Využili ste golfový kočík?

lylyjana
25. jan 2022

Zvazujem kupu golfoveho kocika, maly uz sice chodi od 1 roka, o chvilu ma 1.5r, no chodi kade on chce, neviem si velmi predstavit ist s nim do mesta MHD bez toho. Mame cybex priam Lux sportovy kocik, no je clekom tazky a rozmyslam, ci golfovy nebude lepsi no zas ci to nebude zbytocne. Dokedy ste ho vyuzili? Vdaka.

paulinkaa2
25. jan 2022

@lylyjana my sme kocik reálne využili do cca 2rokoch. A to bola moja antichodiaca. Ale keby mam snou chodiť na bus, MHD jedine kocikom.

simsalabim
25. jan 2022

@lylyjana dlho! Bravali sme ho aj na vylety, dcera si mala kde posediet ci zdriemnut. Spominam si, ze sme raz sli do rakuskeho Family Parku, kupili sme jej normalne listok nad 3 roky a pri kontrole listkov nas otocili, ze nech nam vratia peniaze, lebo ved dcera je v kociku 🙂 Mala vtedy skoro 5 (ale je pravda, ze vzdy bola drobna). Golfac sa nam aj tam zisiel na vsetky veci - flase s pitim, osusky a nahradne oblecenie pre 3 deti (ked santili v tych vodnych atrakciach) a tak.

nique
25. jan 2022

Ano, mam Hauck z druhej ruky. Starsi syn bol v nom do 4r, mladsia bude aj dlhsie, lebo je drobcek. Na dovolenky, do lietadla, na vylety, super vec.

bubinko1506
25. jan 2022

U nas bol golfovy kocik zbytocny. Vyuzili sme ho az na jednej dovolenke, ked mali dvojicky 10 mesiacov, inak som radsej pouzivala sportovy. Ked mali 1,5 roka zacali bojkotovat akykolvek kocik a uz sme chodili len peso alebo s odrazadlami.

ennna
25. jan 2022

My sme ho vyuzivali viac ako sportak... Kupila som kvoli dovolenke do lietadla za 20€ vo vypredaji Safety 1st a ten sme teda pouzivali do troch rokov intenzivne. Maly, spratny, vedela som ho so sebou zobrat kdekolvek, za tie peniaze nan nedam dopustit. :D