• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzdušná šatka na nosenie dieťatka v lete. Poraďte

23. marca 2015 
Ahojte, chcela by som sa s Vami poradit, aku satku si mam zaobstarat na leto, ktora nehreje a zaroven sa citlivo sprava k nasmu chrbtu :wink: . Teraz mam satku Hoppedi, ale leto si v nej velmi predstavit neviem :grinning: ...
24. apr 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám Hopp a mala som ho aj v lete. Teda mne prišla v pohode, teplo mi v nej nebolo, ale neviem, či by to tak cítili aj iný. Skús sa spýtať skôr na diskusii www.nosenideti.cz , tam chodí viac šátkárok a hlavne takých, čo aj šažtky testujú.
24. apr 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za tip, uz som dala otazku do fora :slight_smile: ..
24. apr 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam snorch leo a ta je taka - hladka, pripada mi tensia ako hopp. ale v lete mi bolo teplo aj v nej. ale mne je v lete teplo aj bez satky :sweat_smile:
25. apr 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
skus Didymos s hodvabom, to su vraj satky na leto...alebo sa spytaj na nosime.sk, tam ti poradia.
25. apr 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, tak som sa dozvedela tolko, ze snad najodporucanejsia satka na leto aj na tazsie babatko je didy vlny..
Neviete nahodou o niekom, kto by ju chcel predat :grinning: ..?
25. apr 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš IP jaeminka
25. apr 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze je tato tema hoodne stara, ale mozno niekto zareaguje..... vsimla som si satky s primesou lan, konope, hodvab a vlna. Vraj su v lete prijemnejsie. Este ten lan, konope, pripadne hodvab beriem, ale s primesou vlny? Nie je to este viac hrejuce ako cista bavlna? Viete mi niekto poradit?
22. mar 2015 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mo_mo vlna nasava a odparuje vlhkost, takze pomaha termoregulacii. mne velmi vyhovovalo indio s lanom z limitky, ale zavisi od konkretnej satky, niektore su tensie, ine tuhsie tkane. ono viac ako typ satky je v lete dolezity typ uvezu, snazit sa byt omotana co najmenej latkou a pouzivat jednovrstvove vzdusne uvezy - kriz, dvojity kriz. niektore zeny nosia v lete len v sportovej podprsenke a satka namiesto tricka :grinning:
22. mar 2015 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne! prave som sa aj docitala ze vlna je super termoregulacna, takze vhodna aj na leto....odporucam dalej clanok tym, co maju zaujem nosit: http://chcemnosit.webnode.sk/nosne-info/aky-nosic-si-vybrat/gramaz-primesy-satky/ :wink:
23. mar 2015 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok