icon

Zmestí sa kočík Elodie Details Mondo do lietadla?

25. jún 2026

Chystáme sa prvýkrát letieť s dieťaťom a pozerám po skladnom kočíku. Páči sa mi Elodie Details Mondo, ale rada by som vedela, či ste ho bez problémov zobrali na palubu ako príručnú batožinu.
Kontrolovali vám rozmery alebo nebol žiadny problém?

anonym_3e422d
25. jún 2026

a musite si ho brat na palubu ? ved kočik sa dá odovzdať pri lietadle

anonym_b2e29f
25. jún 2026

Cestovali sme viackrat s kociarom, raz aj velkym terennym a odovzdali sme ho vzdy pri nastupe do lietadla (dole pri schodoch) a pri vystupe nam ho tam dali. Neriesili sa rozmery. Len si pripadne vezmi nejaky obal do ktoreho ho das, ak by si mala blby pocit ze poskladany bude lezat dakde v podpalubi. My sme mali len velke plastove vrece do kosa 😁

avatar
milanemila
25. jún 2026

Tu je odpoved na tvoju otazku. Skus si este pripadne preverit s konkretnou leteckou spolocnostou. Ak chces vziat kocik na palubu nezabudni obal.
A ano mat kocik na palube je ovela praktickejsie, my lietame vzdy s cabin size kocikom.

avatar
lasona
25. jún 2026

Mame presne tento typ. Brala som ho ako prirucnu batozinu. Leteli sme cez etihad. Nebol problém.Pytali sa ci je to jojo štýl kočíka. Mali sme prestup.letrli sme 12 hodin. Kocik som potrebovala mat pri prestupe pri sebe. Áno niekedy su dostupné kočíky aj na požičanie na letisku, žiaľ keď sme leteli my, dostupne neboli. Takze som bola rada, ze som ho vzala. Mala som ho v tej originál taške zabalený. A zmestil sa hore do toho priestoru kde sa dávajú kufre nad hlavu

avatar
thereisabear
26. jún 2026

Nám ho raz nechceli zobrať, že je plné lietadlo. Rozmery neriešili. Asi by sme to vyhádali, ale dali sme ho do podpalubia.

anonym_c1c068
26. jún 2026
@thereisabear

Nám ho raz nechceli zobrať, že je plné lietadlo. Rozmery neriešili. Asi by sme to vyhádali, ale dali sme ho do podpalubia.

@thereisabear presne toto. Ze ty mozes kupit aj oficialne schvaleny kocik ale kolkokrat su tie lety tak preplnene, ze sa s tebou ani nikto nebavi. Ale mozes si ho vziat az k lietadlu.

anonym_e2ac08
26. jún 2026

@anonym_autor načo vám je kočiar v lietadle? Dobre ze už detské postieľky tam nechcete nosiť. 🙄

avatar
thereisabear
26. jún 2026
@anonym_e2ac08

@anonym_autor načo vám je kočiar v lietadle? Dobre ze už detské postieľky tam nechcete nosiť. 🙄

@anonym_e2ac08 pretože v podpalubí sa ľahko zničí a niekedy sa naňho aj dlhšie čaká