Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

myounghee
14. jan 2012

@carrie84 Ahoj. Tak ja mam PT Sport a som snim veeelmi spokojna(mam kocik+doublekit+peanut - podla mna ti toto vsetko bude uplne stacit) Jaj a nezabudni na plast proti dazdu 😉 . Medzi detickami je 21m rozdiel. Doublekit je vlastne pridavne sedadlo. Ja som ku kociku kupovala aj vanicku Peanut. Tak ak idem len s babom von, nahodim ju do vanicku,ktoru pripevnim adapterom ku kociku. Ak ideme uz aj s vats. dcerkou, tak doublekit dam hore a malu pod nu. Inak sa da aj tak, ze das dole cele hlavne sedadlo. Potom adapterom pripevnis vanicku hore a doublekit dole. Vtedy mas babo ako v klas. kociku a druhe dieta ti sedi dole v prid.sedadle.

carrie84
14. jan 2012

Super 🙂 Vdaka baby 🙂 Btw: adapter musim kupit asi zvlast, co? 😀

lucosko
14. jan 2012

ahojky, mam v ponuke nieco vyse roka vyuzivany uzasny Phil and Ted VIBE s pridavnym sedatkom, vanickou, prsiplaste na vanicku i kocik, slnecna clona na vanicku, pultik na madlo, dala som dosit aj zadny kryt namiesto priesvitneho obalu + vajce, autosedacku naklikatelnu na konstrukciu vratane tych naklikov, tasticku na madlo. Vyuzili sme do 3,5roka mojho starsieho syna, mladsi bol vo vanicke do 10mesiacov, potom uz v klasickom kocari. Perfektne sa sklada aj so sedatkom, je lahky, ja som bola veeelmi spokojna. Kupovane v Cechach, takze vam ho opravia aj po zaruke (v zaruke je este tusim teraz v januari, musim pozriet doklady). Na Slovensku ani v Cechach neopravuju ziadne P&T kociky, ktore nie su kupovane v tychto krajinach. Ak mate zaujem, ozvite sa. Pa. Lucosko@hotmail.com

myounghee
15. jan 2012

@carrie84 ak kupujes kocik uz s doublekitom tak ten adapter mas v cene kocika.... Ten adapter bol tusim pribaleny k doublekitu. A k vanicke, zas bol v krabici pre vanicku 😉 . Ono su podla mna rovnake tieto kociky, len si par zmien podla typu. Zalezi hlavne na vasej penazenke, kolko chces dat za kocik. Zlata cesta je asi Explorer 🙂

carrie84
15. jan 2012

Baby, este jedna otazka - nemate niektora doma explorer? Potrebovala by som vediet dlzku sedu na double kite. Dnes som bola pozriet nazivo vibe a dash aj s malym modelom a vo vibe mal maly velmi divno polozenu hlavicku - jednoducho mu tak zvlastne narazala na ten kovovy ram. Dash mal o poznanie dlhsi sed v DK (cca. 3-4cm), len zas ked vyrastie, asi to bude o tom istom. Ako ste to riesili u vas? Resp. je nato nejaky trik? Neprekaza to detom? A nesmykaju sa vam starsie ratolesti z DK dole?
A vdaka za predchadzajuce odpovede 🙂

aurra
16. jan 2012

@carrie84 mne mala sedi v dk aj s fusakom a v pohode

carrie84
16. jan 2012

@aurra - vdaka 🙂 Myslim, ze som uz rozhodnuta pre explorer - i ked kamoska mi hodila chrobaka do hlavy s baby jogger city select - ale ten by som asi nenarvala do auta 😝 Takze favorit zostava PT 😀

aurra
16. jan 2012

@carrie84 dobre si sa rozhodla teda myslim tym PT 🙂

carrie84
16. jan 2012

@aurra 😀

majaelka
16. jan 2012

Ahojky! Ja mam Explorer a zda se mi nejlepsi z tech vsech kocarku od Phil&Teds. Vypada podobne jako Sport, Classic nebo Dash, ale ma vice vychytavek - treba strisku muzete otocit o 180 stupnu jak to ma i Vibe, to znamena, ze kdyz diteti sviti primo do oci, tak lze tu strisku dat primo pred oblicej, proste striska nasleduje slunicko a neni nutny slunecnik. Na strisce jsou taky 2 kapsicky na drobne veci. Dalsi vyhoda je ta, ze pridavne sedatko (doublekit) ma taky svoji vlastni strisku a operadlo je delsi nez u tech ostatnich typu - muze si tam oprit hlavicku i moje 3,5 leta dcera. Kratce jsme meli taky Vibe, ale tam do Doublekitu se sotva vesla mladsi dcera, ktere bylo 14 mesicu. U Explorera ma tam vzadu pohodu a uz ji budou 2 roky a jak jsem psala strida se tam se starsi dcerou, ktere budou 4 🙂

lamarika
18. jan 2012

Přeji pěkný den,

našla by se tu nějaká ochotná maminka, která by mi ukázala fotku dvou dětí v kočárku? Nejlépe miminka a staršího sourozence? Nějak si stále nedovedu představit jak se tam složí. A ještě mám dotaz. Může se starší sourozenec v pohodě v kočárku vyspat?

aurra
18. jan 2012

@lamarika dcera mi uz v kociku nespava

lamarika
18. jan 2012

@aurra moc děkuji za foto. A ta sportovní část se dá dát do lehu i když je ve spod druhý dítě?

aurra
18. jan 2012

@lamarika neviem co myslis? pridavne sedatko, to sa neda dat do lahu

tinika
18. jan 2012

@lamarika nie neda sa dat dole, lebo by dieta v DK dole nemalo kam sadnut, ak davas mladsie spat, tak DK das hore nad sportovu čast

matken
18. jan 2012

Dievcata prosim kde v Ba dostanem komplet kocik P&T? Dakujem

kacena4
18. jan 2012

@matken http://www.obaby.co.uk/products.php?category_id... tento (napodobenina anglicka znacka) maju v tesco na zlatych pieskoch s vybavenim komplet za 239€
http://www.kociky.eu/kocik/phil-teds-p1 toto je v ba

matken
18. jan 2012

@kacena4 dakujem!

matken
18. jan 2012

@carrie84 Ahojky kde si prosim bola pozerat dash a vibe? a ten explorer si videla niekde aj nazivo? Dakujem!

carrie84
18. jan 2012

@matken - bola som v predajni predeti.sk - explorer som nazivo nevidela, ale dostala som sa k tabulke, kde su popisane rozmery a DK bol vacsi ako pri vibe, takze idem do exploreru 😉 Snad nebudem lutovat 😀

lamarika
19. jan 2012

@aurra
@sophie1981
@tinika
Moc děkuji 🙂

matken
19. jan 2012

@carrie84 Dakujem!

dana3262
19. jan 2012

Mame uz celkem zabehly kocarek p&t verve, tak muzu poskytnout info 🙂

magimary
19. jan 2012

@dana3262 jé, tak mňa najmä zaujímajú fotky "naživo" 😅 😉

kisasonka83
19. jan 2012

ahojte!maminy potrebujem poradit a za kazdu radu budem velmi vdacna..V maji cakam tretie babo a budem potrebovat surodenecky kociar.Doma nas bude cakat v tu dobu jak sa tretie narodi 11mesacny bracek a ja vobec netusim aky typ kupit a co mi bude treba ku kociaru dokupit,ako to funguje a podobne.Za kazdu radu budem velmi velmi vdacna. 🙂

majaelka
19. jan 2012

@carrie84 Myslim, ze nebudes litovat 🙂 Ja jsem koupila explorer vlastne nahodou, protoze jsem objednala sport, ale ten zrovna nebyl skladem, tak mi nabidli explorer, ja souhlasila, protoze jsem nechtela cekat dalsi tydny na sport a ted jsem za tu nahodu strasne rada - jsem s nim moc spokojena. A co tak koukam neni moc znamy mezi kocarky P&T. Prijde mi, ze vetsina maminek ma sport nebo vibe.

majaelka
19. jan 2012

@carrie84 Na fotkach starsi dcerka ma 3,5, mladsi 1,5.

aurra
19. jan 2012

@majaelka kolko ti vazi starsia dcera? ked sa vozi vzadu tak ten kocik nenahyna dozadu? dakujem

etuska
19. jan 2012

@majaelka
ja praveze hladam PT Sport-lebo sa mi paci cervena verzia(pokial viem tak Explorer ma len cierno-cervenu kombinaciu,cisto cervenu asi nie) 😕 ale uz ho tu v UK nemozem zohnat-podotykam novy.

Resp. uz som pozerala aj na cerveny Dash,ale ten sa mi az tak nepaci