Športový kočík Fortuna. Je dobrý do snehu?

vierkasteffi
8. sep 2011

Aké maté skusenosti s tymto kocikom v zime ked je sneh a clapkanica?

zuzikkaa
9. sep 2011

@vierkasteffi osobnu skusenost nemam ale ma ho sestra.pouziva ho od jari cize sneh sme nezazili ale urcite pojde zle 😒 ako kazdy kocik co ma mensie kolesa...ja som uz mala viac kocikov a do snehu a clapkanice jednoznacne treba velke kolesa 😉 inak sa dost narobis,,tym ze su tie predne kolesa zdvojene sa ti tam napcha sneh a nepohnes s tym

vierkasteffi
autor
9. sep 2011

vdaka za radu mame doma este klasicky hlboky kocik a chcela predat tak si ho radsej este necham na tu zimu pre istotu 😉

gubcikova
9. sep 2011

@vierkasteffi mám skúsenosť a nedám na neho dopustiť.je to skvelý kočík aj do snehu.skvele sa sním išlo a sneh sa nezadrhával medzi prednímy kolečkamy ako to u niektorých športiakov býva.je veľmi priestranný,veľký nákupný košík.teraz čakáme druhé a kočík nepredávam.mám ho už rok a stále je ako nový.žiadne závady na ňom ešte neboli.nánožník je taktiež teplunký.

vierkasteffi
autor
9. sep 2011

ja som si ho nedavno kupila tak stale premyslam ci mam stary kocik predat alebo ho predsa len na tu zimu nechat, neviem dost mi v byte zavadzia ...

gubcikova
9. sep 2011

@vierkasteffi je to na tebe.mne sa v zime sním dobre chodilo nebol problém.

vierkasteffi
autor
9. sep 2011

@gubcikova a byva u vas vela snehu v zime, lebo tu v ba moc nieje no este porozmyslam

gubcikova
9. sep 2011

@vierkasteffi ja bývam v novom meste nad Váhom,takže mávame snehu požehnane.hlavne ked ideš cez prechod.vieš cestári odhrnú cestu,ale aby odhrnuli aj kopu ktorá bráni v prejazde to nie.žijeme na sídlisku,kde sa sneh v zime neodhrna,ked ho neodhrnú ľudia pred barákom.aj v člapkanici sa sním dobre išlo.sneh sa nezachytával medzi kolečkami,má tam dosť veľký priestor.

vierkasteffi
autor
4. okt 2011

baby pred mesiacom som kupila tento kocik a nieco tam skrípe v prednom kolese ale nie moc mate s tym niekto skusenost co to moze byt ??

hannah25
19. jan 2013

@gubcikova dobrý deň, prosím vás rozmýšlam o kúpe fortuny 2012 ale odrádza ma váha 10,7kg, bol aj vám ťažky????

gubcikova
20. jan 2013

@hannah25 fortuna nebola ťažká,ľahké skladanie proste super.ja rozmýšľam teraz nad podobou babypoint sprinter

hannah25
20. jan 2013

@gubcikova aj mne sa páči 🙂 pekný štýlový🙂

fifi284
27. jan 2013

@gubcikova Mohla by som sa opýtať na Fortunu, presnejšie na kolieska? Z akého sú materiálu, guma, plast? A ešte jedna ozátka, či sa dá madlo polohovať, alebo je len v jednej stabilnej polohe.Ďakujem 🙂

gubcikova
27. jan 2013

@fifi284 madlo sa dá polohovať 2x podľa toho ako si ho otočíte,kolieska sú tvrdené nie plast mám ho v inzerátoch

ena88
24. jún 2013

Baby neviem sa rozhodnut aky sportovy kocik kupit 🙂 hm?

jennna
29. jan 2015

Ahojte baby... mám červený kočík Babypoint Fortuna so všetkým vybavením "garážovaný" 🙂))) môžem prehlásiť, že najlepší športový kočík, bola som spokojná, malá sa do neho zmestila v pohode aj ako dvojročná na obedný spánok. Ak máte záujem, píšte mi na mail: jana.anderlov6@gmail.com ..určite sa dohodneme!