Valco Baby Snap 4 Trend Sport

anetata
13. sep 2022

Baby mate niektora tento kocik? Stale rozmyslam, ci kupit 🙈 mame velke babatko, ktore sa nam uz nezmesti do vanicky a kedze tento kocik sa da dat do lahu a este je aj priestranny, tak sa mi celkom pozdava. Akurat tie nafukovacie kolesa sa mi moc nepozdavaju 🤷🏻‍♀️ Nemate s tym problemy? Pouzivate kocik aj do lesa? Rozumej lesnu cesticku celkom spevnenu 😊

ikonica
13. sep 2022

Mam sice valco ultra trend (otocny), ale hned som k nemu brala aj nafukovacie kolesa... Kedze je kocik neodpruzeny, tak tie nafukovacie kolesa ho aspon trosku odpruzia, lepsie znasa teren... Mam ho od leta 2020 a zatial ziadny defekt... Teraz som dofukala kolesa po 2 rokoch sluzby....

noemi155
13. sep 2022

@anetata mame ho dva a pól roka a je to uzasny kočík a mame nafukovacie kolesa,tie som chcela určite
Jedine mínus má ten kočík,že predné kolesa majú slabé ložiska a keď je dieťa malé a ľahké tak to trosku hrkoce,ale za mna by som ho isto nemenila
Super sa s ním manipuje,spratny,ľahko ovláda,aj skladá a ta strecha je uplna topka aj keď svietilo slnko a zaspala som ju celu otvorila a žiadnym spôsobom ju to slnko neobťažovalo a sladko spinkala
A nechám si ho určite aj teraz pre synčeka

anetata
autor
13. sep 2022

@ikonica prosim ta vies mi aj povedat rozdiel medzi ultra trend a trend? Snad len to vozenie v oboch smeroch a ultra trend je s penovymi kolieskami? Ci? Lebo teraz neviem ci nezobrat ultra trend, kedze by sa mi pacilo aj vozenie v protismere, najma teraz, ked nesedi a chcem ho davat na brusko, aby nevidel len moje nohy 😂

anetata
autor
13. sep 2022

@noemi155 tak nas ma uz teraz v 5,5mesiaci 10kg, takze zataz bude 😂😂

ikonica
13. sep 2022

@anetata ultra trend je otocny v oboch smeroch... Ja som zo zaciatku chcela na dieta vidiet, ked uz som mala pocit, ze ma dost mojho ksichu, tak som ju otocila 😁😁😁... Ale na ukor toho je trochu uzsi a zda sa mi ze aj dlzku sedenia ma mensiu (neporovnavala som detailne, musis si kuknut specifikacie)... Moja sa tam vozila asi do 2 r. potom uz som ju do kocika moc nedavala, viac chodila... Ale vojde tam aj teraz ako takmer 3r.... Ultra trend ma v zakladnej vybave take tie "penove" plastove kolieska, ja som ich nechcela, lebo su vraj hlucnejsie a tusim sa do nich aj napichavaju kamienky... Ale toto nemam overene lebo ja som ich vobec nepouzivala, hned som dala tie nafukovacky....

ikonica
13. sep 2022

Ak ma nejake valco v nazve "sport", tak ma nafukovacky... "Trend" je tusim zalezitost dizajnu, madlo sa da nastavit, je kozenkove a pod... V kocikopedii som o tom kedysi dost citala, tak kukni aj tam, nech sa rozhodnes spravne...

scorpionflower1
13. sep 2022

@anetata Mam ho, uz ho nepouzivam, dcera je uz skoro 4-rocna, posluzil velmi dobre. Je velmi lahky a dobre sa s nim manipuluje.

vsetkopredietatko
13. sep 2022

Je to skvely kocik. Plusy boli popisane vyssie. Aj 3.5r velke dieta sa tam vyvozi a vyspi, ked je potrebne.

anetata
autor
14. sep 2022

@ikonica
@vsetkopredietatko
@scorpionflower1
@noemi155
Baby este jedna otazka. Na vsetkych fotkach na nete v zasu trci latka, ked je kocik v polohe sedu, to sa tam neda nijako prichytit? To zakruzkovane myslim 🙈

ikonica
14. sep 2022

@anetata och musela by aom pozriet, teraz tam mam vanicku a nepamatam, ci to tam bolo nejako prichytene... Ale ono to funkcii nijako nevadi...

anetata
autor
14. sep 2022

@ikonica verim, ze na funcii to nijako nevadi, len vizualne sa mi to moc nepaci 🤦🏻‍♀️ Ja som celkom taka perfekcionalistka 😃

ikonica
14. sep 2022

@anetata skusala som najst foto z boku, no nemam take bohuzial...

noemi155
14. sep 2022

@anetata to ti tam kryje,lebo vzadu je len sietovina,takze by tam dieťaťu fucalo
Takto to vyzerá,keď ten zadok zdvihnes

anetata
autor
14. sep 2022

@noemi155 ano to viem, ze to kryje tu sietovinu. Ale len ma zaujimalo, ci to tam ide prichytit, takze to nevisi ako na foto, ked je kocik v sede 😊

noemi155
14. sep 2022

@anetata je to ako na obrázku,ale to ti ziadno nezavadzia ani nič
A nepôsobí to vôbec skaredo

maris5
14. sep 2022

Dole je suchy zips. Tak sa to drzi s tou opierkou. Ak mas nieoc v tom vrecku v zadu, tak to odstava.

judit47
14. sep 2022

Dole je ocko a ked to zrolujes vies to hore zachytit ale nesmies tam mat nic vo vrecku😃

scorpionflower1
14. sep 2022

@anetata to, co tam trci je vrecko, pre mna velmi dolezite.

vsetkopredietatko
16. sep 2022

Alo uz bolo napisane. Je to vrecko, takze ak ho nepotrebujes, ked operku zdvihnes hore, tak ti to zostane zrolovane so sietovinou. Takze to nevidis a je to “cista linia”.

anetata
autor
16. sep 2022

Sakujem baby, Valco trend sport je uz doma 😊😊 akurat sme nenasli v navode na kolko barov maju byt kolesa nafukane 😝

ikonica
17. sep 2022

@anetata na pneumatike by to malo byt napisane/vylisovane

judit47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
judit47
17. sep 2022

Mam k nemu poharik Valco Baby aj plastenku presne na Trend dlzku,aj podlozku do kocika(sita na mieru z jednej strany Minky z druhej stavebne stroje)ak by si chcela kuk bazar a napis

tdominika
16. okt 2023

Baby chcem sa spytat nahodou niektora nepredavate nafukovacie kolesa na valco snap 4 trend? Dakujem 🙂