Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

maartinkaa
21. jan 2012

@gucci neviem akoby som ti to vysvetlila, ale celu tu dosku pletlacas bud pred, alebo za konstrukciu,,,to je to zelezo o ktore sa ti hlavickou opiera mala na fotke, ktoru si sem dala

maartinkaa
21. jan 2012
https://www.youtube.com/watch?v=zNR-JrTHf84


tuto to mas pekne vysvetlene hned na zaciatku 😉

gucci
21. jan 2012

@maartinkaa ahááá už chápu jak jsi to myslela, ale to mi tam zase dcera nevleze a bude mít hlavu na té železné konstrukci

maartinkaa
21. jan 2012

@gucci ved prave teraz ti ma hlavku na tej zeleznej konstrukcii, na tych fotkach to tak mas 😉

garzonka
21. jan 2012

@gucci
malý má 2 a štvrť roku a vozím ho vo vibe od narození, nejdřív v cocoon ležmo a pak od cca 3/4 roku normálně v sedačce, a to jezdím denne, tak nevím ....náš teda šlape jak hodinky..ale zas nevozím 2 děti, tak rozdíl může být i v tom

gucci
21. jan 2012

@garzonka mě se to taky nezdálo, volala jsem na různá servisní střediska, ale všude mi řekli to samé, že je to tak schválně, aby s tím lidi nejezdili rychle na bruslích...já když ten kočár vezu prázdný nebo tam mám jen mladšího syna a jdu rychlejším krokem, tak se mi každou chvíli to kolo začne třepat, musím zastavit a zase se rozjet 😠 a už jsem to slyšela od více mamin, tak nevím

gucci
21. jan 2012

@maartinkaa ježiši máš pravdu 😀 , to jsou totiž fotky z loňska a když jsem prala fusak a nánožník, tak jsem to tam dala už správně, tak proto jsem to nepochopila a nevšimla si, že to na těch fotkách mám ještě blbě 😉 , každopádně díky

majaelka
21. jan 2012

@dana3262 nekopu do DK - jeste se mi to nestalo 🙂 Taky casto vyuzivam eskalatory s explorerem (trojkolkou) a s ditetem v DK. Kdyz jedu nahoru najizdim nejdriv ja a o schod niz stoji na zadnich koleckach kocarek. Stejne jezdim dolu - nejdriv na zadnich koleckach kocarek a pak ja. Pak nezalezi na tom, jestli je to trojkolka nebo ctyrkolka 🙂

tinika
21. jan 2012

@gucci mala som to aj vyssie ale nebolo to zasunute viac len som mala pocit ze chodim s nakupnym vozikom :D

dana3262
21. jan 2012

U exploreru je pridelavani DK na ty zoubky nebo na ty tyčky? Zajimalo by me, jestli by šel DK y jiného typu kočárku na ten nas verve. Nejaky vetsi DK. Nebo aspon nejaky, co se pridelava dal. Treba u vibe jsou ty tycky, ale pridelava se to na zoubky, tak to by tam melo taky jit ne?

majaelka
22. jan 2012

@dana3262 U exploreru se pridelava DK na ty tycky, uslysis cvaknuti a je tam. Vibe to ma trochu jinak a verve nevim, ale zda se mi, ze je skoro stejny jako Vibe.

dana3262
22. jan 2012

@majaelka tak jsem se konecne dostala k tomu, abych zmerila dk u toho verve a ma h.22cm, operku 50cm dlouhou a sirku 35cm
a mam dalsi fotku, ale zas je uplne debilni, kazdopadne ji pridam pak pres mobil. Mam ji v mobilu a na notebooku nefunguje bluetooth.

majaelka
22. jan 2012

@dana3262 tak to vypada, ze je vetsi (delsi) nez u explorera. Na webu jsem nasla, ze u verve uvadeji h: 22cm, š: 30cm, v: 46cm podobne jako u Vibu, ale kdyz je ve skutecnosti vetsi, tak to je super a k tomu jeste polohovatelne 🙂

dana3262
23. jan 2012

@majaelka Tak to jsem to asi blbe zmerila??! To je divny.. Zkusim to znovu.

m.o.u.s.e
23. jan 2012

Prosím ,prosím o radu, nevíte některá, jaký je rozdíl mezi double kit na vibe a double kit na vibe 2, na netu mi přijde ,že jsou stejná a vylepšení asi spíš prováděly na kočárku samotném, ale jde mi hlavě o to, zda se DK vibe dá nacvaknout na konstrukci kočáru Vibe 2....moc děkuji za případnou odpověď, v dočítání dikuse jsem zatím v půlce 😅

garzonka
24. jan 2012

@m.o.u.s.e
dle mého názoru je to kompatibilní, a lze to nacvaknout z vibe na vibe 2, na strankach P&T je psano u DK, ze je to druhe sedatko k vibe a vibe 2, tak si myslim ze pokud to same sedatko sedi na vibe i na vibe 2, tak to pujde...ale rada si pockam na odpoved nekoho kdo to i zkousel , aby jistota byla 100% 😉

tinika
24. jan 2012

kočky mate niektora tie bočne kapsy na kočik? su dost velke? ako sa tam pripnu? a ta taska na madlo je dobra? lebo ked budem v jari chodit s oboma a dk dole tak nemozem nosit tasku čo teraz bo tam bude mat maly hlavu :D

petruska86
24. jan 2012

@tinika ahoj, ja tie kapsy mam.....velke su tedaa podla mna dost, aj vela vydrzia...v pohode som tam nosila vacsie nakupy, chodili nabaleni na kupalisko 🙂 atd....zadna strana je vystuzena, vrecko sa zatahuje snurkou a este sa potom preklopi vrchnou castou - zapne sa klipsnami, a je tam este vrecko na zips....cele sa to pripina na suchy zips = takze univerzalne.
ale upozornujem, ze ak mas tie kapsy napchate, tak som mala parkrat problem prejst uzkymi dverami alebo vojst do maleho panelakoveho vytahu = takze aspon jednu kapsu dole a tak prejst 🙂 a tiez ked su plne nezapnes vzadu prsiplast 🙂 ale inak mi velmi pomohli, aj teraz este velakrat chodim s jednou...

tinika
24. jan 2012

@petruska86 tak my vytah nemame :D takze toto nevadi :D akurat neviem či do vchodu by som vosla ja vaham, ide o to ze ten kočik budem pouzivat asi uz len polroka na dlhsie prechadzky či sa mi oplati kupovat, ale ked budu obaja v kočiku tak tasku čo nosim nemam kam dat jedine na plece a to sa mi nechce, starsi sice bude viac chodit ako sediet ale aj tak este uvazujem o tomto http://www.babydracek.com/zbozi/2986--phil---te...
len na zivo neviem ake je to velke a este som videla na madlo taku tastičku priručnu aspon len ju neviem najst a tie bočne sa mi zdaju ogarne dost :D ako chodila som aj na velke nakupi s kočikom ale teraz vačšinou tato autom ja uz len mensie veci tak neviem ale vies jak vojdem do obchodu a občas kupim viac ako treba a uz je plny košik :D sice asi mladsi bude v dk bo starsi teraz nechce ked je dole a tak bude kosik volny kedze este nema dlhe nozky ale vaham

petruska86
25. jan 2012

@tinika no ked len polroka, tak to by som aj ja vahala, lebo nove stoja dost....s tou diddie taskou skusenost nemam ani som ju tu u nas u nikoho co ma P&T nevidela, takze s tym neporadim....este ma napadlo, ze taku tasku si vies v podstate urobit sama z mensieho ruksacika - zeby si hore, kde zvykne byt ucho prisila na kazdu stranu tie suche zipsy, a tak by sa dal pripevnit na bok kocika a zaroven keby bol tazky alebo zavadzal tak si ho vies dat na chrbat 🙂 (na fotke som ti odfotila ako je to na original taske)

kacena4
25. jan 2012

@tinika vcera som akurat bola v "predeti" v ba pri letisku, otovorili tam novu prevadzku, tieto tasky co si poslala link som tam videla a su o nicom, tak pre jedno dieta ti tam nieco vojde (tiez som pozerala tie bocne tasky) hned som to zamietla, ze toto ee, pri dvoch detoch o nicom, akurat tak na kluce peknazenku a 2 flasky popr. 2 plienky tam das nic moc

tinika
25. jan 2012

@kacena4 myslis tie bočne ze su o ničom? lebo
@petruska86 pisala ze sa tam zmesti dost či myslis tie čo sa davaju na operadlo http://www.megac.sk/tasky-na-prebalovanie/93252...

petruska86
25. jan 2012

@kacena4
@tinika
ja som hovorila o tychto taskach...
http://shop.philandteds.com/adapt/storage-trave...
a kacena4 myslela si myslim tu diddie tasku, a potom tu druhu, co sa dava hore na rucku kocika...
http://shop.philandteds.com/adapt/storage-trave...

tinika
25. jan 2012

@petruska86 ano ved aj foto si z nich dala tieto som myslela ze su dost velke len vaham či sa oplati kupit na polroka max. rok potom ide starsi do skolky a budem chodit s jednym synom

kacena4
25. jan 2012

@tinika bocne su super, tiez po nich tuzim a mozno raz aj kupim, dvojky mam stale nejake 😅 myslela som tuto tasku na rucku kocika + ako batoh ze ee http://www.megac.sk/tasky-na-prebalovanie/93252... ten handbag je tiez super no idem kupovat iny, snad lepsi aj lacnejsi http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

tinika
25. jan 2012

@kacena4 jej tak tam aj flasu dam aj ine veci to vyzera super, no uvidime čo tato povie ale aj tak este okrem toho čosi bude treba

tinika
25. jan 2012

aj toto vyzera zaujimavo len či to vydrzi http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

kacena4
25. jan 2012

@tinika neviem kolko to vydrzi, ale velke veci tam nedas, na foto je tak akurat 2x plienka + hracka, no nic moc normalne uvazujem ako napisala a poslala foto @petruska86 ze zozeniem nejake ruksaciky a dosijem (alebo dam do krajcirstava, nech to ma kvalitu) tie suche zipsy to bol super napad DAKUJEM

dana3262
27. jan 2012

Ja si nemuzu pomoct, ale to mimino tam ma totalne skriply nohy. Ma tam tolikhle mista, ale v ohybu DK jak konci zadek, tam neni vubec misto. Ma to vibe taky tak?

dana3262
27. jan 2012

tolikhle 😅