• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V ktorom týždni tehotenstva ste si kupovali kočík?

24. októbra 2010 
Ahojky,přesně nevím,bylo to nějak po 20.týdnu.Doma ho nemáme,je u mých rodičů. :slight_smile:
17. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala kocik uz v prvom trimestri :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme objednávali kočárek minulý týden, což byl konec 28. týdne a přijde nám asi za měsíc.
17. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my kočár budeme kupovat asi příští týden. Mají ho skladem, pokud tu barvu zrovna nemají, tak do 10-14 dnů. Tak to je akorát.
17. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v dákom 8. mesiaci, takže 34-35tt. A mali sme ho u našich, človek neche byť poverčivý, ale aj tak je to taký blbý pocit :sweat_smile:
17. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, tak to máte fajn, že ho budete mít tak rychle doma. My jsme chtěli barvu, kterou zrovna neměli, tak ho musí ušít a to bude trvat asi ten měsíc.
17. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, my sme kupovali kocik v marci, resp. objednavali, co som bola tak v ôsmom mesiaci, no a pride nam do 6 az 8 tyzdnov, co nam vychadza presne na termin porodu :slight_smile: Len dufam, ze maly nebude chciet ist na svet skor, inak sme bez kocika :slight_smile: Ale autosedacku uz mame doma, ta je najdolezitejsia... Ale v predajni nam dokonca slubili, ze nam kocik pozicaju, keby daco :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som v 27tt, kocik nemam, ale uz sa chystame. Som na rizikovom a nechcem riskovat. Aj vybavicky mam uz skoro celu. Ved keby nasi muzi mali nieco kupovat potom narychlo, tak to by dopadlo (sestricka u dokiho mi hovorila, ze jej muz jej kupil plienky do porodnice nad 14 kg :grinning: ). A budeme ho mat aj doma. Ja chcem 4kolesovy a 3kombinaciu. A zeleny :sweat_smile: uz sa tesim.
17. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem v 17 týdnu a o víkendu si ho jedu objednat :grinning: :grinning: Dodací lhůta je až 10 týdnu a protože si pro něj chci jet sama, tak chci být ještě v takovém stavu abych mohla bez problémů řídit. Ale vím, že je to brzo. Pověrčivá nejsem, ale stejně ho nechám pořádně zabalený ve sklepě. :wink:
17. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili prosim ta, preco neplanujes ist mesiac von??? ved ak nebyvas na antarktide, myslim, ze na vzduch s babatkom ist treba... a co sa tyka autosedacky, podla mna take malicke babatko by v nej malo byt co najkratsiu nutnu dobu, kvoli chrbatiku, urcite lepsie mu je v kociku....
17. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si kocik zajednali ked som bola v 34 tt a domov ho manzel doniesol ked som bola v porodnici :wink:
ale nemali by sme ho kde uskladnit tak preto nam ho odlozili na predajni :wink:
17. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my planujeme kupovat kocik tak v strede maja,to budem tak 36tt :grinning:
17. apr 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az po porode,kvoli poveram :grinning: ale bola to hroza...ledva som chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme brali prvy lepsi co sa nam pozdaval...
17. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme si kočík objednali cez net. Najprv som si ho poriadne obzrela v predajni a ked sme zistili, že nám vyhovuje, tak sme si ho objednali. Lepšie to už hádam ani dopadnúť nemohlo. Doniesol ho kuriér a dovoz bol zadara. Objednávali sme ho, keď som bola zhruba v 30tt
17. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak 4m pred porodom sme ho uz mali vybraty, a asi tak 2mpred sme ho objednali a dosiel nam presne na chlp - muz ho bol vyzdvihnut den po narodeni dcery. teraz kupovat nejdeme pouzijeme stary :grinning: takze odpadaju stresy a behania po obchodoch :slight_smile:
17. apr 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, flavi, no byvam skoro na antarktide :grinning: zijeme v irsku, je tu zima, ja vam tak zavidim, ze tam mate 25 stupnov, tu je sedem, tma, hmla a prsi a fuci..mavame leto, asi take dva tri tyzdne a potom je len sem tam tak prijemnejsie cez tie letne mesiace..a tu autosedacku by som len využila na to, keby si idem kupovať kocik a nema mi kto byť pri mimi, ale bude tu maminka a potom svokra par tyzdnov, takze asi ju ani potrebovat nebudem, nemyslela som to tak, ze by som mimi nosila v autosedacke dlho..nemam ani auto :unamused: len dufam, ze bude pekne v juli..to vy tam doma dufat nemusite, isto bude :frowning2:
17. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca 30tt
18. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Objednavali jsme ve 34 tydnu:sweat_smile: a dosel ve 40.tydnu:sweat_smile:
18. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme objednali pred dvoma dnami,30tt ,a pride bud. tyzden.
18. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca 29tt :wink:
18. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pri prvnim mimi uz pri pozitivnim testu :slight_smile: a ted ho jeste nemam
18. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme si ho koupili a za 11dnů se DOmino narodil, takže na poslední chvíli. ale vybraný jsem ho měla už ve 30tt :grinning: věřím moc na pověry, talžeobdivuji Jeudi, že při prvním mimi si tak brzo udělaal radost.
18. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Osobne si myslim, ze asi je dobre si ho objednat tie dva mesiace pred terminom. Nikdy neviete, kedy sa k vam dostane. Ak je na sklade, tak sa da do tyzdna, ak nie je a musite cakat, trva to od 3 do 6 tyzdnov. Ked sme boli objednavat my, predavacka hovorila, ze sa im uz stalo, ze zakaznicka porodila a kocik prisiel az tri tyzdne po porode :sweat_smile: A objednany ho mala davno pred terminom. Radsej ho budem mat schovany v garazi, ako potom stresovat, kedy pride.
19. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame korbicku doma:slight_smile:
19. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme kočiar kúpili mesiac pred pôrodom, ale vybratý som ho mala už oveľa skôr :slight_smile:
19. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my kociar uz mame uz od kedy som zistila ze som tehotna :slight_smile: ,ale je to taky starsi kocik takze zrejme si pojdeme kupit novy ale kedy?to presne neviem :wink:
19. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Ja som objednávala kočík v januári, čiže som bola v 23. tt približne, lebo na môj kočík je čakacia doba aj 9 týždňou. V cca 33. tt som ho už mala doma.
19. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám termín 4.7. a kočárek sem obj.koncem února páč sem chytla akci a teprve min.týden jsme ho dovezli,byla dlouhá dodací doba
19. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cca v 26tt, protože měli kočárek skladem v barvě, co se nám líbila.
19. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam kocik este len objednany, pride asi za 2 tt, to budem asi v porodnici.Cakacia doba je 6 tt.
19. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok