Žltočierny kočík - skúsenosti s farbou v lete

simona2222222
18. apr 2014

Mate kočík tejto farby? Prosím Vás poradte, velmi sa mi paci zlto horcicovo cierny kocik no bojim sa ze pojde vela hmyzu na kocik.. ☹ Konkretne ide o s4 kde je vanicka cela zlta a kedze rodim v juli tak sa obavam..a na sportovom je zas farba cierna a vnutro zlte, a mam obavy ci babatku v ciernom nebude velmi teplo..??Dakujem za odpovede

hori
18. apr 2014

mala som takyto... uplne v pohode, ziadny rozdiel oproti ostatnym farbam som nebadala a s muskam isom nikdy ziaden problem nemala... takze smelo do toho. 🙂

mimla
18. apr 2014

Teplo mu nebude, ale úplne by som výber farieb nepodceňovala, ale zamerala by som sa skôr na tú žltú. Ja som vyradila jednu zelenú deku, lebo magicky priťahovala hmyz. Bola príliž žiarivá.

modrofuzik11
18. apr 2014

my mame sedo zlty kocik. zlta farba je na kociku podla mna krasna, nakolko je svetla a optimisticka.

moni244
18. apr 2014

ja som mala béžovo-oranžový kočík a žiadne mušky ani hmyz
@hori tento sme mali aj my ale v inej kombinácií, úplne že super kočík

sense
18. apr 2014

my maem cierny kocik a nieje v nom o nic teplejsie ako vo fialovo- bielom co sme mali,neviem ako zlta na kociku ale viem ze zlte oblecenie musky pritahuje....

sednaja
19. apr 2014

Žltá síce mušky priťahuje, ale táto (aspoň podľa fotky) sa nezdá byť ostrá. Ja mám zelený, mušky nemáme, ale tak to je iný prípad. Ak sa ti tak páči a už vyššie ti ženy odpísali, že je v pohode, tak smelo do toho. A v tej športovej časti aj keby bolo teplo, to ti môže byť jedno, lebo tú vyberieš až niekedy v zime/na jar 😉

jabadaba
19. apr 2014

@simona2222222 na zltu bacha, ja som mala kocik pre babiky ako decko zltej farby, a v lete cista katastrofa. Namiesto zltej bol sfarbeny do cierna, muskami co s tam usadili. 😝

lilysk
19. apr 2014

@simona2222222 Ahoj
Mala som bugaboo citronovo zlty + cierna a nebol ziaden problem -tiez ma to napadlo ,lebo som rodila v july ale nakoniec to bolo ok 🙂A v ciernej tiez nebolo horuco ,lebo ak bolo slnko sme mali strechu 🙂

simona2222222
autor
22. apr 2014

ahojteee, dakujem vam krasne za vase odpovedee. este sa budem chvilku rozhodovat ale ta zlta je uzasna, zatial ostavam pri nej 🙂 😉