Nosič pre 8 mesačné dieťa

17. apr 2022

Ahojte. Hľadám ergonomický nosič pre moje 8 mesačné dieťa 9kg 😊 nejaké odporúčanie?? Značka?? 😊

petamich
17. apr 2022

najlepsie vyskusat ;) kazdy ti napise nejaku svoju preferenciu, ja mam nape. Zumbuccu, maly ma 9M a 10.5 kg

babovka2321
17. apr 2022

Ja zas rischino xcross. Ale fakt, treba skusat, co sedi jednemu, nemusi druhemu.

schokolade1988
17. apr 2022

Ja mám moyo cross (malý má 11m , 11kg a 78cm ) , vyskúšala som aj tulu aj rischino ,a mne naj sedí tento . Chcela som hlavne tuhší bedrak a krížene popruhy . Najlepšie vyskúšať ,tak ako žienky píšu lebo každému sedí úplne niečo iné . Skús na fejsbuku ,,nosíme naše deti " sú tam aj podporky atď ;)

autor
17. apr 2022

Ďakujem krásne za odpovede❤️

lylyjana
17. apr 2022

a bude v nom chciet byt? lebo nas nechcel byt vobec v nosici. Vyhodene peniaze. Preto odporucam vyskusat od niekoho na par dni a potom kupit.

diamond007
17. apr 2022

@lylyjana je to o zvyku....aj ja som toto tvrdila až kým som druhú dcéru nenaučila na nosič. Áno, musela sa to učiť ako malinké bábätko a teraz inak nechce byt

lylyjana
17. apr 2022

@diamond007 tak ked mi tam maly hystericky reval, napinal sa a trhal sa az skoro vypadol ked som ho uz chcela vybrat, tak nemala som potrebu ho na to ucit. A to som ho skusala davat aj ked mal 1m az kym mal 9m. Proste nezniesol byt takto stiesneny. Preto vravim, nech skusi na par dni predtym ako vysoli 100eur. A podotykam, nosic som mala spravne nastaveny, bola som si to dat odborne nastavit v predajni, takze este aj za to som peniaze vyhodila, kedze som si myslela, ze mozno mu je tam nepohodlne.

sakaca
26. apr 2022

Ideálne vyskúšať. Dlho vám vydrzi napríklad Rischino Xcross, ktorý je od veľkosti 68 až po 104.