Slnečník Baby Design. Aký na ňom máte nápis?

andrea78
31. okt 2008

ahojte, z mmb som od jedného predávajúceho so samými pozitívnymi hodnoteniami objednala golfky a slnečník, požadovala som (bola to podmienka, inak by som slnečník kúpila inde), aby boli presne v rovnakej farbe. predávajúci mi potvrdil farebnú zhodu, tovar som teda prebrala a zaplatila. po otvorní balíka som zistila, že slnečník je iný, dvojfarebný, ani jedna z farieb sa nepodobá na farbu kočíka a má na vrchu odkaz na internetovú adresu babydesign.pl a logo babydesign je veľké. mám podozrenie, že ide o nejaký reklamný, propagačný kus, ktorý má predávajúci zadarmo na propagáciu značky a on mi ho predal za takmer 400,-. na mail nereaguje, hrá "mŕtveho chrobáka". skúmala som trh a ponuku, ani na jedinom z ponúkaných slnečníkov toto nie je. rada by som si moje podozrenie overila. samozrejme, že mu to mienim vrátiť, no pri takomto neserióznom jednaní požadujem zaslanie na jeho náklady, nemienim zaplatiť poštovné navyše za podvod spáchaný na mne.

moja otázka znie:

"máte na slnečníku okrem mini loga babydesign aj nejaký iný nápis?"

ďakujem 🙂

stresmenka
31. okt 2008

andrea ja mám slnečník od BD a ja na ňom nemám obsolútne žiaden nápis mám ho presne vo farbe kočiara a nič som tam nenašla ☹

andrea78
autor
31. okt 2008

ahoj stresmenka, ďakujem 😵

jonatanka
31. okt 2008

dik za upozornenie, som si na tej stranke chcela kupit na golfky slnecniky, radsej si priplatim, a kupim v obchode, dnes ludia zarabaju ako sa da 😠

andrea78
autor
31. okt 2008

za nejaký čas po tomto uverejnení ma predávajúci (po mojej opätovenj urgencii) kontaktoval a problém sa bez akýchkoľvek ťažkostí a presviedčaní vyriešil k mojej spokojnosti 🙂 Vďaka za príspevky 🙂

stresmenka
31. okt 2008

andrea nemáš za čo som rada že sa to vyriešilo dnes chce každý rýchlo zbohatnúť a to štve aj mňa ☹ ☹ ☹ ☹