Ortopedické verzus klasické nosítka

miroslavmirec
6. feb 2017

Zdravim mohli by ste mi poradit chceme kupit nositka pre maleho a nevieme sa rozhodnut do akych mame ist ci do drahsich ortopedickych alebo lacnejsich a ci ich aj vobec vyuzijeme a mame to pretrpiet kddze drobec ma svoju vahu a chce vsetko vidiet a len sa prechadzat.
skuste mi poradit hlavne tie mamicky ktore uz nositka mali dakujem

kitty88
8. feb 2017

@miroslavmirec aj tu na koniku je super skupina Nosime nase deti, odporucam pridat sa a dozvies sa o noseni vsetko potrebne, su tam skusene baby nosicky vzdy ochotne poradit 😉 https://www.modrykonik.sk/group/1862/

mychaella
8. feb 2017

zauimave, ja chodim k dr len s malym v satke alebo nosici a vzdy mi len povie ako sa tam pekne ukludni...alebo " uz si ho tam zastrvte, nech sa mozme v klude porozpravat" ked mal sople tak hned povedala, ze je to super ked spi vertikalne atd...a sestricka si len povzdychla..." skoda ze neni tych ramien, co by aj mna takto nosili.😅. " osobne si myslim, ze vam povedala iba svoj nazor a aby vas vystrasila, tak sa obhajila kongresom doktorov 😂

evitka83
8. feb 2017

@miroslavmirec osobne som najviac vyuzila nosic, ked bola mala chora. Ked decku zatekaju hlieny a treba ho aj 2 hodiny nosit, je nosic na nezaplatenie. Chrbat sa ti velmi podakuje 🙂 osobne nam viac vyhovoval nosic ako satka. Nechcelo sa mi to viazat a ani dcera v nej nebola spokojna. Najlepsie je ist do obchodu a obliect na seba 🙂

luciinka2085
15. nov 2022

@kacenka2803 môžem sa spýtať šatka teda neublíži ?