Slnečník na kočík

timea1985
25. mar 2016

Ahojte baby,
chcem sa spytat, mate niektora skusenosti so slnecnikom na kocik? Ide mi o farbu,ci si vybrat tmavsie farby,alebo naopak svetlejsie...predpokladam,ze pod ciernym je v kociku este teplejsie..,tak len preto sa pytam...

vdakaa 🙂

pribinak
25. mar 2016

Slnečná clona je lepšia, slnečník musis stale naprávať, aby tvoril tieň, vzdy ked zabočis ci sa otočis s kočíkom

slniecko35
25. mar 2016

@timea1985 ak si sa uz rozhodla pre slnecnik, tak radsej svetlejsi. Biela odraza slnecne luce a cierna ich naopak pritahuje. Ja slnecnik kupovat nebudem, treba ho stale otacat. Zila som roky v spanielsku a tam ho veru mamicky velmi nepouzivaju. Skor sa zvykne prehodit cez kocik jemna satka alebo latkova plienka, staci naozaj len jemna clona. Ja mam nachystanu bielu satku, cez ktoru budem moct babo pekne vidiet.

viera77
25. mar 2016

PLAYSHOES Slnečná clona na kočík ...tuto som kupovala tu cez PRO shop a je skvela, UV 50+, v ponuke mnozstvo farieb, prijatelna cena, variabilne nastavitelna.....slnecniky na kocikoch vobec nemusim, pridu mi take vyumelkovane a mam pocit, ze je s nimi viac starosti nez osohu 😒

timea1985
autor
27. mar 2016

super,vdaka pekne

majapacalova
11. jún 2016

Ahojte, prosím vás,aj ja práve zvazujem kúpu slnečníky vs clony.. na clone sa mi páči, že nemusím riešiť vietor, meniacu sa polohu.. a na slnečníku to, že na dieťa je vidieť.. ako je to pri clone? Vidieť cez ňu na dieťatko? Dakujem.. ps športiak camarello you

viera77
12. jún 2016

@majapacalova ta slnecna clona, ktoru spominam vyssie.....zboku nakuknes do kocika a dietatko bezproblemovo vidis 🙂

majapacalova
12. jún 2016

@viera77 dakujem