Polhodinové spánky 3-mesačnej dcéry

kikimon88
19. apr 2020

Dobrý večer. Maminy moja dcérka keď večer v postieľke alebo aj poobede v kočíku zaspáva tak zaspí a o cca pol hodinku je hore a zaspáva znova a niekedy sa to aj viac krát zopakuje. A doobeda spí len pol hodinku potom už nezaspí. Neviete čím to je? Prečo nezaspí poriadne na prvý krát? Alebo čo robiť aby zaspala na prvý krát? Mali ste to niektorá tiež tak? Dcéra má o pár dní 3 mesiace. Ďakujem 😊

romanka_369
20. apr 2020

@kikimon88 ahoj.. Tiez mam o par dni 3 mesacnu dievku a cez den spanok 0 bodov.. Keby zaspala aspon na tu pol hodku bol by zazrak..ona sa zobudi po 5 minutach vysmiata ako po 3 hodinovom spanku😁..vecer nastastie zaspi od papania do hodinky a bez dudla taha noc..tiez by som chcela vedieť preco cez den nezaspi aspon na dve hodky v kuse🙄..

kikimon88
autor
20. apr 2020

@romanka_369 zaujímavé tieto zázraky malé 😁 ako ja viem, že nebude spinkať. Celú noc vám prespí? 🙂

romanka_369
20. apr 2020

@kikimon88 ano prespi sa da povedat😁.. O osmej papa večer do takej deviatej zaspi a rano vstava ako kedy.. Niekedy sa zobudi o 4-5 to sa napapa a spi dalej do nejakej 7 a ked stane o 6 pol 7 tak to uz nespi dalej😁.. Tak som rada aj zato ked cez den spanku neda..mne to pride ako keby nevedela prejst do tej druhej fazy spanku.. Vam noc prespi.?

kikimon88
autor
20. apr 2020

@romanka_369 dva krát sa budí v noci ale to iba prebalím, nakrmim a spí. No cez deň áno, ako keby nevie zaspať hlbšie 😊

jajusa85
15. jún 2021

@romanka_369 prosim Vas co Vam pomohlo resp zmenilo sa to kedy,? Presne akoby som o mojej citala 😀😀

romanka_369
28. jún 2021

@jajusa85 zdravim🙂..ustalilo sa to niekedy okolo 5 mesiaca🙂..zacala spavat dva spanky kazdy po1- 1,5 hodinke asi..potom v 11 mesiaci zacala spat len jeden obedny a od vtedy pekne spi aj celu noc 🙂👍..

juliet86
28. jún 2021

@kikimon88 skusali ste zatemnit spalnu/biely sum. fit loptu nosic?

basska_b
28. jún 2021

@jajusa85 Moja takto spávala od 3-6 mesiacov. Trikrát po pol hodine. Od 6-12 mesiacov potom 2 spánky, dvakrát po hodine a od 12 mesiacov jeden spánok, ktorý trvá dve hodiny. Je to matematik 😁 kamoška ma predčasne narodenu a tá praktizovala 3 polhodinové spánky do 8 mesiacov

jajusa85
8. aug 2021

@basska_b Uz aj u nas je to lepsie ale ked sa konci cyklus musim byt pri nej. V piatok bude mat pol roka a spi 3 spanky

zuziiiii
8. aug 2021

@kikimon88 moja ma 5 mesiacov a cez deň nespi len tri krát a to po 30min. Viac nie. Potom spi od 20h do rana 4h

zuziiiii
8. aug 2021

@kikimon88 o 4h ráno sa naje a spi ešte do 6-7h a potom cez deň len také 30minutovky