Vrátenie tovaru bez udania dôvodu

sabibi51
2. jún 2017

Ahojte chcem sa poradit kupili sme kocik a chcel by sme ho vratit bez udania dovodu je tomu 2 dni. Za prve nam nablokovali o 50 eur viac a neviem ci to dokazeme i ked vsetky stitky su na kociku,a mali sme dostat aj na den deti 15% zlavu ale v konecnom dosledku sme este aj 35 eur preplatili na celom nakupe. Moze sa tovar vratit aj bez udania dovodu a vratia nam peniaze? Mate skusenost niekto? Dakujem

jeennyv
2. jún 2017

@sabibi51 zalezi na politike sukromnika bohuzial..aspon ja mam taku skusenost...mozno by si vydiskutovala zlavy ale peniaze casto vracat nechcu..maju web a podmienky kupy tam? Mozno sa dopatras ci vracaju

sense
2. jún 2017

Obchody typu hm, c&a, aj lidl vratia (non food), ci kocik neviem spytajte sa v konkretnej predajni

sabibi51
autor
2. jún 2017

@jeennyv kupovali sme v predeti a na nete som o tom nic nenasla

sasa1310
2. jún 2017

@sabibi51 kupovali ste ho v kamennej predajni alebo na objednávku cez net?

sabibi51
autor
2. jún 2017

V kamennej predajni, mali sme velky nakup vobec som si to nevsimla az teraz ☹

sasa1310
2. jún 2017

@sabibi51 tak to je len na ich dobrovoľného rozhodnutia či kočík vezmú naspäť alebo nie.
Ak by si kupovala cez net, tak môžeš vrátiť do 14 dní.

A kočík ste nepoužili, hej?

sabibi51
autor
2. jún 2017

@sasa1310 hej nie je vobec pouzity vonku nebol a vysacky a vsetko je este stale nanom.

jeennyv
2. jún 2017

@sabibi51 no na fb v recenziach som si o pre deti precitala vselico...

sasa1310
2. jún 2017

@sabibi51 skúsiť môžete, ale vziať nemajú povinnosť

sabibi51
autor
2. jún 2017

@jeennyv no vsak toto ze nie su ustretovy v nicom

sabibi51
autor
2. jún 2017

@sasa1310 nasla som cislo do predajne skusim zavolat zajtra

jeennyv
2. jún 2017

@sabibi51 inak cekla som teraz ich fb a uz ani hodnotenia tam nemaju..asi skryli, lebo daavnejsie som to tam citala...ze problem eshop atd tovar..

sabibi51
autor
2. jún 2017

@jeennyv ano ano vidim isla som tiez kuknut co tam nieco nenajdem o vrateni tovaru ale vidim ze si to dali uz prec radsej aj ja som predtym tam citala hodnotenia a bolo vela zlych hlavne co sa komunikacie o ochoty nieco vybavit tyka.oooooh som ja ale sprosta boze

jeennyv
2. jún 2017

Nie si..stava sa...to by sa clovek zblaznil z toho, kde zlava atd a recenzie

tncka
2. jún 2017

@sabibi51 no dobre,bol drahsi o nieco,ale nerozumiem preco ho chces vratit?

mimik79
2. jún 2017

tiez neviem preco ho chcete vratit? ok, kvoli tej sume tam treba ist, ak bola teda vyssia ako mala byt ale vracat ho hadam nemusite? ved len vydiskutujte cenu a nech vam vratia ten rozdiel co ste zaplatili naviac a nemali ste, a v zakone nieje niekde upravene vratenie tovaru kupeneho v kamennej predajni, je to len na rozhodnuti kazdej predajne resp. majitela, ako to maju stanovene

sabibi51
autor
3. jún 2017

@tncka
@mimik79 len preto ho chcem vratit lebo po zlave este mal byt len 180 eur a takto nas stal 250 eur a za tuto cenu by som teda vybrala zas o nieco lepsi ked uz by ma mal tolko stat.

dominika6
3. jún 2017

@sabibi51
Nie v kamennej predajni ti ho nevezmu...nemaju dovod

sense
3. jún 2017

A preco si na zlavu hned neupozornila?

soldi
3. jún 2017

@sabibi51 kocik Ti spat nevezmu, ale mas dve moznosti:
1. Ist s blockom do predajne a narokovat si dodatocne tu zlavu (mozes spomenut soi pokial budu jednat neferovo)
2. Vymenit kocik za iny v rovnakej hodnote ako mas sumu na blocku- s tym vacsinou problem nie je.

dolcegucci
3. jún 2017

v predajni ti ho nevezmu naspat.Radsej skus vyjednat dodatocne tu zlavu

katka2602
3. jún 2017

@sabibi51 Treba ísť do predajne a povedať aký je problém, ak nebudú chcieť zobrať tovar späť, tak skúsiť vyjednať výmenu za lepší kočiar v hodnote 250€

mimik79
3. jún 2017

@sabibi51 no prave to hovorim, ze ak bola ich chyba to ze ti nedali zlavu aka mala byt tak mas pravo na to aby si dostala kocik za tu sumu ako bola uvedena, cize by ti vratili tu cast penazi navyse, ak je to teda pravy dovod

sabibi51
autor
5. jún 2017

Uz je to jedno lebo som nijak nepochodila, nic som nevybavila lebo je to moj problem mala som to riesit hned tam. No tak uz je to jedno.