Zháňam nosič od narodenia

zurom
30. aug 2018

Ahojte mamičky, prosím vás aký mi viete poradiť nosič aby bol hlavne vhodný už od narodenia a nie od 2-3 mesiacov. napíšte mi aké máte skúsenosti, prípadne dobré značky. Dakujem vám :-*

katharines
30. aug 2018

@zurom skus pozriet richino, ktory je latkovy a velmi prijemny. A mozno este kibi, ktory je rastuci. Zalezi aj od toho, ake mas male babo. Aj tak je satka pre novorodencov najlepsia.

skjatqo
30. aug 2018

Tiez si myslim. Elasticka satka, nechas si ju uviazanu, babo dnu, babi von. Uplna pohoda. Nechaj si to ukazat niekym. My sme boli s muzom 1x na nosicskej burze v Kramariku, jedna kocka nam popredvadzala vsetky satky, skusili sme si uviazat a potom sme uz iba pozreli obrazkovy navod a slo to. Ked maly povyrastol, presli sme na pevnu satku. A trochu Manducu.
Druhy bol v elastickej satke relativne kratko, rychlo vyrastol a ani sa nechcel nosit. Az potom v turistickom nosici.

majusska202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik307
30. aug 2018

@katharines kibi urcite nie, ten je od +- 4. mesiaca...

katharines
30. aug 2018

@majusska202 ani manduca nie je dobra pre novorodenca. Mozno az od cca 5 mesiacov.

katharines
30. aug 2018

@zuzik307 ano, zalezi aj od velkosti babatka.

majusska202
30. aug 2018

@katharines to neviem ja sa nevyznám bol to u nás dar a viem ze u nás mamičky nosili od novorodenca lebo mal novorodenecku vložku... A preto mi ju kúpili no žiaľ ja nie som na tieto nosiče... Ale nehľadám sa možno máte pravdu hovorím pre mňa je to Španielska dedina

katharines
30. aug 2018

@majusska202 jasne. Manduca hoc ma vlozku pre novorodenca nema dobru oporu pre hlavicku, ked babo spinka a aj napriek vlozke, treba kupit zuzujuci pas za cca 10€ a je aj tvrda.

lubik87
30. aug 2018

Ja mám baby vak od narodenia do 15 kg

lubik87
30. aug 2018
luba_buba
30. aug 2018

odporucam na prve dva - tri mesiace satku, potom kupit nosic, od 3 mesiacov uz je veeela nosicov vhodnych. Ak od narodenia, tak myslim storchenwiege je vhodny. Ale vydrzi kratko, zda sa mi, ze mozno do polroka, ale nie som si ista.

stellaaa
30. aug 2018

Ja som od narodenia nosila v Boba G4 nosici a ma aj novorodenecku vlozku a v pohode sa v nom nosilo.Budem ho uz cochvila predavat tak ak by si mala zaujem ozvi sa.

zeytin
30. aug 2018

@zurom Ja som nosila v manduce od narodenia s novorodeneckou vlozkou. Odobril mi ho aj ortoped.

majkatarajka
30. aug 2018

tula free to grow..

danula.ch
30. aug 2018

@zurom ja som nosila v manduce, v novorodeneckej vložke, od cca 1 mesiaca. Nezdá sa mi, že by hlávka nemala Dobrú oporu. Prichytila som ju takou plachtickou, nastavila som ju tak, aby bola hlávka fixovana. Aj sa tam všetkým hneď páčilo. Nôžky do M a dá sa to, do 5 minút už spokojne spali hneď prvý krát

m_s7
30. aug 2018

@zurom My máme Manducu s novorodeneckou vložkou a boli sme spokojní..

lindusss2016
31. aug 2018

Takze ja sa vyznam a napisem len tolko, ze Manduca ozaj nie je bohvieco a v ziadnom pripade nie baby vak. Najlepsia je satka, volila by som rovno pevnu nizkogramazovu, ale ked trvas na nosici, uz spominany Storchenwiege je pre male babo super, je ale viac znaciek, ktore umoznuju nosit uz od narodenia, no tento by som oznacila za nosic pre novorodencov.

aisul
1. sep 2018

Ja som mala satku do 4 mesiaca a potom sme presli na rischino standard. Odskusali sme asi 4 nosice, vsetko nam bolo velke...az ma riska. Ja som brala satkovy. Urcite radim odskusat..ak ste si nie ista an nosic ani satka..smudit mei tai alebo fly tai...ja som ostala pri nosici..ale s 2hym babom urcite budem zvazovat fly tai.

sewie
1. sep 2018

Lenka od narodenia