Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

pazhitka
21. júl 2011

@hest mám emitex na trojkolky- nějakou větší tuším, zkusím to dohledat, zakrylo je to krásně a není drahá (jako origoš, která stojí myslím snad litr, prý je však lepší). Ta od Emitexu je poněkud neskladná, ale pěkně funkční. Akorat mi ji po roce užívání dětičky natrhly- no používám dál...

hest
21. júl 2011

@pazhitka jojo, ale já tam mám jako nasazenou tu korbičku.. myslis ze by to tedy slo nasadit i opacne tedy sirsim koncem na korbicku? Jinak prima cena, do toho jdu-))

pazhitka
21. júl 2011

aháá, uz to chapu, korbu nemam, tak bohuzel neporadim, pouzivala jsem na malou v troube a maly v DK /i oba v DK/- tak uvidime, jestli ma nekdo zkusenost... nebo nekde v obchode vyzkouset? skoda,ze nejsi v Brne,zkusili bychom...

hest
21. júl 2011

@pazhitka hodila jsem přes ní pláštěnku ze sporťáku quinnyho, no nedržleo to úplně bravurně..ale před deštěm ochránilo-)

ivaanka
22. júl 2011

@tiguik Děkuju mockrát za odpověd!!! Ani nevím, co by se dalo k tomu dodat, je to naprosto vyčerpávající, teď se mi bude vybírat 100 x lépe. Tak ještě jednou moc, moc díky!

madamecrazy
22. júl 2011

Tak jsem prodala můj jetý Vibe (byl neuvěřitelně rozvrzaný a pochybuju o pravosti tvrzení přechozí majitelky přede mnou, že byl starý jen 14 měsíců) a doplatila si penízky a dnes jsem v prodejně Babiez koupila nový Vibe 2. Musím tedy říct, že mám pocit, jako bych koupila úplně jiný kočár, ještě teď se mi tomu nechce věřit. Kam zmizel ten těžkopádný rozvrzaný kolos, to nevím a místo toho mám teď kočárek se stejným designem, který se oládá snad malíčkem jedné ruky :dance:
Opravdu bych nevěřila, co se stejným kočárkem dokáže udělat pár technických vylepšení a jaký bude mít vliv na hladkou jízdu už jen fakt, že je rukojeť „trošku“ jinak tvarovaná. Své určitě dělá i jinak zavěšené přední kolo, ale je to opravdu neuvěřitelný rozdíl 8-o

tinika
22. júl 2011

@madamecrazy 🙂) ale ja ho nedokazem jednou rukou ovladat, to mi vadi aj to ze nie je odpruzeny inac je super, no ked uz sa rozbehnem da sa aj jednou rukou ale nie do zakruty a dvihat na chodnik 🙂 ale aj tak som zatial spokojna, maly tam ma koooopec miesta 🙂

madamecrazy
22. júl 2011

mas take Vibe 2? mne to jde jednou rukou dobre 🙂 nadzvedaani na obrubnik uz jednou rukou nejde, ale neni to urcite kocarkem, ale tim tezkym nakladem 🙂))

tinika
23. júl 2011

@madamecrazy ano 2 mam 🙂

ivaanka
23. júl 2011

Ještě se zeptám, co říkáte Vibe 2 x Hammerhead ?

zuzca80
23. júl 2011

@tinika @madamecrazy caute baby, mne moj vibe2 pride o tyzden z anglicka. uz je na ceste. tak som zvedava 😉.ja som mala doteraz teutoniu a tazko sa mi s nou luci ☹ ale tak verim, ze aj tento bude super.

zuzca80
23. júl 2011

@tinika inak to odpruzenie aj mne bude chybat. ale tak verve sa mi nechcelo kupovat, lebo je vraj aj tazsi a hlavne o dost drahsi. ja si myslim, ze je to len zvyk a budeme spokojne 😉

madamecrazy
23. júl 2011

na Verve jsem koukala take, mela jsem oba kocarky vedle sebe a Verve uz je zase trosku mohutnejsi a sam prodavac mi doporucil prave Vibe, ze pry je lepsi a ze ho take ma pro sve jedno ditko ;)

gucci
23. júl 2011

@zuzca80 já měla taky Teutonku a je to změna jako prase, ale co se dá dělat 😉

zuzca80
23. júl 2011

@gucci no sak to. mam silne nutkanie si aj teutoniu nechat, ale mm by ma asi zabil. hehehe

gucci
23. júl 2011

@zuzca80 😀 no však já už mám objednané Maclaren gofláče, at mám aspon občas něco kvalitního a odpruženého v ruce 😉

lenusha
26. júl 2011

ahojte, my mame vibe a sme spokojni 🙂 vyuzili sme ho naozaj dost a nelutujem, ze som si ho kupila, aj ked som ho nechcela a ukecaval ma nanho muz, jemu sa strasne pacil 🙂

pouzivali sme ho 1 a 3/4 roka a planujem ho predat s komplet prislusenstvom, kto by mal zaujem. je v 90% stave, ani defekt sme nemali.

jankaham
26. júl 2011

ahoj lenusha, za kolko by si ho predala? Ja som mala skusenost s P&T, ale nie Vibe, tak neviem aky je rozdiel- par chybiciek sa naslo, hlavne co sa tyka manipulacie. Teraz mam Jane trojkolku a som zvyknuta, ze aj s jednou rukou ho ovladam bez priblemou- co priP&T mi neslo. a druha vec je ked spinka babo ktore je vysie ta stireska nedolieha az dole a dost ho prefukuje...
zatial sme stale vo faze rozhodovania- do decembra casu dost 🙂 pekny den

jankaham
26. júl 2011

sorry opravujem- ked je len jedno babo po leziacky, tak strecha je len nad nim, nie za nim- ak ma chapes... 😒

paulie
26. júl 2011

Ahojky, zase si jdu pro radu 😀
Trošku jsme o víkendu výletovali a naše báječné starší dítko strašně, ale vážně strašně zaprasilo v podstatě celý kočár (máme červeného Sporta) ... nemáte zkušenosti s čištěním celého kočárku? Resp. máte tipy, čím to celé (ovocná šťáva a sušenky, piškoty ... trošku vyváděl 😅) vydrbat? Nebo to mám celé rozmontovat a odnést do nějaké čistírny? 😅

PS - o víkendu jsem viděla toho nového Verva, no co viděla, pěkně jsem si s ním pojezdila 😀 Jak bych to řekla ... nevíte, jak se dá sehnat hooodně rychle 20tis? 😀 😀 😀 😀 😀

holis84
29. júl 2011

maminky prodavam Vibe, kdyby mel nekdo zajem info v bazaru 😵 😵 😵

eriana22m
29. júl 2011

ahoj, prave som za zacala pozerat po tychto kocikoch.cakame babatko koncom novembra a starsia dcerka bude mat 13 mes. prave vcera sme ho boli obkukovat na zivo, skusali sme vibe, ale ked som do double kitu posadila dcerku, ktora ma teraz 9 mesiacov, tak som mala pocit, ze jej to je uz male, hlavicku mala vyssie ako okraj, ktory tam mal este aj ukoncenie, ktore ju tym padom tlacilo. rada by som vedela ako sa vam tam zmestilo dieta, teda do kolko mesiacov. skusali sme aj PT sport, tam je double kit vacsi, tam to bolo v pohode, ale predsa sa mi paci viac vibe. a este jednu vec ako to riesite v zime bez nanoznika? velmi by som chcela ten kocik, viam menej som bola prenho rozhodnuta, ale manzel az tak nie. ked si skusal vibe aj s double kitom, mierne do toho buchal, bolo mu to nepohodlne. dakujem, ak bude mat niekto cas odpovedat

kacena4
29. júl 2011

@eriana22m ahojko, ja mam E3 len chvilu ale je super, dcerka bude mat o par dni rok a este ma v druhom sedadle nad hlavou cca 10 cm od sedu po okraj je 50 cm vysoky takze super, babatko bude dolu a starsiu hore a v pohode

lenusha
1. aug 2011

@eriana22m ahoj, my mame tiez vibe, zacali sme ho pouzivat, ked mal starsi 18 mesiacov a zmestil sa do DK v pohode, obleceny v komplet zimnej vybave 🙂 a to obaja nie su ziadne drobatka 🙂 takze v pohode. Ved ked bude mat aj hlavicku nad ramom, tak to nevadi, ta podlozka je dost makka, aby sa tam mala nebuchla.
nanoznik som kupila Emitex univerzalny za nejakych 17 Eur a v pohode.
Inak, ja by som nas Vibe uz aj predala, ak chces, uz ho nepotrebujeme 😉

amabilis
2. aug 2011

Ahoj! Prosím Vás, jde jako pláštěnka na Sport použít univerzální Emitex trojkolka? Až po přestavení kočáru (DK dole) jsem zjistila, že se v eshopu před devíti měsíci spletli a místo pláštěnky pro dva nám poslali pro jednoho 😒 Takže řeším, co s tím.

pazhitka
2. aug 2011

@amabilis napsala jsem ti na emimino🙂

amabilis
3. aug 2011

@pazhitka Díky 🙂

eriana22m
3. aug 2011

@lenusha ahoj, zda sa mi to take neprakticke, ze by jej mala hlavicka precnievat, ked bude mat mladsia rok, tak starsia 2, takze DK asi budeme dost vyuzivat..... dakujem za rady.

julcek
7. aug 2011

tak nasla som predajcu v SR aj tu
http://www.123baby.sk/kociky/pre-dvojicky--suro...