Športiak pre dlhé dieťa

12. jún 2023

Ahojte, viete poradiť športový kočík pre dlhé dieťa?
Kritéria mám :
- ozaj dlhá strieška
- kolesá, ktoré zvládnu terén (nafukovacie / plnené niečím) + môže byť odpruženie
- môže byť aj model, ktorý sa už nedá kúpiť, nebránim sa bazárovému.

Pozerala som Britax B motion 4 plus, ale tam mám trochu pochybnosti ohľadom ovládania, keď je to taký tank. Pozdával sa mi aj Petite&mars street+ air alebo Valco Sport Trend 4, ten sa mi ale dizajnovo že skoro vôbec nepáči. Máte tip ešte na nejaké kočíky pre deti, ktoré ozaj vydržia až do konca kočíkového obdobia a je možné s nimi brázdiť terén, ale aby vyzerali dobre aj v meste? Chodníky a cesty máme v meste úplne rozbité a moja dvojkombinácia výtlky vôbec nedáva. Ďakujem za ďalšie tipy a recenzie.

lianka123
12. jún 2023

Skus kuknu joie, je priestrany, moj sa narodil 56cm, v 2rokoch presne mal meter

simona92101
12. jún 2023

My mame ten Britax a zamna topka kocik👌 kralovska lozna plocha,nozicky nevisia z kocika,konstrukcia pevna,kolesa zvladnu teren,nic nehrka,super strieska a ozaj ma vybornu nosnost.ja som tam odviezla 3r dceru,nakup dole v kosiku,plnu tasku cez kocik a este aj odrazadlo prehodene cez riadidla 😃🙈👌

24mima
12. jún 2023

Za mňa britax b motion 4 plus. Mala som k nemu dokúpené aj predné kolesá do terénu tie neboli otočné, boli napevno ako zadné. Malý sa v ňom vozil aj ako 4 ročný cca 110cm.

lenuska9999
12. jún 2023

Ja som mala britax b motion 4 plus. Spĺňa všetky kritériá, ktoré si označila. Ale je ťažký. Lenže nemôžeš mať lahucky kocik a zároveň dobrý do terénu. Buď jedno alebo druhé. Ľahké kočíky sú väčšinou také do mesta na chodník.. co je za mňa veľké mínus na tom britaxe , že strašne rýchlo vybledla ta čierna z neho a chytal potom také tie ruzkovkaste odtiene od slnka. Dosť som sa potom hanbila s nim niekam chodiť.. aj keď si ho pozrieš na bazár och, všimni si, že väčšina je strašne výslednuta

mamickalisticka
12. jún 2023

My máme valco (síce dvojickovsky) ale nedám naň dopustiť, naše dva a pol ročné dvojky sa v ňom v pohode vyspia na poobedny spanok, tak, že netrčia nohy.. a dlhá strieška je tiež super.. zakryje im nohy keď ideme v daždi

ddenisa123
12. jún 2023

Britax b motion 4 plus, bol super, ale ťažký, potom sme kúpili oyster zero a som veľmi spokojná, ale na terén bol o niečo lepší Britax.

dzejsik
14. jún 2023

este mozes pozriet Petite Mars Royal alebo Carello Bravo Plus