Športový kočík s otočnou sedačkou

panir
28. máj 2022

Ahojte prosim poradte sportovy kocik s otocnou sedackou co ma nezruinuje financne (cca 300 eur do 22kg.) 😀 pokukovala som po tychto 2 ale nemaju otocnu sedacku. Ak mate niekto s nimi skusenost budem vdacna za info. Ale prioritne prosim o radu s otocnou sedackou. Vdaka 😊.

laurar1
28. máj 2022

@panir Ja mam Valco snap ultra trend, ma otocnu sedacku, je do 20 alebo 25 kil a som s nim spokojna. A myslim, ze aj cenovo sa zmestis. Mala ma skoro 2 roky, je dlha a chuda a teda jej este dost dlho vydrzi.

panir
autor
29. máj 2022

@laurar1 dakujem pozriem 🙂

izabela181
29. máj 2022

@panir ja mám tento Petite Mars Royal čo je na obrázku a teda otocnost mi vôbec nechýba 😊 maly išiel z vanicky rovno do tohto kočíka takze som mu nedala na vyber a nepoznal aké je to voziť sa v športovom proti smeru jazdy 😆 ja som sa toho tiež bála že má nebude vidieť ale tento kočík mal všetko čo som od športového kočíka očakávala, hlavne že je ľahký, spratny do auta, predĺžená strieska, nemá nafukovacie kolesa a podobne 😊

jaskolka
29. máj 2022

Koľko ma dieťa? Môj bol asi do 8 mesiacov v protismere, ale rycal, bol nespokojný, otočili sme ho a pohoda..
Mame jednoduchy kočík Lionello, som maximálne spokojná, je veľký, do 25 kíl, čiže myslím, že tak dlho ani nevyužijeme.Ľahko sa Ovláda,skladá, nezaberá veľa miesta, proste vyhovuje. Otocnost absolútne nechýba
Pokiaľ ide o kontrolu dieťaťa, máš na každom kočíku také to okienko, takže vidíš ho podľa potreby.

panir
autor
29. máj 2022

@jaskolka 5 mesiacov a tyzden 🙂