Objednávate niekto z Lindexu?

balint
11. feb 2011

Chcela by som sa opytat ci niekto neobjednava z Lindex,su tam velmi pekne veci pre deti dakujem

alusha
3. okt 2012

@katren velmi dobre a kvalitne vecicky, tricka, teplacky do skolky, kvalitna a pevna bavlna

katren
3. okt 2012

@alusha takze sa mi to po par praniach nerozpadne....stoji to za tie peniazky, ano?

alusha
3. okt 2012

@katren my sme velmi spokojni, teplaky sa nezmolkaju, mame vacsinou od nich...

katren
3. okt 2012

@alusha super 😉 tak idem do toho 😅 😀 vdaka za pomoc

brnka
3. okt 2012

@katren ja tiez odporucam, veeeeelmi kvalitne veci, uz len pranie na 60 stupnoch hovori za vsetko..... urcite budes spokojna 🙂

katren
3. okt 2012

@brnka paraaaaada 😎 ....aj ked na 60 periem len uteraky, podbradniky, spod.pradlo atd.... 😅

anndrea
3. okt 2012

Ahojte, Lindex je aj v Nitre v nákupnom centre v Mlynoch, majú dosť veľký výber detských vecí, sú kvalitné, pekná farebná kombinácia. Vždy ked ideme nakupovať tak prebehneme H&M aj Lindex a rozhodnem sa. Kolekcia aspon dievčenská od H&M je tento rok dosť o ničom, samá ružová a všetko hallo kitty, viac sa mi páči v Lindexe. Som zvedavá na zimné vetrovky, cez víkend idem omrknúť 😉 s objednávaním skúsenosti nemám, nakoľko už zásadne neobjednávam po viacerých zlých skúsenostiach.

brnka
3. okt 2012

@katren ja tiez periem oblecenie na 40-ke, ale mna vedia niektore znacky vytocit, ked maju na stitkoch pranie na 30-ke. Som zvedava, kto tak dokaze pekne oprat detske ponozky, teplaky, tricka.......

veronicka1901
3. okt 2012

Len tak zo srandy som kukla a mne osobne sa to zda byt dost drahe, ale fakt krasne 😔 Ale dobra sprava je, ze niektore maminy maju tieto vecicky v bazariku, nam nevadi second hand

zuzana76
3. okt 2012

moji synovia maju veci uz len z Lindexu, plus nieco HM, pripadne Zara, ale Lindex super, aj teplaky , ja vacsinou kupujem tie vyrobky 3 za cenu dvoch, podla mna sa to oplati, hlavne ked sa to hned nesperie a nevybledne farba ako napr veci z tesca, proste ak tu vec nosi syn 2 roky, pokym z nej nevyrastie, stale je rovnako pekna, ako nova.Plus potom to znosi este mladsi, takze ja radsej zainvestujem.

zuzana76
3. okt 2012

@katren prispevok vyssie pozri

katren
3. okt 2012

@veronicka1901 mozno drahsie, ale lepsie ako Tesco....tie ma fakt vytacaju, bo staci par prani a hned su tam zmolky, trhlinky, vypadavajuce nitky.....a teda vyjde ma lacnejsie takto zainvestovat ako kazdu chvilu dokupovat.......
a ani nam nevadia second handy, ani bazar tu....len cez vikend som tu na bazare nechala vyse 50€ 😅
a tiez ako pise @zuzana76 nakupujem s tym, ze to pootm bude nosit dalsie dieta...takze aj preto sa mi to oplati 😉

veronicka1901
4. okt 2012

@katren So zmolkami suhlasim, staci nove bodynko oprat raz a uz ma minizmolky 🙂

brnka
19. okt 2012

a oplati sa aj vo vypredaji - teraz maju tiez cez e-shop (mozno aj v kamennom obchode, ale nebola som)

lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brnka
11. jan 2013

@lindexba a ak si dam dorucit tovar do predajne, dopravu neplatim?

patadam
11. jan 2013

@brnka nie doprava sa neplatí, ja už to mám vyskúšané.

brnka
11. jan 2013

@patadam dakujem - este sa Ta chcem opytat, ceny cez net su rovnake ako na predajni, ci je to vyhodnejsie?

cantharis
11. jan 2013

ja u nich nakupujem aj v obchode aj cez net... veci maju pekne, prijemne materialy, kvalita dobra - niektore veci uz recyklujeme a nosi ich uz druha dcerka a su stale v pohode, drzia tvar. ani s objednavanim cez net som nemala problem, ked nieco nesedi alebo proste z nejakeho dovodu nevyhovuje tak bez problemov vymenia v obchode (len treba mat fakturu)

cantharis
11. jan 2013

@brnka za dorucenie do predajne neplatis

lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tabacek
4. mar 2013

@balint ahoj, už si si od niekoho objednala z toho lindexu ? Ja som našla jednu pani čo objednáva, ale má to predražené, chcela som takú tigrovanú tuniku, má ju až za 18 eur a na lindex.sk je za 12,95. Ja mám už vybraté tri vecičky, tak by sme sa mohli nejako dohodnúť a objednať spolu, ak je to poštovné fakt zdarma nad 50 eur. Zaregistrujeme sa, možem to urobiť a nakúpime. Ozvi sa.

balint
autor
5. mar 2013

@tabacek ahoj ja si objednavam sama , inak sa to neoplatí ked som objednavala tak baby mi posielali za každy kus objednaneho tovaru + 1 euro aby som neplatila len ja postovne
-

tabacek
5. mar 2013

@balint a keď ťa poprosím, objednala by si mi nejaké vecičky?

balint
autor
5. mar 2013

ok posli mi na spravy aj adresu

evik13
12. mar 2013

@lindexba
ahoj tovar musiš zaplatiť a tak si dať zaslať do predajne,alebo môžeš platiť tam?
dostanem v takomto prípade od nich pečiatku do zákazníckej kartičky?
dakujem vopred za info
eva

lindexba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evik13
13. mar 2013

@lindexba dakujem