Veľký obchod s kočíkmi v Bratislave

danjeliiik
1. jún 2015

Ahojte, nedávno bolo v TV v nejakej relácií prezentovaný obrovský obchod s kočíkmi, kde majú aj skúšobný terén pripravený na vyskúšanie a pod. Neviete náhodou o aký obchod išlo? Ďakujem 🙂

dzejn80
1. jún 2015

Neviem o aky obchod islo, ale taky teren maju aj v predeti.sk v OC KORZO pri Avione

simonka77
1. jún 2015

predeti.sk

izabelkas
1. jún 2015

@danjeliiik To bol Brendon a Pre deti... Ale kociky v Brendone... maju vsetky vylozene... obcas nejaky nemaju, napr. Britax Go/Next, ktory som chcela pozriet ja, ale mozno ho tam uz maju.

danjeliiik
autor
1. jún 2015

@izabelkas @simonka77 @dzejn80 baby dakujem 🙂 určite sa tam pôjdem pozrieť 🙂

simonka77
2. jún 2015

moj nazor je, ze su aj lepsie predajne 🙂 konkretne tuto v BA nemam rada pre pristup k zakaznikovi, oproti tomu v Trnave v rovnomennej predajni by sa pre Teba "rozkrajali". V BA bol ochotny predavac-muž, inak tak byva veeeela ludi a nestihaju a podla toho to potom vyzera. Aspon ja som mala taku skusenost tri krat.
taky Gesslein na Rajskej ulici, pri starom tescu, to je ina básen - doslova. Dvaja muzi, informacii tolko, ze som nestihala, mili, ale nevtieravi, je jedno, ci prides rano lebo na obed, v tyzdni alebo v sobotu, vzdy sme odchadzali spokojni.

alieeenka13
2. jún 2015

obchod na rajskej odporúčam aj ja, veľmi milí predavači, vždy som odchádzala odtiaľ spokojná a konečne niekto, kto vedel aj povedať gramáž plienok, v iných obchodoch kukli na mňa, že a ty si odkiaľ prišla, ked chceš vedieť hmotnosť plienok. len a len chválim

danjeliiik
autor
2. jún 2015

@simonka77 Gesslein v BA? lebo my máme cestu do Ikei a tak som rozmýšlala že by sme aj nejaký obchodík s kočíkmi pozreli, predsa len tam bude lepší výber ako u nas v ZA 🙂

meluela
2. jún 2015

@danjeliiik gesslein ma zastupenie a da sa vidiet myslim v tom jedinom obchode ktory tu bol spominany (rajska/dunajska), kusok od tesca (my) na kamennom namesti ... maju fakt fajn personal, vedia poradit

simonka77
2. jún 2015

@danjeliiik ano, v BA 🙂