Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vajíčko Ramatti Mars k Bebetto Nico - skúsenosti

wikynka126
10. júl 2017

Zdravim maminky, mate niektora skusenost s 3 kombinaciou Bebetto nico. Alebo aspon s vajickom Ramatti mars, ktore pasuje na Bebetto Nico? Dakujem,za akykolvek nazor. Po dcere nam ostal Bebetto Nico sportovy kocik a boli sme spokojni. Tak som planovala dokupit vanicku a autosedacku. Ale neviem najma na autosedacku najst ziadne nazory ani crash testy. Tak aka kolvek vasa skusenost pomoze 🙂 dakujem krasne

mimisk
10. júl 2017

@wikynka126 autosedačka je dobra, je dosttocne velka, len , treba skontrolovat pasy v aute ci su dostatočne dlhe, lebo niekomu nepasuje do auta

wikynka126
autor
8. aug 2017

@mimisk dakujem. Lebo nikde na na nu neviem najst ziadne recenzie ani vysleky z crash testov. Tak snad bude bezpecna.

maru333
16. nov 2018

@wikynka126 dobry den prajem.teraz som nasla vasu konverzaciu a mam presne tento isty problem...mam sportovu verziu bebetto nico 2017 po synovi a teraz cakame druhe a chcem dokupit vanicku a vajicko lebo s kocikom som velmi spokojna.viete mi prosim vas poradit aky adapter mam hladat? Pripadne ake vajicko? Mala by som tiez moznost dokupit bebetto ramatti mars ale bez adapterov...vopred dakujem za odpoved

Tu začni písať odpoveď...

Odošli