Športový kočík Kinderkraft

kupculik
11. jún 2022

Ahojte prosím vás mate niektorá skúsenosť s kočíkom kinderkraft? Vid foto poprípade celkovo značku kinderkraft?

petricka22
11. jún 2022

@kupculik no, tiez som kinderkraft zvazovala, ale pytala som sa sudedy a ta nan dost nadavala. A celkovo, ked som si zacala vsimat inzeraty, predavali uplne nove kociky, len parkrat pouzite, co mi napovedalo o tom, ze tie kociky nie su nic moc a ti ludia sa ich hned po odskusani chceli zbavit. Takze ja som zvolila radsej drahsi kocik.

katuskatt
11. jún 2022

Nič moc kočík,ako na fotke fajn. Ale realita je iná. Aj my sme ho chceli pre syna ale nakoniec sme sa rozhodli pre inú značku a som naozaj rada, že sme si nakoniec vybrali iný.

kupculik
autor
11. jún 2022

@petricka22 ďakujem za odpoveď 😊 aký ste nakoniec zvolili?

kupculik
autor
11. jún 2022

@katuskatt vy ste si aký vybrali? 😊

ildiko36
11. jún 2022

@kupculik ja mam easywalker miley, ma 7kg, s jednou rukou zložiš aj poskladaš, da sa dať do uplneho lahu, je do 22kg.da sa na to dať aj vajicko bez nadstavca., Ma zabudovanu tasku a traky na nosenie.pozri video na youtub

kupculik
autor
11. jún 2022

@ildiko36 tak ten vyzerá super 😮 ani by som nepovedala ze ma nosnosť až 22kg 🤔 len sa trosku neviem stotožniť s malými kolieskami aj vpredu aj vzadu 🤔🤔

poslednepogo
11. jún 2022

@kupculik ja som kupila kinderkraft grande city, keď mal malý rok(mohla som aj skôr) a mám ho ako kočík v aute keď idem do mesta, na dovolenke, záložný a som spokojná

ildiko36
11. jún 2022

@kupculik nemam s tym problem,aj v dedine prejdeme, no do lesa to neni.. pre mna je super kocik, minulý rok sedel v tom aj moj vyedy 3r syn co mal vtedy 25kg a v pohode, je to stabilny kočik, kolko uz to dostal a stale bez problemov funguje😅

ildiko36
11. jún 2022

@kupculik ved chod do daakeho obchodu to pozrieť, kupiť nemusiš, ale od kinderkraft je stabilnejsí

katuskatt
12. jún 2022

@kupculik my nakoniec petite&mars a veľká spokojnosť. Do 25 kg, veľký, ľahký.... Paráda

petricka22
12. jún 2022

@kupculik ja nakoniec maci-cosi, ale tiez by sa mu dalo co to vytknut.

nukileta2107
12. jún 2022

@kupculik som s ním zatiaľ spokojná 🙂

feeewa
12. jún 2022

@petricka22 a ktory maxi cosi? Dakujem 🙂

petricka22
13. jún 2022

@feeewa ma obycajne kolieska, ktore dost hrkaju. Vzadu medzi kolesami nie je tycka a fakt tam chyba, ked chces nohou zapriet a zdvihnut kocik na obrobnik. To, ze polohovanie so snurkou je hrozne (povodne som ho ani nechcela, ale uz som si nevedela nic vybrat 😀). Kratka strieska, ked ho poskladam, nie je ho potiadne za co chytit a ani to skladanie nejde jednym cvakom 🙂 ale vyzera pekne 😀

kupculik
autor
13. jún 2022

@nukileta2107 ako dlho ho mate? 😊

nukileta2107
13. jún 2022

@kupculik cca 4 mesiace 🙂

feeewa
13. jún 2022

@petricka22 presne nad tymto rozmyslam 😂 na tych easywalker sa mi nepaci, ze sa nefaju dat do kolmeho sedu a dieta je stale akosi nahnute dozadu 🤔 tak ja uz teraz fakt neviem 🙈😂

petricka22
13. jún 2022

@feeewa ja lutujem, ze som si nakoniec nevzala moon resea. Ale nemali ho v peknej farbe 😂

kacenka_177
28. jún 2022

Baby ktoré máte Kinderkrafr. Mám s mojím problém keďže mame doma tri kočiare tak som jeden chcela dať k svokrovcom no nejak sa mi pretočilo to napájanie a nechce mi teraz zapadnúť do konštrukcie. Prikladám aj foto s čím je problém. Neviete mi poradiť ako to pretočím nazad? Aby to išlo kolmo nadol.