Súrodenecký kočík. Aký vybrať?

verca1802
25. júl 2023

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu . Drobec sa nám ma narodiť začiatkom decembra a dcérka bude mať len rok a 7 mesiacov . Rada si pospinka v kočíku a keďže chcem s nimi určite chodiť von aj sama rozmýšľam nad súrodeneckym kočíkom. Zatiaľ som pozerala len bugaboo donkey ,pretože mám skôr záujem o kočík kde sú sedačky vedľa seba ale pokiaľ by bol vyhovujúci aj ten za sebou nechám si poradiť. Mohli by ste mi dat nejaký tipy moc sa v tom nevyznám, len najhlavnejšie až môžu obaja spat kľudne naraz ( lebo som videla aj taky kde športová časť je len čisto na sedenie keď tam je vanička). Ďakujem za rady

denkabemommy
25. júl 2023

@verca1802 žiadny iný kočík, než bugaboo donkey nie je taký skvelý 😊. Takže s výberom nemusíš ani váhať, je pekný, ľahký a ešte sa dá zložiť na mono kočík. Za mňa top aj letné striešky naň 👌

mamickalisticka
25. júl 2023

@verca1802 valco snap duo alebo valco snap ultra duo odporúčam

verca1802
autor
25. júl 2023

@mamickalisticka a je možné aby tam bola vanička a vedľa športové sedenie? Myslela som ze je to cisto športový kočík.

verca1802
autor
25. júl 2023

@denkabemommy ďakujem za radu 🙂 hlavne aj kvôli tej mono verzii nad ním rozmýšľam ze ho využijem už aj keď ho dcérka potrebovať nebude .

mamickalisticka
25. júl 2023

@verca1802 pri tom ultra duo sa dá kočík polohovať podľa každého dietata samostatne..je vhodný pre 0+ ..

baja15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja15
25. júl 2023

@verca1802 ja som mala najprv iCandy Pear, ten bol malinký, potom Graco Trekko tam bola druhá sedačka len taká núdzová a nakoniec Valco Snap Duo s ním som bola veľmi spokojná. Mala som aj Easywalker Harvey2, ten som využívala jedným dieťaťom ale dá sa tiež využiť ako tandemový s plnohodnotnými sedadlami a pritom je ľahunký, obratný a dá sa dobre poskladať, odporúčam pozrieť a poskúšať.

login1234
26. júl 2023
mamaaja82
26. júl 2023

Easy go domino duo,ja ho mam mala ma dva a pol roka a vo vanicke spinka nas dvojtyzdnovy.Je lahky na ovladanie,velke kosiky na nakup,za mna to bolo dobre rozhodnutie.