Stokke Beat - recenzie

12. dec 2020

Dobrý deň môžem poprosiť skúsenosti zo stokee beat ďakujem

mamka1984
12. dec 2020

Ľahučký, skladný, pekný design, super sa ovláda jednou rukou. Máme vaničku aj športovú časť. Používame ho ale len v interiéri na pár minút denne, naše dieťa sa totiž kočíkovať nechce (von chodíme v šatke alebo nosiči). Takže viac sa vyjadriť neviem. Kebyže však plánujem kočíkovať, určite ho kúpim znovu.

12. dec 2020

@mamka1984 jej super ďakujem pekne za komentár . A spýtam sa ešte športová časť je dosť alebo aspoň primerane veľká či ? Pretože kupujem len športovú časť už mám väčšie babo

12. dec 2020

@mamka1984 inak to s tým kočíkovanim chápem mne sa dcéra nechcela voziť tiež bola v šatke ale teraz syn sa vozí rad hlavne tam veľa prespí

12. dec 2020

Mali sme ho v uzkom vybere, no po vyskusani to bolo nie. Bol neskutocne tvrdy, takze na rovnu cestu fajn, ale v terene by som z neho asi dceru vytriasla 🤨

mamka1984
12. dec 2020

@kristinalasciakova No športová časť mi príde trochu menšia, ale na športový kočík OK (moja malá má 9 mesiacov).

12. dec 2020

@sonnenshein to sa aj mne z videí zdá že je tvrdší ale chcem ho viac menej na cestu a do mesta a na spanok v kociku. Do terénu si nechávam neznicitelne staré brio go akurát už je take škaredé .

12. dec 2020

@kristinalasciakova Asi by som Ti odporucila radsej Balios, ak netrvas na novom, tak Balios M (uz sa nevyraba) Je vacsi, sirsi, skvele sa sklada, lahko polohuje, a pride mi kvalitnejsi ako Beat.

13. dec 2020

@sonnenshein no nie netrvam na novom idem pozrieť lebo nepoznám ho ďakujem

13. dec 2020

@kristinalasciakova Vdacne 🙂 Na facebook marketplace som videla do 100e predavat, ja som nas kupila za 50e, a musim povedat, ze aj ked bol povodne urceny ako nahradny, tak ho zboznujem, ze chodime na prechadzky skoro vylucne s nim.

13. dec 2020

@sonnenshein dakukem krásne ale ešte sa spýtam presne aký typ myslite ja som ich našla viac 🤷🏻‍♀️

13. dec 2020

@sonnenshein ale idem kuknúť na ten Facebook

13. dec 2020

@kristinalasciakova Pisala som spravu s linkom na jeden co som nasla na marketplace. Tu v bazare su za 200e a viac

13. dec 2020

@sonnenshein dakukem krásne idme pozrieť