Súrodenecký kočiar pre deti s rozdielom 2 roky?

martinachorogwicka
18. máj 2019

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala na skúsenosti mamiciek, ktoré mali medzi deťmi 2rocny rozdiel, či bolo potrebné riešiť súrodenecký kočiar alebo ste sa zaobisli bez neho. Dakujem

parvinka0001
18. máj 2019

Môj názor kúp skejtik ku kočiaru. Niektoré sú aj také co majú sedenie. Ale zase záleží ci to staršie sa rado vozí alebo aj pochodi

lavender21
19. máj 2019

Určite záleží aj od staršieho dieťaťa. Ja mám rozdiel rok a pol, čakala som až po narodení mladšej či kúpim, alebo nie, ale bola to super investícia, využívam ho denne. Bez neho som sa nevedela nikam dostať...

ludkka0407
19. máj 2019

My mame rozdiel dva roky,cca od roka a pol uz starsia chodila vsade so mnou peso bez kociara,takze ja som to ani neriesila.ozaj zalezi od drobca,ci sa rad vozi alebo zmakne bezne prechadzky aj peso (napr.nakup alebo postu).a velmi chcem,aby aj toto druhe bolo take uchodene😅

ellieellie
19. máj 2019

Tiež myslím, že záleží od dieťaťa. Ja mám 20 mesačného syna, už každým dňom očakávame príchod druhého a súrodenecký kočík som neriešila. Verím, že sa zaobídeme aj bez neho, prípadne dokúpime iba skejtík. Malého už pár mesiacov zvykám chodiť bez kočíka, už ho prakticky nepoužívame, dostaneme sa všade pešo, príp. ďalej do mesta MHD. Nemá problém 2 hodiny vkuse kráčať/behať, to skôr ja sa unavím v 9.mesiaci 🙂 V pohode ideme pešo napr. do parku vzdialeného 2 km, tam sa vybehá na ihrisku a ideme naspäť.. Záleží aj, kde bývaš. My na sídlisku, všetko tu máme blízko, dostupné po ruke, ihriská na každom kroku..

lucyluv
19. máj 2019

Ja budem mať medzi deťmi rozdiel 2r a 4m a veru zvazujeme surodenecky kočiar, lebo malá sa mi celkom rada začína voziť, sama zatiaľ nechce ísť mojím smerom. Uvažujem nad bugaboo Donkey, pretože sa z neho dá urobiť aj šikovná mono verzia, že namiesto druhej sedačky, je tam taký nákupný košík.

andrejka88888
25. dec 2019

My mame 22 mesacny rozdiel a kazdy den vyuzivam surodenecky kocik. Neviem si predstavit nikam ist bez neho. Syn mi uteka v obchode, na cestu, pekne spinka aj dve hodiny poobede v kociku. Ja som urcite za kupu. Prva dcera sa vozila az do 3, 5 roka, chodili sme na turistiku, do mesta, vseda treba malemu dietatu oddychnut si aj ked uz vie chodit..

elviku11
25. dec 2019

Ja mám rozdiel presne dva roky a surodenecky kočík som neriešila. Staršiu sme v tom čase naučili na cykoodrazadlo a fakt s ním chodí doteraz všade, aj v zime, aj dnes ráno na omšu na ňom šla :D