• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bazár detského oblečenia v Prešove. Čo vy na to?

26. augusta 2009 
no ja sa pridam, ale nemam veľa veci na predaj :grinning: jedine ak svoje
23. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak co??? nikto nic???
23. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem občas kuknem, prave sa napchavam, bo som uz dost hladna.
23. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja sa na to asi vykaslem... tu ma kazdy vysporiadane co s nepotrebnym oblecenim????
23. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino asi to teraz nikto neriesi v zime :grinning:
23. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved ide jar... a z minuleho roka ma uz urcite kazdy kopu veciciek ktore uz neoblecu...
23. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino, napad to nie je zly, len si velmi nemyslim, ze by taka 1-2 dnova akcia mala tu v PO velky uspech....vies, jednak by bolo treba informovat ludi a tak....asi vacsina tych, ktori maju zaujem oblecko po detoch popredat tak to fakt riesi cez net :unamused:
23. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo co sa tyka organizacie... stacil by jeden den.. a ja to viem dat dokopyvsetko a aj spropagovat... len treba predavajucich
23. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde by si to realizoval? konkretne... no predavajucich, aj kupujucich :sweat_smile:
23. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte. Ja sa pridám, mám v zálohe asi 2 skrine oblečka :grinning:
23. feb 2009 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super takze uz sme traja... no co sa tyka toho kedy... to zalezi na tom kedy nas bude dost.. a su dva priestory... bud sala OZKN na sekcove tam kde sa robia svadby alebo na ZS zimnej na sekcove... mam dva moznosti a mozeme si vybrat...
23. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jožino take bazari sa organizovali na sekcove a po sukromnych obchodoch bol oznam kde čo a ako....
23. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsetko zorganizujem neje problem....len musim mat pre koho
23. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len letaky po bytovkach a domoch :unamused:
23. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to uz nechaj na mna... viem co mam robit... neboj... a aj v radiu presov mam iste kontakty tak aj tam to mozem dostat...bez najmensich problemov...
23. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto viac??? takze nic z toho nebude??
26. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno bude, nechaj to este troka prekvasit :grinning: sa mozno este niekto prida :wink:
26. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved sa to aj kvasi.... ja cakam... ved to chcem az tak na koiec marca... alebo polku...
26. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo to este casu
26. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tiez mozno daco pohladam, keby nahodou...Hoci mam dve kocky, takze mala nosi po velkej :grinning: , a ak by aj sestra mala kocku, tak toho bude menej...
Ale mohli by sa tam predavat aj dojcenske veci, co ja viem, sterilizator, flasky-nove, kociky...

Je to sice trochu mimo, ale ja som tak minule rozmyslala, ze skoda, ze neexistuje nieco ako "pozicovna hier a hraciek"...Hlavne napr. spoločenske hry su priserne drahe, niekedy clovek zaplati od 500-900 sk aj viac, a potom sa aj tak nehrate kazdy den s tou hrou...Tak by sa dalo napr. za nejaky poplatok, co ja viem, euro-dve na tyzden, pozicat hra (Monopoly, Operacia, Dostihy...). Moja starsia isteho casu strasne chcela tie opice, co sa kvacia na take mikadove palicky, na nejaku palmu, hravali to v skolke, alebo taku Vevericku Terku, ale som presvedcena, ze keby som to bola kupila, tak sa s tym pohra par krat, potom by to dllllho stalo, potom by sa zase trosku pohrala...
26. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina s tymi hrackami to ano, len by to bolo asi dost rizikovo-stratove, predsa len deti znicia dost rychlo take veci....to skor podla mna ked sa pohraju v nejakych materskych centrach a pod...
26. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo jasne ze sa tam moze predavat vsetko co sa tyka deti... ja tam tiez priveziem aj svoje 3 kociare... hihi
26. feb 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz sa nikto nenajde?cas bezi...
3. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jožino,vidím,že ti tu už dlho nikto neprispel,ale v Nižnej Šebastovej by sme chceli organizovať Bazár detských vecí asi dva týždne po VeĽkej noci asi najlepšie v sobotu.Predávali by si to ľudia sami,poprípade vymieňali :slight_smile: .Ten predaj za nejakú symbolickú sumu trebárs 1€.Ak by sa chcel niekto zbaviť kočiara a podobne tiež by si pripravil nejakú ponuku a namieste by sa dohodli s nejakým kupujúcim.Presný dátum a čas by sa dal na známosť :grinning: .
31. mar 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....tak teda...dobre :wink:
31. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tho síce namáme doma veľa,ale ardi by sme nakúpili vecičky :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozino my sme kedysi s bratmi organizovali bazare. dali sme to do tych mestskych novin my mame take ze "Bratislavsko" a "Petrzalka", vyvesili sme papiere po sidlisku..
Co mozes spravit... daj vediet do vsetkych MC v okoli, na internet, a sprav to tak napriklad o mesiac-nech sa stihne kazdy poinformovat. priestory je moznost napisat na magistrat alebo primatorovi mesta/mest. casti ci nepomoze - nam to cele zafinancovali :wink:
drzim palce
31. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky a tehuľky!
Pozývame Vás všetky na výmenno-predajný bazárik,ktorým sa uskutoční

13.6.2009 od 14,00 do 19,00 hod

v miestnosti pri fare v Nižnej Šebastovej-Prešov -detské centrum Srdiečko /kto by nevedel ,kde to je dám bliźšie info cez IP/,na Školskej ulici

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka, pri kojení a pod.

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť k jarnému upratovaniu.

Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.
3. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bohuzial som nevedela, ze sa nieco take konalo. mame krasne veci po dcerke, a radi by sme ich predali, nevie niekto, ci sa este nieco take nebude zasa konat? mala ma len rok a pol, takze tie veci su ako nove, podovazane zo zahranicia a tak, aj kocik, skoda, ze som o tejto akcii nevedela. :frowning2:
24. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja som to prešvihla
24. aug 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok