Taška na kočík. Neviete o nejakej priestrannej?

sjuzocka
8. júl 2009

Ahojte, hodte tipy na tasky na kocik, nejake riadne priestranne lebo mame tych veci viac nez dost co so sebou vlacime... mam tasku Jane ale zda sa mi ze nie je az taka priestranna ako by som chcela... mam dost problem to tam narvat aj to prevedenie je take.... no proste neda sa to tam dobre zorganizovat v tej taske...

lucyjanek
14. okt 2011

@janca_dobi No hele já ho měla v tom časopísku (myslím takovej malej formát a myslím, že byl zelený, ale nepamatuju si název) co byl v tý krabici co jsem dostala v porodnici..na stránky lamaze.cz...Jinak docela hodí, není to přímo stříbrný, ale hodí (já jsem úchyl, já všechno musím sladit 😀 )

lucyjanek
14. okt 2011

@janca_dobi Jinak doporučuju barvu Black Magnolia - ta je dokonalá 😵

monika4886
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrenka111
26. júl 2012

Baby mate niektorá tasku Elodie Details???

zoriazz
9. aug 2012

Zkuste mrknout k nám, máme krásnou stylovou tašku Layla v pěti barvách, kterou užijete i když už dávno nebudete jezdit s kočárkem. Kdybyste měla zájem o více informací, napište mi do IP. Hezký den! 🙂

v.luccy
19. jan 2015

@zoriazz kde zoženiem túto tašku?

zoriazz
19. jan 2015

@v.luccy www.mineneshop.cz - po domluvě zasílám i do SK.

monika333slov
20. feb 2015

@zoriazz Sú tieto tašky ešte aktuálne? Veľmi sa mi páčia. ďakujem a aká je cena.

emma54
15. máj 2015

@zoriazz aka je cena tich tasiek a mate ich este? 🙂

zoriazz
15. máj 2015

@emma54 mrkněte na www.mineneshop.cz - máme je stále a zasílám i do SK a je možná platba v EUR - cena za tašku + doprava je cca 77 eur.

@monika333slov

jen tu béžovou s kvítky už skladem nemáme, všechny 4 další ale ano 🙂

zoriazz
12. jún 2015

@monika333slov
@emma54 dámy, máme slevu na tašky - více na www.mineneshop.cz a posíláme i rovnou do SK.

buttergirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz