Valco snap 4 - sú penové kolesá vymeniteľné za nafukovacie?

kikidee
8. jún 2020

Maminy ktore mate Valco snap 4 s penovymi kolesami, viete mi poradit, ci sa daju vymenit za nafukovacie, ako ma verzia sport?

montemotherone
8. jún 2020

@kikidee tento košík som mala a pokiaľ viem dajú sa vymeniť za nafukovacie. Mala som to tiež v pláne, ale nakoniec pekne vydržali aj penové. Inak super kočík. Keď budem v budúcom živote tehotná, kúpim si ho rovno od začiatku, aj s adaptérom a vaničkou 😊

kikidee
autor
8. jún 2020

@montemotherone ja sa nan chystam teraz, ked maju deti uz rok a stvrt a 2,5 a este ho nemam, uz teraz lutujem ze som ho nemala hned! Asi to bude moj kocik srdcovka😄 len teda si neviem predstavit ine ako nafukovacie kolesa, tak ak by sa to dalo vymenit, to by bolo topppp...a teda tiez asi zase v buducom zivote🤣

montemotherone
8. jún 2020

@kikidee Ja už viem prečo som ich tiež nemenila! Lebo by bol ťažší! Som si spomenula 😁 A mne to veľmi vyhovovalo, keďže som chodila s malým na kadejaké aktivity, a musela som kočík zložiť, jeho na ruky, lebo mi ešte nechodil a kočík na plece so sebou, lebo ho nebolo kde nechať 😉 Fakt úžasný. Vtedy ešte nerobili tie brutálne krásne striešky, ale tak mala som chalana, tak som si kúpila modrú a tú bronzovo hnedú. Synček bol riadny maco, dlhý, a rád si aj pospal ako väčší, takže ešte do 3,5 roka som ho vláčila všade v aute, ak by mi náhodou zaspal a potrebovala som niečo vybaviť. Parádne tam vošiel a hlavne strašne dobre sa mu tam od začiatku spalo 😊

laura0107
8. jún 2020

@kikidee ja mam valco snap 4ku.penove aj nafukovacie kolesa k tomu. Budem predavat. Ak by ste mi zaujem 😉

kikidee
autor
8. jún 2020

@laura0107 ano poprosim foto aj cenu, kludne do spravy, dakujem🙂

kikidee
autor
8. jún 2020

@montemotherone taketo chvalospevy som potrebovala pocut😍😍 dakujem... Som rada ze to pises lebo moje baby su tiez male zirafy, tak verim ze sa este dlho zmestia...a nafukovacie su tazsie, noo to je fakt, alw tak ja ho nebudem vlacit na pleci takze by to malo byt ok.. pripadne budem menit podla potreby, podla toho kde pojdeme...do mesta mi stacia aj penove ale chodievame aj na vylety a do lesa (po cestickach), tak tam budu urcite lepsie nafukovacie. Noo a brutalne krasne striesky, ved toto🙈 na sportovej verzii take nerobia, preto sa pytam na tu vymenu, lebo chcem aj pekny, aj funkcny 🙂

laura0107
8. jún 2020

@kikidee pisala som vam😉

montemotherone
8. jún 2020

@kikidee inak my sme ho vlastne mali od roka, čiže 2,5 roka, a ešte keď som ho predávala bol krásny a pani bola veľmi spokojná (akože som sa aj starala 😉 ale normálne som ho využívala. Po lesnej ceste nie, len po asfaltkách ale tiež pekné túry. A žiadne kamienky natrieskané v gumách, kolesá stali veľmi pekné, celý držal pokope aj po čase 😉 Určite odporúčam

kikidee
autor
8. jún 2020

@montemotherone kamoska mi ho v piatok dala vyskusat, ale ma tu verziu trend, tiez s penovymi kolesami. Kvoli nim pouziva druhy kocik, lebo ze s tymto je jazda taka tvrda. Skusali sme to a naozaj, ten kocik nevysiel na mozno 1,5cm schodik, proste narazil. Mozno je to len o zvyku, ze ho treba nadvihnut, ale predpokladam ze potom aj na kamienkoch a nerovnostiach ovela viac hrka. Sice nedocielim odpruzenien ako v sportovej verzii, predsalen si myslim, ze tie nafukovacie kolesa to trochu stlmia..

simkids
9. jún 2020

@kikidee nafukovacie kolieska su super, presla som s nimi aj teren v lese s korenmi bez problemov, a nie je to taka vaha, ze by si ho nezdvihla

blondiegirl
24. jún 2020

@laura0107 mate este kolesa? Pasuju aj ba trend?

laura0107
24. jún 2020

@blondiegirl nepredavam zvlast kolesa.len spolu s kocikom.

daduska102
10. júl 2020

Prosim zhanam nafukovacie kolesa na valco ultra ale su rovnake ako valco 4.ak by ste niektora predavali dajte vediet. Dakujem

zuzana8527
10. apr 2021

@laura0107 pani Laura máte ešte náhodou tie penove kolesá, alebo ste uz predali s kočíkom?

laura0107
10. apr 2021

@zuzana8527 dobrý.mám penové.napíšte mi správu prosim