Objednávate niekto z Lindexu?

balint
11. feb 2011

Chcela by som sa opytat ci niekto neobjednava z Lindex,su tam velmi pekne veci pre deti dakujem

lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strudelka
19. mar 2013

Ahojte.Viete mi niekto poradiť?Chcela by som pre dcérku šatočky z predchádzajúcej kolekcie,veľkosť 74.Neviete mi poradiť,kde ich zohnať?Z obchodu ich stiahli.Ďakujem.

rencici27
11. feb 2015

Kocky prodim je tu skupinka lindex predaj....? Ak ano nemozte ma tam pridat prosím. ...nemam kde minut peniaze tak nech aspon piskotke pekne nakuupim;)) Dakujem vopred

dandyier
1. máj 2015

Ahojte.Prosim vas,objednavate niekto z lindexu a HaM ? Alebo poradite ako objednat z lindex?dakujem

katka0123
30. aug 2015

Mam dobru skusenost s objednavavnim z lindexu na priamo cez ich web. Tusim som platila cez Paypal. Raz som sa dohodla s kamoskou a postovne sme si rozdelili na polovicu, ale da sa ak bezplatne ak si tovar vyzdvihnete na predajni. Urcite by som nesla cez niekoho tretieho na webe. Registracia jednoducha. Podla mna je kvalita sto krat lepsia ako HM. Hlavne outdoor oblecenie, ale aj spodne pradlo. A svedsky dizajn je uplne podla mojho vkusu. ;)

katka0123
30. aug 2015

@dandyier zaregistruj sa na ich webe. Klasicky eshop. Bezpecne, mavaju aj dobre zlavy.

dandyier
30. aug 2015

Dakujem.Da sa to len cez lindex.com,alebo maju aj SK?

dandyier
30. aug 2015

@katka0123 Dakujem.Da sa to len cez lindex.com,alebo maju aj SK?

katka0123
30. aug 2015

Nie je zac. Staci lindex.com a vpravo hore si vyberies krajinu. Alebo skus napriamo slovensky link http://www.lindex.com/sk/

Juuuu a teraz maju akciu - 3 za cenu dvoch pre vsetky detske veci. To vyzera dobre! Kod je KIDSQ3. Idem to omrknut 🙂

Platit sa da cez Master card, visa alebo paypal. Paypal by mal byt najbezpecnejsi. Aspon ja ho mam rada. Ak sa raz zaregistrujes. ide to potom velmi rychlo. A hlavne bezpecne. 🙂

katka0123
30. aug 2015

Ta akcia 3 za 2 sa oplati 🙂 Hlavne ak vyberas tovar v podobnej hodnote. 🙂

dandyier
31. aug 2015

@katka0123 Este raz dakujem.Idem pokukat 🙂