Treba na zimu fusak pre 15 mesačného?

diablica697
8. okt 2017

Maminky,syn ma teraz 13.mesiacov.Bude v zime potrebovat do sportoveho kocika zimny fusak ak bude mat zimnu konbinezu?ci stacu len tepla deka?povedzte mi svoje skusenosti.dakujem ;)

nelinka2009
8. okt 2017

Ja dam fusak a bude mat 18 mes v decembri, ale este nechodime... V zime ho ani pobehat von nebudem davat, ked zacne.

elliottka
8. okt 2017

Moj ma skoro 11m a teda fusak ano, ale ja prave nanoznik nechcem, lebo sa mi to proste nepaci. Snad ho nebudem v zime musiet dokupovat z praktického hladiska.

nana1710
8. okt 2017

Závisí aké máš dieťa Ak obsedi v kočíku a chodíte na dlhšie prechádzky podľa mňa v mraze fusak treba. Otázka je či sa budete ešte kočíkovať. Mne už moc nechceli sedieť tak sme často šli na pešo. Fusak som však v kocari mala a využil sa aj na sánky. Deka tak teplo neudrží.

novakkata
8. okt 2017

Ahoj!Môj syn už v tomto veku vôbec v kočíku nebol, buď na vlastných, alebo na saniach v oteplovačkách a v zimnej bunde prikrytý dekou a to bolo minulú zimu aj -10 a nič sa mu nestalo, neprechladol ani raz, takže v kočíku podľa mňa stačí overal a hrubšia deka.

mattia_my
8. okt 2017

My mame 16M a fusak mu planujem do kocika davat. Nemame daky extra drahy, da sa pri nohach rozopnut, takze cizmy moze mat mimo fusak. Rovnako ako pise @nana1710 - aj do sanok je ho podla mna treba...

diablica697
autor
8. okt 2017

Dakujem 🙂

silverrko
8. okt 2017

My sme používali a aj do saní. Zima u nás je krutá🙂 Máme jeden kt.rastie s dieťaťom.

siska53
8. okt 2017

@diablica697 no..my sme mali fusak.. Tiez taky,co rastie s dietatom. A veru zme ho vyuzili,ked sedeli..viac pri malej ako malom,lebo ta v tom case nebola este taky zdatny chodec.

sivypegas
9. okt 2017

Ved, troska aj otuzujte,,,naco fusak,ked mas zimny overal? Okrem toho teraz tie zimy nie su az take chladne.Pri -20 by som dala aj fusak,aj overal,ale v 0vych teplotach????

lucik194
9. okt 2017

za mna ano, treba kupit taky speci do sportoveho kocika - co sa dole odopne (dole je zips), ty budes pokojna (dieta v teple) ked bude chciet ist von vyberies ho von, bude behat a ked opat ho das do kociara tak bude v teple vo fusaku ale dole odopnes zips, topanky s nohami nechas vonku nech otecie voda sneh, oklepes a za chvilku ked budu suche topanky ich strci dovnutra do fusaku, nas sa tento maximalne osvedcil.

Take veci ako otuzovanie - to su reci, nakolko nasa spavala len vonku (bolo jedno ci prsi snezi.... potrebovala aj fusak aj overal... v overali ked zaspala jej bolo zima, za nas urcite fusak aj zimny overal, tiez sme ho davali aj do saniek (ked zaspala)

lujziana44
9. okt 2017

Ja by som isto kúpila fusak., Predsa len sú dnes rôzne a od výmyslu sveta. Pekne si ho odzipsuješ a bude. Malý môže behať koľko chce. Oni majú pri nohách aj takú nepremokavú časť, aby si ho stále nemusela sušiť

mattia_my
9. okt 2017

@sivypegas my sme mali minulu zimu i -16 st.cez den. Mozno v BA je v zime 0, tam celu zimu zvladnu v teniskach...

sivypegas
11. okt 2017

@mattia_my ja som vyrastala v tplotach -27a rano ked sme vstali bolo ako v mraznicke,kedze sa kurilo kotlom a v noci nikto nepirkladal,teplo vyprchalo,napirek tomu sme nemali ziadne suepr,teple obleenia ,,ani si enhcem predstavit ako to bolo kedme boli amlinke deti a sme tu a vobec sme nebyvali chorlai ako anpr susedia kt mali v tej dobe teplo a elektricke kurenie,ti boli cez zimu aj 2 krat chori,,TAkze,otuzovaat je lepsie ako barbulit a vykurovat byty,domy/

nelinka2009
11. okt 2017

@sivypegas mozem len suhlasit, odkefy otuxujeme, saunujene a hlavne menej obliekame, von ideme za kazdeho pocasia je mala zdrava ako ryba... Inak poradila mi to imunologicka

mattia_my
11. okt 2017

@sivypegas jasne, kazdy podla svojho uvazenia...

lenka_samorin
11. okt 2017

my sme používali fusak aj pre staršie deti, mala som pocit väčšej ochrany pred chladom.

katka253111
11. okt 2017

@diablica697 urcite 🙂 moj napr v kociku spaval kazdy den aj v zime aj ako 2.5rocny 🙂 takze za mna ano...prip.mozes pouzit do sanok... mali sme Emitex Combi

katka253111
11. okt 2017

@sivypegas tak overal pr bezcov...deti co neposedia... mij napr.bol nauceny spavat kazdy bozi den vonku aj ako 2.5rocny a naco by som ho navliekala do overalu, ked skm ho v teplakoch supla do fusaku a vetrovky a spal tak aj 2-3hodky ;) ale aj ako bezec mal zateplene gate a sedel vo fusaku...lebo vtedy sa dieta nehybe... ak siel v overali, tak zvacsa so sankami ci bobami sme sli