Nosenie v šatke

boba245
2. mar 2017

Rada by som sa opýtala tých žien, ktoré nosia, alebo nosili detičky v šatke od narodenia, či si kúpili a používali aj kočik, alebo im stačila len šatka. Ďakujem

lululilien
2. mar 2017

Ahoj, my sme využili oboje. Šatku som dostala zaväzovaciu a kočík sme si kúpili z druhej ruky.

delmondo
2. mar 2017

Drvivá väčšina nosiacich maminiek má aj kocik. Teda aspoň tie, čo poznám.

patka24
2. mar 2017

My mame aj aj, prve tri mesiace bol len v satke a vsetky pokusy s kocikom boli iba trapenie, potom uz obcas zaspal aj v kociku a teraz ma 9 mesiacov a kocik pouzivame na obedny spanok vonku a ked niekam ideme, tak satka, mne je praktickejsia 🙂

boba245
autor
2. mar 2017

@lululilien
@delmondo
super, dakujem 🙂 . cakame prve babo a nemam teda skusenosti ani s nosenim ani s kocikovanim a preto o tom uvazujem. tiez som za kocik. ak aj by som ja nejako velmi nevyuzivala myslela som na to, ze manzel a stari rodicia by asi radsej kocikovali.

zuzka38
2. mar 2017

@boba245 urcite sú aj také ženy bez kocika, ja si bez kocika neviem predstaviť fungovať narvem dole nákup, dieťa viem co vanicke prebaliť, súrodenec sa odvezie na skejtiku a pod...satkujeme sa tiez

ridilka
2. mar 2017

My mame aj aj. No do casu kym zacala dcerka sediet sme sa vyhradne iba nosili.

boba245
autor
2. mar 2017

@patka24
vdaka, napadla mi aj tato moznost a aj preto uvazujem aj nad kocikom a satkou, len som chcela vediet ake su realne skusenosti

patka24
2. mar 2017

@boba245 a samozrejme, starym rodicom sa viac rata, ked mozu kocikovat, aj ked prve mesiace si mysleli, ze sa toho nikdy nedoziju 😀 lebo maly bol stale v satke 😀 a som rada, ze sme do kocika vela neinvestovali, z druhej ruky za 220€

boba245
autor
2. mar 2017

@patka24 moju mamu mozno nahovorim aj na nosenie, ale vzhladom k veku asi neponosi dlho takze aj preto kocik. no a mam vyhliadnuty sice novy, ale za nejakych 295 eur trojkombinaciu. no uvazujem tiez nad kocikom z druhej ruky. som rada, ze ste mi napisali vase skusenosti, nebola som si ista co a ako , ale uz som pokojnejsia 🙂

ratira
3. mar 2017

Isto by som neostavala len pri satke. Ako aj ja som si ju kupila ale kocik predsa potrebujes.. Neviem si predstavit byt bez neho, vsak nemozes to malinke nosit len v satke. To nebude pre neho dobre.. Kocik jednoznacne treba, ani nevies ci bude chciet byt v tej satke. To nie pekne si kup aj kociar.

boba245
autor
3. mar 2017

@ratira ano, suhlasim aj kocik sa zide a uz mame aj vybrany 🙂