Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

aurra
8. mar 2012

@zdeniii mne dost vadi vibrujuce predne koliesko ked mam nalozene len jedno dieta, mam PT vibe

kacena4
8. mar 2012

@gucci @magimary @oranzada posielam vam konecne tie fotecky "vlozky" pre babatko do sedacky, na premenu velkacskej sedacky na babatovsku 😲 😲 nevedela som ich vydolovat z mobilu

kacena4
8. mar 2012

@aurra ja nemam vibe ale ked mam len jedno dieta kocik je dost lahky a "uteka" mi tiez kolecko mozno by to chcelo zatazit 😅 😅

sophie1981
8. mar 2012

pridavam foto mojej trojrocnej dcery ako sedi v dk hore..my sa este aj pod striesku zmestime.....na jednej foto vidiet aj tu zeleznu konstrukciu, ma ju uz tesne pri hlave, ale v kociku uz sedi minimalne, zvacsa ked niekde ideme a kocik je nutny, tak sedi vpredu, maly uz v dk dole

sophie1981
8. mar 2012

no a este ta taska na rukovat ked je pt ako mono kocik..vtedy sedi perfektne

zdeniii
11. mar 2012

Ahojky může mi někdo vysbvětit rozdíl mezi Vibe a Explorer? Koupila jsem z druhé ruky Vibe starší model a koumám jesstli ho raději nevyměnit za Explorer...
Ještě by mne zajímalo jestli nějak řešíte visící nožky když dítě sedí vepředu přeci jen je fajn jim je zvednout když usnou...

sophie1981
12. mar 2012

@kloranebb dnes som nasla konecne meter......tak som hned premerala DK pre teba....takze opierka ma dlzku 47 cm......prepac ze tak neskoro odpovedam...ale kym som ten meter nasla......a koho by napadlo hladat v pokladnicke.... 🙄

kloranebb
12. mar 2012

@sophie1981 moj dk na vibe 2 ma 43 cm ☹ malicko aj pre najmensieho 9-mesacneho velkaca. Aka skoda.

kloranebb
12. mar 2012

Nechce sa mi verit ze 3 cm urobia taky rozdiel... Pozerala som tvoje foto.

sophie1981
13. mar 2012

@kloranebb ten vibe ma akoby mohutnejsi ram na dk, a mne to pride, ze tymto imidzovym ramom prichadza dieta o priestor...kamoska ma vibe, ked sme porovnavali dk a sediska, na pohlad na vibe vyzera byt vacsie...ale koly ramu...samotne dieta ma viac priestoru v sp....ja som stastna, prestastna ze mam sp....ja by nemenila za nic, ako som tu uz pisala.... 😅 ......a som stastna-prestastna, ze som sa v obchode neulakomila na vibe ale na sp.... 😀 😀 ...ale...zasa ja som mala v rukach asi vsetky druhy pt, kedze ako au-pair v uk som si odzila nie jednou rodinou s pt...cizeprvy krat som sa stretla s pt pred 7-8 rokmi.....to bola stara E3, uz vtedy som sa do nej zamilovala..aj napriek dost velkym nedostatkom...ale vymakali to dizajneri.. 😅 ....potom som mala moznost odskusat classic, dvojickovsky pt, sp, dash, vibe.......najviac mi sadlo do ruky sp.....aj ked..tam by som bez mihnutia oka menila sposob skladania opierky z lahu do sedu a naopak....teraz by som si vybrala explorer urcite...ale uz nemenim...doruntosime nasho 4 rocneho tatosa...ostaneme mu verne, ked uz nam tak dobre sluzi.... 😅

gucci
13. mar 2012

@zdeniii přesně to jsem udělala já, koupila jsem jetý VIBE a měnila ho po 3m za Explorer, ovladatelnost nesrovnatelně lepší, jediná nevýhoda je, že ve VIBE mohla starší dcera v DK nahoře normálně spát, v Exploreru to nejde, DK je nahoře víc "do sedu"

zdeniii
13. mar 2012

@gucci takže se ti zdá taky explorer lepší ju. Hmm pro myslím to promyslím... 🙂 škoda že ty explorery jeté moc nejsoou... 🙂 a Jaké výhody u exploreru vidíš že jsi měnila? 😉

gucci
13. mar 2012

@zdeniii IP 😉

zdeniii
13. mar 2012

@gucci ok, čekám 🙂)

zdeniii
13. mar 2012

Srovnání všech modelů Phil and Teds 🙂 sice v polštině ale je 🙂)) http://www.bobowozki.com.pl/pt_porownanie.pdf

zdeniii
14. mar 2012

@sophie1981 ahojky, koukám že máš odzkoušené všechny druhy PT 🙂 mám teď Vibe ae nadšená moc nejsem. Vyměnila bys vibe(starší model) za sport? 🙂)

sophie1981
15. mar 2012

@zdeniii koly starsej dcere urcite ano, lebo mne vyhovuje dk na sp-cku.... 😉 .....

orchidie
16. mar 2012

ahoj, nechystate se nekdo prodavat PT Explorer? shanime nejaky jety v dobrem stavu za rozumnou cenu...

zdeniii
17. mar 2012

@orchidie myslím že těch jetých explorerů ještě moc není bohužel, také jsem ho chtěla...

Holky využíváte někdo ty postranní batůžky nebo toto http://www.promojedite.cz/detske-zbozi/kocarky/...

Hledám způsob jak docílit prostoru opro věci 🙂

orchidie
17. mar 2012

@zdeniii to neva, ja si pockam 😀 😵 Chceme ho jen jako zalozni za nas skvely easywalker 😵

kacena4
18. mar 2012

ahojte neviete mi poradit? dcerka mi sedi v sedacke dole a mam pocit, ze jej mozem hoco hodit na hlavu. ako by som to mohla riesit? mam tusim SP alebo E3 tam este nie su striesky na pridavnom sedadle

tinika
23. mar 2012

kočky uvazujem ze budem predavat VIBE2 ak by mal niekto zaujem, cenu este neviem, musim kuk čo ma stal lebo mam k tomu dost prislušenstva

zdeniii
23. mar 2012

@tinika a pročak, nevyhovuje?

tinika
23. mar 2012

@zdeniii ale vyhovuje, ale starsi je v jasliach a to kusok ide tak ide sam a uz sa velmi nechce vozit :D

aniska
25. mar 2012

@kacena4 to resime taky, da se pry nekde v UK dokoupit striska na dk

kacena4
26. mar 2012

@aniska viem ze sa da ale neviem ci je pompaktna aj na tie starsie typy, preto som sa pytala

orchidie
29. mar 2012

cau zeny, tak jsem nam asi sehnala jety Explorer, ale porad jeste vaham, estli neni lepsi Sport... 😅 Co myslite?
Mam pocit, ze v Exploreru je DK ve spodni pozici nejak vic namacknute na tu zadni stranu hlavni sedacky, coz byl pro me hlavni nedostatek u Verve 😒
Da se DK u Exploreru ve spodni poloze polohovat aspon trochu do lehu?
Prosim, poradte mi nekdo... 😅 treba @sophie1981 😅

kacena4
30. mar 2012

@orchidie nemam explorer ale ze pri je DK vacsi (vyssi) ako u ostatnych a je premakanejsi ako Sport. mne napr. veeeelmi chyba to polohovanie DK, ak mas deti po roku a budes s nimi casto chodit von tak zvaz ci je to kocik pre teba (tiez mam deti po roku) ja sa musim prisposobovat detom ktore prave ide spat a tak striedam DK raz hore a raz dole podla toho ci su obe hore alebo jedno spi, lebo malicka uz mi nechce lezat "schovana" zabarikadovana v hlavnej casti a dk nad nou, takze je na sedaka ked moze. predtym pri detoch po roku som mala dvojickovsky a ten sa mi zdal lepsi na denne chodenie niekolko hodinove po vonku proste 2 lezadla su 2 lezadla...
a drzim palceky s detmi, viem ake je to namahave

orchidie
30. mar 2012

@kacena4 Dekuju 😵 My mame jako hlavni kocarek Easywalker duo, kde maji oba krasne pohodlicko i na spani i tak celkove, PT chci jen jako zalozni 😉

kacena4
30. mar 2012

@orchidie tak potom je to super, a moj nazor ze explorer je lepsi