Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kisasonka83
9. feb 2012

ahojte,chcem sa opytat kupila som si cez internetovy obchod Dash P/T zatial pre syna,ale od maja ho budem vyuzivat ako surodenecky.Zaujima ma ci su tie adaptery na ktore sa nasadzuje pridavne sedadlo Dash sucastou kocika,alebo ci mi to poslu ak si objednam to pridavne sedadlo Dash alebo si to musim kupit zvlast?Snad ste ma pochopili 🙂 ja ked som volala s pani co mi robila objednavku tak mi tvrdila ze tie adaptery su sucastou kocika,ale v krabici po rozbaleni nic nebolo.Ak by som vozila 2batolata a to pridavne sedaslo by bolo vzada tak to nepotrebujem,ale ked budem od maja vozit novorodenca a syna nad novorodencom tak tie adaptery podla videa z YouTube potrebujem ale nemam ich.Za odpoved dakujem 🙂)))

kacena4
9. feb 2012

@kisasonka83 ano ak budes nosit starsieho hore a babatko dole tak tie adaptery potrebujes. otazka je ci v ponuke toho inernetoveho obchodu kde si to kupovala bolo napisane ze s adaptermi, ak ano, tak to reklamuj. inak sucastou kocik anie su su odnimatelne, je to vlastne 2 trubky spojene klbom a su velke asi 6-7cm (t.j. jedna trubka a su do pismena "L") takze to by si emala prehliadnut. ak ich mas nahodou namontovane na kociku, tak tam nemozes mat madlo. dava sa to na tie iste "dierky" snad som to vysvetlila aspon trosku pochopitelne, nejako sa zamotavam 😅 😅
inak gratulujem k detom po roku, zo zaciatku zabijak ak si na ne uplne sama s mangelom, ale neskor uzasne,l super sa odhraju a vsetko robia spolu

kisasonka83
9. feb 2012

@kacena4 dakujem za odpoved,pani mi sice po telefone tvrdila ze su sucastou kocika,ale ono cely ich inetrnetovy obchod a prisup je divny☹ pisala som poobede do predajne a dostala som odpoved ze su sucastou pridavneho sedatka Dash,takze ked budem kupovat pridavne sedatko tak dostanem aj adaptery na kocik.Dakujem ku gratulacii,bude to zabijak snad to zvladnem ☹( ono mi nic ine ani neostava

kacena4
9. feb 2012

@kisasonka83 neboj aj ostatne sme to zvladli, potom sa ti bude stikutat ako je to uz fajt za taky 1,5 roka bude SUPERRRR
a ako pisu v internetovom obchode? je tam ze ma byt kocik s adapterom ci pridavne sedadlo s adapterom. aky je to inter. obchod?

kisasonka83
9. feb 2012

@kacena4 no tam nepise prave nic ale pani po telefone mi vravela ze adapter je ku kociaru,ale ked som ich tam nenasla tak som tam pisala a ze su sucastou k pridavnemu sedadlu,maju v tom troska bodel no ☹ je to www.predeti.sk stranka.To bolo stejne jak som chcela vidiet kociar na zivo a tak som volala do predajne v Presove ze ci ho maju na predajni ze sa pridem pozriet,mam to cca 75km od nas,a predavcka ze ano ze ho maju,tak ja tam druhy den pridem,kociar samozrejme na predajni nemaju,ze len v sklade v BA a na predajni akurat Vibe ,takze cesta zbytocna no des.A ako tak sledujem tak tam maju bordel az az jak v internetovom obchode ,tak aj na predajnach☹((( no ono si zakaznika uz asi nikto nevazi

kacena4
9. feb 2012

@kisasonka83 pozeram to tam a horor stranka. fakt to nie je napisane ani pri kociku ani pri pridavl sedadle. ale logicky by mal byt pri pridav. sedadle, sak ked chcem pouzivat kocik len ako pre 1 dieta tak ten adapter mi je na nic
inak ak mas chut cez ebay anglicky sa to da dokupit za par koruniek ak by si to nevedela zohnat a urcite by som to pridavne sedadlo isla brat na predajnu nech si v obraze nech ti ho tam radsej objednaju ako sa s nimi potom natahovat ☹

kisasonka83
9. feb 2012

@kacena4 to mas pravdu stranka des,ale jediny mali tento kocier na sklade a bol aj za najnizsiu cenu. anglicky neviem,ale poviem bratovi naj sa na to mrkne ci tam nieco najde,inak musim kupit len original plastenku na P/T Dash alebo tam pasuje aj ina plastenka?nevies?

dana3262
9. feb 2012

Nemate nekdo naaahodou zkusenost s Phil&Teds Hammerhead? Proc se tu neprodava? To je hrozny..proc clovek nema vetsi moznosti..nechat si ho poslat z usa, nechci videt to clo. To je vymysl teda.

kacena4
10. feb 2012

@dana3262 u nas na sk ho niekde predavali a naposledy co viem tak niektore serie stahovali lebo nepresli SOI (slovens. obchod. inspekciou - bezpecnostou)

oranzada
10. feb 2012

ahojte, pasuje do vibe prenosna taska zo sportu?? je lacnejsia ako vibe, ale nikde to k nej nepisu. Dakujem

aurra
11. feb 2012
kloranebb
25. feb 2012

Co mam robit ked mi je double kit ku vibe uz pre 6 mesacne babo kratky???

kacena4
25. feb 2012

@kloranebb 😀 😀 😀 to je dobra otazka, ja som si vcera uvedomila (bola som vonku s detmi s pridavnym sedadlom dole) ze toto je len narazka za normalny dvojkocik, ak fuka, spodne dieta ti ide vyfuknut z kocika (esteze je priputane 😖 😖 ) predtym u detoch som mala jane surodenecky kocik a hoci bol vacsi splnal ulne funkciu kocika, P&T je len nahrazka za kocik pre 2 deti, nemozu ti tam spat po ceste, lebo musia obe sediet ☹ ☹ ☹ takze je vhodny len na kratke prepravy napr autom a potom kocikom a to deti musia vydrzat,ale ist na 4 hodky s tymto kocikom do mesta tak to eee 😅 😅 - tot moj nazor
ale aby som ti odpovedala na tvoju otazku, bud vydrzis kym ti pojde starsi do skolky (ak ide v septembri) alebo to nebudes riesit, lebo s tym nic nevymyslis ☹ ☹

gucci
25. feb 2012

@kloranebb teda, nevím jak máš velké děti, ale mě v DK spí dvouletá dcera, která malá rozhodně není 😉
@oranzada já mám vložnou tašku od Emitexu a je super 😉

sophie1981
25. feb 2012

podla mna si clovek musi uvedomit, ze surodenecky koci PT ma velkost ako klasicky kocik, dokonca oproti niektorym je uzsi a kratsi....tak clovek nemoze ocakavat uplny komfort pre deti.... 😉 .....zalezi od toho co ocakava majitel od kocika....pre mna je pt nenahraditelny prave preto ze nieje vacsi, vsade sa s nim dostanem a zmestia sa mi tam 2 deti.....som proste nezavisla 😀 .....nedokazala by som existovat so surodeneckym, ktory je sirsi a vacsi a tazsi ako klasika....kedze behame bo lese, v snehu, blate, schodoch, poliach, vlakoch, busoch..... 😅 ...

inac...mam v plane predavat prenosnu tasku sp cervenu...ak by mal niekto zaujem.... 😉

sophie1981
25. feb 2012

@kloranebb a ake dlhe je tvoje 6 mesacne babo??...lebo to moje ma 5 mesiacov, je to celkom dobry kus chlapa ma 67cm ale tak rezervu tam este mame teda riadnu... 😕 ...to ratam aj s fusakom rezervu

ja niekedy uvazujem, ci ten moj dk nieje nejaka chybna vyroba, lebo ja don vtrepem aj svoju trojrocnu dceru bez problemov..... 😅 ..

kloranebb
25. feb 2012

@sophie1981 maly sa mi narodil dlhy 60 cm. Teraz ma 9 mesiacov a nosi uz 86 velkost. Ked chcem dat odpocinkovu polohu tak sa mi do tej konstrukcie proste nevojde. Tak ma to stve ze ho chcem predat uz mam aj kupcu a snorim verve lebo ma opierku chrbta dlhu 50 cm.
Co mate vibe 2 zmeriate mi dlzku chrbtovej opierky na double kite prosim?
Ja chcem svoj vibe ale s dlhsim sedadlom ☹ ja vlastne nechcem verve iba jeho dk.

kloranebb
25. feb 2012

@kacena4 mne ked 1 spi, supnem ho do hlavneho sedadla nalezato a kto je hore ten sedi hore. Ked spia obaja tak neriesim a bezim domov. Ale to sa stalo len 2x. Starsi spi len raz denne a to si prechadzky planujem tak aby spal doma.

kacena4
25. feb 2012

@kloranebb a to sa este zmesti takmer 10 mes. babatko na lezaka do hlavneho sedadla? ci trcia nohy von??? 😅 a 86 velkost nenosime este ani mi /starsia - 1,5 roka/ takze mate doma kus chlapa co? a ma byt po kom taky dlhy??? 😎 😎 😎 😎

kloranebb
25. feb 2012

@kacena4 @sophie1981 @gucci je po probleme. Som proste skvela 😎 Na co som prisla.. Odopnite latku z konstrukcie double kitu dvoma cvockami. Latku prehni poza tvrdu opierku chrbta a zosun sedacku po konstrukcii par cm nizsie. A mame relie position for older child 😀

Tleskejte tleskejte ja to mam rad...

kloranebb
25. feb 2012

Recline position ach joj

oranzada
26. feb 2012

dakujem, nakonies som aj tak splasila vibe cocoon za super cenu uplne jak novy 😉

mirca
27. feb 2012

ahojte, kde je lepsie a pohodlnejsie mat starsie dietko...v sedacke kocika alebo v DK??

kacena4
27. feb 2012

@mirca je to individualne, ale dole mozes dat tusim len do 15kg dieta,??? a hore do 20???? ci tak nejako, mne sa lepsie dole dava mladsie a hore starsie, predsa len to hore viac vidi a viac sleduje ako dole a ma aj viac priestoru, ale hovorim, je to individualne ako to citis

etuska
27. feb 2012

ahojte zienky,
nestiham teraz velmi chodit na MK len som sa prisla opytat ci mate niektora PT Explorer???? 😕
My sme ho konecne po dlhej dobe kupili.Patrala som totiz po cervenom PT Sport,no nikde som ho tu v UK novy nevedela zohnat,tak sme nakoniec kupili PT Explorer.
@sophie1981
dik za vsetky rady aj dlhy prispevok co si mi raz poslala+tvoj fotoblog PT mi velmi pomohol.
Nakoniec mame teda PT Explorer + double kit+prsiplast+fusak+tu prenosnu tasku "cocoon"-kt. vsak planujem predat akonahle babo z nej vyrastie-aj ked mi za nou bude luto lebo je to taka krasna "grafitti" -z celeho kocika sa mi paci najviac 😀

gucci
28. feb 2012

ahoj holky
máte některá zkušenosti s touto taškou na rukojet?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40458212&tab=8

mirca
28. feb 2012

@kacena4 dakujem, mala uz v kociku velmi nechce byt, takze väcsinou mam len maleho a ju dam, ked uz nevladze alebo sa ponahlam...preto neviem, ci ho nenechat hore a slecna sa bude musiet prisposobit 😉

kacena4
28. feb 2012

@gucci predavaju aj ine a lacnejsie (s 2 flaskami, alebo vacsim oddelenim na veci), ale nie su "original" P&T podla mna kupujes znacku preto je taka draha

gucci
28. feb 2012

@kacena4 díky, tak se ještě mrknu