• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

12. augusta 2017 
@maxi.smile ja jsem si nechala nánožník ušít , náš malý se už do PT fusaku nevejde, takže jsem to takhle vyřešila.
28. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím které máte PT Vibe, dá se stříška vyprat? Myslím zda se dá tá látka sundat z konstrukce...?
28. okt 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika neviem či to nebude tým, že máš brzdu slabšie stlačenú, ja tiež občas počujem "čuchavé zvuky" :slight_smile:, ale keď brzdu pevnejšie stlačím, tak to prestane...
28. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayaotzin ahoj...ako pises, ked mi dcera z DK vyrastla a zaspala v nom, tak sme pouzivali cestovny vankusik do autosedacky, co sa dava okolo krku :slight_smile: (kedze sme ho mali v aute, tak len kvoli tomu som ho kupovat nemusela :wink: )
28. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nema nahodou niekto na predaj kociar Phil a Teds? Ba a okolie. Dakujem
30. okt 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já mám objednaný kočárek (Vibe2), tak jsem zvědavá:slight_smile:
30. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katwind ahoj, a můžu se zeptat, pokud víš, jak je to s takovou tou clonou - plastová, průhledná, proti větru???? Ta je standartně obsahem ke kočárku, nebo se dokupuje, nebo jak jí mám najít na internetu?? Vím jak vypadá, ale na fotkách běžně v nabídkách u prodejců na internetu jí nafocenou nevidím. Víš co myslím? Jde mi o to, když leží novorozeně ve vložné tašce vzadu, tak je tato clona připevněná ke stříšce, aby na mimčo nefoukalo se stran..díky moc za odpověď
2. nov 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim ak by niekto mal na predaj surodenecky Kocik Phill and Teds prosim ozvite sa mi :slight_smile:
BA a okolie moze to byt popripade tak aj ze Trnava....to by sme vedeli prist pozriet a popripade zobrat.
4. nov 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julcek my mame PT Verve a zatim jsme moc spokojeni :sunglasses: Ale zatim jezdime s malym v "troube", takze nedokazu posoudit, jak slouzi pro dve vetsi deti...
4. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuzuu ahoj chcela som sa ta spitat ci si zohnala tie nahradne plaste a ci by si mi neporadila dakujem ti pekny den
4. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak včera sme vyskusali VIBE2 ako surodenecky a baby beriem spat ze som nadavala na kolečko predne :D parada, este lahsie sa ovlada ako ked tam bol len starsi :D tak fajne je vyvazeny, aj ked len mladsi tam sam spinka, tak este som zvedava na sneh ako to bude a som spokojna, ale verve je tiez super, keby teraz kupujem, asi aj tak dam na tu stvorkolku
5. nov 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som musela improvizovat, kedze mi trebalo ist po dcerku do skolky a hlavna cast pt mi neoschla...tak som prisla na dalsiu z moznosti ako vyuzit tento kocik... :wink: .....
7. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sophie1981 to máš originál P&T autosedu? :confused:
výborný nápad :wink:
a dobre to tam držalo? pevne? stabilne?
7. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 nie mam baby designe sedacku, ale akurat mi pasuje a zapadne do konstrukcie, aby sa mi nevyklopila nahor, zachytavam ju strieskou, cize je tam uplne na pevno, este pevnejsie ako origos pt a konstrukcia...
7. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magimary sama sebe som odpovedala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa niekomu na tomto kociku trhal potah na opierke?
8. nov 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, viete mi povedat, ci na vibe2 a verve je rozdiel len v kolieskach alebo aj v konstrukcii samotneho kociara, neviem ci vibe2 ma tiež tu specialnu konstrukciu z plastu na chrbatiku zo spodu hlavnej casti. No neviem ci som sa vyjadrila jasne :slight_smile: dufam. Inak vidim tu super riesenie s autosedackou, aj mna to napadlo je to perfektne a ani netreba pouzit original autosedacku. Dakujem
9. nov 2011 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 Perfektny napad, mozno by sa to dalo pouzit aj na Vibe, ci nie? Zvazujem kupu Vibe2 a toto by som tiez urcite vyuzila :slight_smile:
9. nov 2011 o 11:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 super... vidim ze nas Sportak je fakt supeeeeeer vyuzitelny!! Skvely napad! A gratulujem k 2 mesiacikom :dizzy_face: :dizzy_face: Vratkovi. Nasa Aimée ich oslavy 21.11 :wink:
9. nov 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
rozmýšľam nad kúpou tohto kočíka lebo v máji čakáme druhé ale neviem či s nim budem spokojná poraďte mi ste s ním spokojné a nie je takže riadenie keď sú tam 2 deti? Za radu a pomoc pri rozhodovaní ďakujem :slight_smile:
9. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myounghee ja by som sport za nic nemenila...ani za vibe2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....s nasim uz zijem vyse dva a pol roka, denno denne v terene, po lese, kade-tade a tuk-tuk--okrem defektov ziaden problem, teraz z dvoma po Slovenskom Raji beham a super...maly, spratny, ohybny.....ked ho uz nebudem potrebovat, asi mi bude velmi smutno... :sweat_smile: .....dakujem ku gratulke...leti ten cas...a hlavne teraz ked uz mam dvoch dzukov doma... :grinning:
9. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanky ja nemam problem s nalozenym kocikom, a to dcerka ma 14 kg, a syn 6...cize 20 kil plus oblecenie a pohoda...jasne ze je to tazsie ako ked mas v kociku len jedno dieta, s tym musis ratat, ale osobne ked to porovnam s manipulaciou inych surodeneckych kocikov, PT ma jedno z najlahsich manevrovani.... :wink:
9. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 ďakujem aj mne sa zdá najlepší z radu súrodeneckých nakoľko ho chcem vpratať aj do výťahu aby som nemusela vláčiť deti a aj nákup :slight_smile:
ja mam teraz maxi cosi 3 a ten je ťažký sám o sebe má cca 10 kg len konštrukcia tak dúfam, že to bude podobne možno ľahšie :slight_smile: len najhoršie na tom je, že v TT ho nemajú a musím isť do BA aby som ho videla aj naživo a skúsila zatiaľ z jedným dieťatkom :slight_smile:
a ja nechem vibe ten sa mi nepáči skôr pôjdem do Dash :slight_smile:
9. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto poradit, kde mozem Vibe vidiet v Košiciach nazivo, alebo aj v Prešove?
9. nov 2011 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mam tolko otazok, aky je rozdiel medzi vibe, dash, sport a explorer :slight_smile:
9. nov 2011 o 16:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 a ešte ma napadlo či mi vieš povedať jeho dĺžku neviem ju nájsť :slight_smile:
9. nov 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanky uff raz som to tu do temy uz pisala..ale ak ti ide o vytah, tak sa zmestome aj do toho najmensieho s "harmonikovymi" dverami, ale bez dk....bez vnutornych dveri sa zmestis s celym kocikom v pohode, len ho musis dat napriec....ked najdem meter, tak ti pomeram, len netusim, kde ho "odlozila" moja pomocnica
9. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie1981 ďakujem aj ja chodím z maxi cosi na prieč lebo potom som sa tam nezmestila už ja bolo malo miesta vedľa neho :slight_smile: a to poznám aj ja všetko hľadám :slight_smile:
9. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mohu dotaz, nezkoušela jste některá zda projdete do autobusu např. SAD PD, těch příměstskejch, malejch modrejch? :sweat_smile:
9. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok