Ste spokojné s kočíkom Peg Pérego GT3 a s kočíkom Uno?

vikusik
31. okt 2013

babenky ,chcem vymeniť môjmu synčekovi kocik ,drobec je dosť dlhy a potrebujeme viac miesta a nakolko ide zima bude treba fusak 😒 maminky ktore mate tieto kociky ako ste spokojne 😉

aristka
31. okt 2013

mala som gt3 a je to veľký a veľmi dobrý kočík aj na zimu ,vôbec sa nemusíš báť trojkolky tejto konkrétnej ,malá v nej vyvádzala a trojkolka to úplne v poho prežila a ani sa nenaklonila ....

dionyzka
31. okt 2013

tiez sa priklanam. Menili sme kocik kvoli priestoru - s gt3 som bola maximalne spokojna asi po 5 kocikoch, ktore sme mali doma.
Dobre ovladatelny, stabilny i pre dve deti a velky. Zial, nie je dobre skladny a je dost tazky.

daqa4216
31. okt 2013

Ahoj, ja som bola s gt3 max. spokojna. Priestranna vanicka, vyborna manipulacia. ak by si mala zaujem mam ju na predaj. Kocik je s vanickou Naveta. Mam aj sportovou cast . Kocik je po jednom dietatku , s dokladom o servise.

zuzimia
31. okt 2013

Vyborny kocik, my sme mali a maximalna spokojnost. Jedina nevyhoda - nehodi sa velmi na caste skladanie do auta a do maleho kufra sa zmesti, az ked sa daju dole kolesa, co vsak ide lahko. Ale pokial s nim takto manipulovat nepoterbujes casto, urcite odporucam aj na velke dieta.

spinoscapularnabeta
1. nov 2013

Ja tiez odporucam, velky kocik aj kosik na nakup. Nevhodny do maleho kufra🙂

katarina2504
30. dec 2013

Baby mozem sa spytat? My sa narodime v aprili, tun akurat na zimu budem maleho cca v 8 mes davat do tej sportovej casti, preto potrebujem hlavne tu sportovu cast nepodcenit, aby mi zam mohol sponkat vystrety koli chrbatu a mal dost miesta - je od 8 mes ten kocik dobry pre take babo? Hlavne v zime ak budeme chciet spinkat v kociku na prechadzkach v snehu, aby sa mi s nim dobre operovalo. Este jedna otazka - ma ten kocik otacatelne madlo - rucku? Ci musim vzdy otocit celu tu sportovu cast v smere alebo proti smeru jazdy? Dakujem za rady

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natasjajane
30. dec 2013

No ja musim povedať, že ja som s ním veľmi spokojná. Máme celú 3-kombináciu vo farbe java. Má úžasne veľku vaničku, ktorá nám slúžila do 7. mesiaca a bola by aj dlhšie, nebyť toho, že mladík sa rozhodol odtiaľ vykláňať.A to nebol žiadne tintitko, ale riadny valibuk. Vaničku musím pochváliť ako perfektnú autosedačku. Dokupili sme si do nej pásy a na dlhšie trate je na nezaplatenie. Už máme 2 a pol roka a stále používame športový - je ozaj veľmi priestranný a stabilný + má obrovský košík, bez ktorého si neviem výlet do obchodu ani len predstaviť. Zvládne každý terén od piesku, cez hrboľaté chodníky až po snehové jazyky. Je pravda, že na 3-kolku si treba zvyknúť, ale keď na to prišla moja mama, tak potom to zvládne každý. Napriek tomu, že veľmi veľký - zmestí sa zložený aj do kufra menšieho Peugeotu 206 (s kolieskami aj bez). Ale výťahy odporúčam premerať. A na leňošenie je super, malý ma dosť priestoru na spánok. A poobede mi ani nikde inde spať nechce - len v kočíku - veľká výhoda, že sa sklopí do úplného ľahu. Ja som veľmi spokojná a chcem si ho nechať aj pre ďalšie bábo.