Športový kočík Quatro Infinity 3

timusenka
16. feb 2012

máte niekto prosím Vás skúsenosti s kočíkom Quatro Infinity 3 ?

nellie_
22. mar 2012

Aj mna by zaujimali nejake skusenosti s tymto kocikom... 🙂

timusenka
autor
23. mar 2012

@nellie_ no my sme objednali nakoniec cez net infinity 4 a už ho máme doma a jazdíme sním...🙂 na živo sme ho nevideli ale riskli sme to..a zatial som spokojná...su tam nejaké drobnosti čo by som spravila inak...ale u každého kočíka sme našli vždy niečo 🙂

natas4
16. apr 2012

@timusenka Ahoj, prosim ta da sa dat do lahu?? a este by ma zaujimalo ci sa ten kocik da aspon troska hojdat (totiz mne mala spi iba v kociku a musim ju v nom uspavat)...a prosim ta ake negativa ma podla teba kocik? dakujem

timusenka
autor
17. apr 2012

@natas4 ahoj..dá sa aj do uplného ľahu...mne tiež v nom malá niekedy spí...ale hojdať..noo trošku možno...i ked je odpružený...a vadia mi na nom tie gumené kolieska..stále sa do toho chytaju kamene a minele som vytahovala aj klinec ale v pohode..výhoda je možno to že ti neprasknu ako nafukovacie :D a ešte nánožník mohol byť vačší, a zhánam slnečnú clonu , lebo tá strieška sa nedá nijako polohovat a svieti zo všetkych strán na malu slnko...

natas4
17. apr 2012

@timusenka dakujem a je naozaj lahky ten kocik? lebo niekde som citala ze je v skutocnosti tazsi ako uvadza vyrobca..ja totiz nosim kocik aj s malou po schodoch, tak ci uvladzem 😅

timusenka
autor
17. apr 2012

@natas4 nooo tak to neviem...na ovladanie je lahky..ked s nim jazdím...aj ked držím malu kočík tlačím popri tom...tak v pohode..ale po schodoch a ešte s malou na rukách..no neviem...na to sa mi lahký nezdááá 🙂