Šporotvý kočík od narodenia. Môžte mi poradiť?

galmar
30. dec 2008

zdravim, prav rozmyslam nad kupou kocika pouzitelneho pre dieta od narodenia. Chcela by som hned kupit sportovy kocik, ktory sa da dat do lahu (s pouzitim prenosnej tasky), ktory by bol lahky a mal vhodne kolesa aj do terenu (vacsie). vyhodou by bolo ak sa da nakliknut autosedacka.

Mozte mi poradit? resp. napisat vase skusenosti ak ste tiez pouzivali sportovy kocik od narodenia?

dakujem, dost nas to suri 🙂

mima22
13. sep 2010

@seba1
ja si myslim ze tam vojde ta prenosna taska je tam aj madlo ale keby ho das dole tak tam isto vojde ked chces mozem ti to odmerat ze kolko to ma na dlzku ked to je v uplnom lahu.
ja som ho pouzivala od roka do roka a pol.no to si uz ani ja nepamatam co to bolo a kedy som to pisala nevies?aj by si mala zaujem o pouzity kocik ci chces novy?

seba1
14. sep 2010

@mima22 asi by som mala skôr záujem o nový, budeme ho asi veľa používať a už od začiatku, takže chcem, aby bol nepoužívaný, keby som to mala len na príležitostné vozenie, to by bolo ináč. Ďakujem. Asi ti vymazali to, čo bolo o tom, že ho chceš predať, že sa to má na bazáriku, tak nech sa ti to podarí.