Ako vybrať spiace dieťa z nosiča, aby sa nezobudilo?

kvetinka719
17. jún 2023

Maminy, poraďte mi prosím. Syn ma 3 mesiace a začal spavat iba v nosiči. Večer zaspáva na prsniku, spi so mnou v posteli.
Odmalička som ho dávala do kočíka, bol zvyknutý spať fam aj niekoľko hodín. Posledné dni mi však inde ako v nosiči nezaspi a nepospi.

Kúpilo sme aj rockit, aj kidvak, máme asi všetko na zaspávanie a spánok a napriek tomu nič nepomáha.

Ako sa dá vybrať bábätko z nosiča tak, aby spalo dlhšie ďalej?

Ďakujem

alienkami
17. jún 2023

Ja som to robila tak, že som sa nahla nad posleľ, ako by som si chcela ľahnúť na brucho, nosič som odopla a malú som prikryla hrubšou dekou aby cítila tlak. Ale mne malá spala aj sama, keď som ju dala do zavinovačky - presnejšie ulitky.

euka210
17. jún 2023

@kvetinka719 neviem, mne sa to nikdy nepodarilo...do par minut bol hore

zuzuliennka1
17. jún 2023

@kvetinka719 ja som napr. naopak od euky mohla syna rozopnut aj z kocika, z fusaku, overalu, vyzliect z ciapky,.. a nezobudil sa.
To su deti a deti. Niektorým mozes aj bubnovat pri postielke a nezobudia sa, ine sa zobudia, ked ti o dve izby vedla lyzicka spadne na zem

oslo1
17. jún 2023

Ja som nosic na chrbte rozopla a syna som aj s nosicom dala na postel. Este som potom Bola chvilu o neho opreta, aby citil ten tlak, zakryla som ho dekou a spal.

ivangeline
18. jún 2023

Na brusko.

tani777
18. jún 2023

Bud na brusko,alebo velmi rychlo,nech si to nestihne uvedomit a strcit prsnik do pusy 🙈

beata_k
18. jún 2023

@kvetinka719 Ja ma 2 deti. Prvy ked tuho zaspal ( cca10 minut) odopla, vylozila. Druhy ani za pana. Skusala som to rok 🤷

marcellka32
18. jún 2023

@zuzuliennka1 pro dcére som chodila po špičkách keď spala v byte, spadol mi pukanec na dlážku a bola hore🙂