Topánky od snehu a následné posadenie do kočíka

terka1607
16. sep 2015

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ako to robíte, keď má dieťa topánky od snehu alebo mokré od dážďa a chcete ich dať naspäť do kočíka napríklad do fusaku, alebo zakryť dekou? Existujú nejaké návleky, ktoré by som mohla dať na topánky, aby sa to nezašpinilo? Ďakujem za odpovede 🙂

natalym
16. sep 2015

A vyzuť?

meluela
16. sep 2015

@terka1607 vyzuť a hodiť dolu do nákupného košíka 🙂

darina1952
16. sep 2015

@terka1607 väčšina fusakov má dole kde sú nožičky dieťatka aj z vnútra umývateľný povrch, a táto časť sa dá odopnúť a samostatne vyprať. A keď nechceš mať dieťa vo fusaku bosé, stačí topánky od snehu oklepať a obuť.

moni244
16. sep 2015

@terka1607 ked bol sneh a chcela ist na peso, kocik som nebrala, alebo som vyzula

terka1607
autor
16. sep 2015

https://www.modrykonik.sk/profile/darina1952/ áno mám fusak, kde sa to dá odopnúť, ale to by som mohla potom prať každý deň
https://www.modrykonik.sk/profile/moni244/ malá bude mať v zime rok a pol tak to asi nehrozí ísť na prechádzku bez kočíka, chodíme dosť ďaleko.

Chcela som či nemá niekto dajaký zlepšovák, aby som nemusela stále vyzúvať a obúvať, keďže dcérka dosť vymýšľa, chvíľku chce byť v kočíku, potom zasa behať.

maslenka47
16. sep 2015

@terka1607 celkom nechapem, preco chces pchat to dieta do fusaku. Akoze kym je na nohach, tak jej fusak netreba a v kociku ano? Vsak normalne mas dieta vonku oblecene aj ked nie je v kociku, a na ten rozdiel teploty medzi hybem sa-nehybem sa ti staci deka. Vyber nejaku taku, co nevadi, ked sa trochu zaspini, obcas vyperies, po zime vyhodis a hotovo. A slapy v topankach jej zakryvat nemusis. Mne sa vzdy viac ufulala deka z toho, co sa obtrela alebo zasekla do kolesa ako z topanok 😝

dominika6
16. sep 2015

žiadny fusak,stačí jej obliecť zimnú súpravu a môže vymýšľať ako chce,hore dole..fusaky sa používajú pri deťoch,ktoré nechodia

maslenka47
16. sep 2015

A to nehovorim ,ze take dieta je schopne sa v snehu/blate zababrat cele od hlavy po paty, takze zobute topanky fakt nic nevyriesia.. to by si ju musela prezliekat zakazdym celu :D

hradnapani
16. sep 2015

@terka1607 ved ked mas ten odopinaci spodny diel,tak ho daj prec a nepouzivaj. Staci ten vrchny,aby jej bolo teplo, nemusi byt vo fusaku od hlavy po paty, nohy jej trcat mozu.

moni244
16. sep 2015

@terka1607 moja mala rok v zime, fusak som mala jesenny, s otvorom dole, ten som pouzivala, ked beha, zimny hruby fusak netreba, to je len rozmar dnesnych mamiciek, babusit dieta

stepanka274
16. sep 2015

alebo jej uši také návleky na topánočky.

terka1607
autor
16. sep 2015

Fusak je možno zbytočný aj keď ja mám taký, čo nie je nejako hrubý, ale deku budem určite potrebovať. To, že bude celá mokrá od snehu mi nevadí, to uschne, ide mi o to, že topánky bude mať špinavé. Nie som nejaká, že by som všetko dezinfikovala, ale vadí mi, že by tá deka a spodok kočíka by bolo stále špinavé, neznášam to, to by som tú deku prala každý deň.
https://www.modrykonik.sk/profile/stepanka274/ presne také niečo som mala na mysli, či sa to dá niekde kúpiť, ale vidím, že tu mi asi nikto neporadí, tak si to asi budem musieť ušiť 🙂

siska53
16. sep 2015

@terka1607 ja som mala tiez fusak s odpoinatelnou dolnou castou,ktora bola sustakova takze to sa lahko ocistilo v pripade potreby. Ale moja skusenost je taka, ze ked uz chodili tak do kocika sli minimalne. Takze ak som sla na nakup alebo sme sli na plavanie ci cvicit,tak to cele presedeli alebo v pripade prechadzky bol kocik ako poistka,keby daco.