Športový kočík pre väčšie dieťa

evelin71
23. okt 2012

prosím o radu pri výbere kočíka, mám kombinovaný kočík aj na šporťák, ale zle sa skladá do auta, mám 10 mes. dcéru a je veľmi dlhá, poriadne sa už do neho nezmestí
chcela by som niečo čo sa dá ľahko skladať, ovládať, aby sa dal polohovať, bol vhodný do rôznych terénov, pre väčšie dieťa, max do 150 Eur

katka_grac
23. okt 2012

jedine co nevyhovuje je cena, ale kukni baby jogger city mini, je aj 3kolka aj 4kloka, aj na nafukovacich kolesach ale ten presne neviem nazov, ties nejake city, a kuk aj na youtube video skladania...

katka121
24. okt 2012

aj ja pokukujem po baby jogger citi mimi skús z druhej ruky, možno sa ti podarí v tekej cene, lebo kočík je podla recenzíí kvalitný a naozaj sa lahko skladá.......verzia GT je ozaj velká - aj pre vačšie deti, včera som ho videla nažinov.... super

evelin71
autor
24. okt 2012

zdá sa mi zbytočné investovať viac, keď jeden máme, je to fakt, iba do auta, aby to bolo rýchlo spratné a poslúžilo to našim potrebám, ale keď bude potrebné dám určite aj viac :D

nikalv
24. okt 2012

@evelin71 ja som mala po klasickom hlbokom kociku sportovy kocik Tako flash a bola som s nim velmi spokojna.... bol lahky, otocne predne kolesa a ked sa zlozil tak bol tenky ze sa zmestil aj do auta... a teraz stoji okolo 110 € - 120 € ako kde 🙂

mata0812
24. okt 2012

@evelin71 peg perego pliko,je super a zaberie málo miesta a je priestranný 🙂

lienkan
24. okt 2012

@evelin71 Pliko mam aj ja a naozaj je lahučky a da sa s ním ist aj do lahu - a myslim ze ho este aj my dlho vyuzijeme

lydia1
24. okt 2012

my mame nuna peep a je super, sme s nim velmi spokojni 😉 odporucam.