Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Šporťák chicco for me

zoeno.1
22. feb 2009

baby,ktore mate tento kocik,chcela by som sa vas opytat,ze ci sa vam do neho zmesti aj vacsie babo a ako ste s nim spokojne,lebo mne sa zda,ze ked dam do neho nasu 5mes.kocku,tak chrbtova cast jej bude mala,ked podrastie.....prosim vyvedte ma z omylu 😀 😝

didydidy
1. nov 2011

@zoeno.1 ahojky, chcem sa ta opytat, ci si mala tento kocik a ako si s nim bola spokojna, ak hej...dakujeeeem🙂

zoeno.1
autor
5. nov 2011

ahoj,ja som ho po nejakom case predala,lebo som sa bala,ze malej bude na zimu uzky,no a potom som to lutovala,ked som videla pani s vyse 2 rocnou dcerkou,ako sa vozili.vystriedala som par kocikov a tento bol velmi sikovny 😉

lubik78
5. nov 2011

@zoeno.1 ahoj.my ho mame.nasa dcera sa v nom nosila od 4-5 mes a mame ho az doteraz.aj ked ho uz nepouzivame.iba vynimocne.a v zime v pohode.fusak,dcera a este aj nanoznik. 😉 😉
aj ked kvalitou by som mozno volila iny sportak.po 2 rokoch je rozhegany 😉

diorka
14. jún 2012

Baby, hrozny kocik, tak akurat do nakupnych centier alebo na prechadzky po novo vyasfaltovanych chodnikoch, inak nepouzitelny, vobec nieje odpruzeny a dost labilny, do vanicky dost fuka, nekryje babatko, vyhoda je, ze je lahko skladatelny, ako golfac - cize nezaberie vela miesta v kufri a sportova cast sa da otocit do obidvoch smerov, to je vsetko ☹

denisakollarova
17. aug 2013

ahoj mi ho mame lepsi kociar som nemala, a mala som ich viac je sise uzsi ako klasicke sportove kociare,ale to neprekaza da sa super otacat tak aby ste vydeli dietatko a ked je vetsie tak ho zas otocite aby pozeralo okolo co u vela sportovych neny niet nat to ako mate male babo a vydite nan,je lahky stylovy a kvalitny.pr mna je super a mozem len odporucit

Tu začni písať odpoveď...

Odošli