Kde sa oplatí kúpiť postieľka, baldachýny a obliečky?

katavinka
6. jún 2008

Viete poradiť dobrý obchod...? Alebo viete mi povedať, čo stoja v Poľsku a či sa tam oplatí kúpiť postieľka? Ale riadna, nie také rozhegané jak napr. mávajú v Hypernove a pod.

tina_
6. jún 2008

Ahoj,
čo sa týka súpravy baldachýnu a obliečok, videla som jednu krásnu súpravu v Hypernove, ale bola ružová, ja ešte neviem, čo to bude, tak nič, ale stála cca 1200 sk - možno 1290 sk. Netuším, koľko vyjde v PL, ale tiež by ma to zaujímalo, pozerala som, že v Bazári sa dajú kúpiť z ruky za cca 800 Sk a viac.
Ohľadom postielok som počula len to, že stoja okolo 1000-1500 sk asi aj s madracom.
Naši by mali ísť tento víkend do Noveho Targu, majú mi prezistiť ceny, tak by som dala vedieť. Inak madrac som videla tiež v Hypernove (inak často tam nechodím, náhoda), taký tenší mali dokonca za 199 sk, hrubší asi 350 sk, čo ma tiež zarazilo, lebo za tie ceny som videla predávať použité.
Dajte vedieť aj ostatní, ktorí ste boli v PL, aké sú ceny čoho.
Má niekto info o cenách v Krosne? My z PO máme bližšie do Krosna, než do Targu, takže tam by som šla mrknúť asi budúci víkend, vraj je to lacnejšie ako v Targu.
Btw, neviete, po čom je kilo jahôd v Poľsku a kde sa dajú najlacnejšie zohnať? Napr. nejaká farma?

katavinka
autor
6. jún 2008

Tina, tak prosím daj potom vedieť. Videla som krásne baldachýny v riadnom obchode, ale stoja 3tis. a chcem viac, lebo aj postieľky budeme mať aspoň dve.

tina_
6. jún 2008

Ok, dám vedieť.

zuzanat
6. jún 2008

ahojte, ja som kupila supravu do kolisky na mimisk.sk za 1700sk. zajtra sa chystam do polskeho tesina, okrem ineho aj na postielku, matrac, hniezdo a baldachyn, tak vam dam vediet. ale vraj to tam cele vyde 2500sk, tak som zvedava.

avanka
7. jún 2008

Katavinka a skusila si sa pozriet na mimibazar? Tam niekedy kupis aj nemozne 😀
Ja som si takto kupila 2 obliecky po 1 dietati aj s pachtami, supravu za 150 sk, vobec nie je vidno pouzivanie...
Ale kupovala som to bez baldachynu, to je lapac prachu...
A k matracom, ja by som lacne nekupovala a uz vobec nie v Polsku...my sme kupili kokosovy za 1090 sk a je super, ani tvrdy ani makky, nieco podobne ako Dormeo...ved maly tam bude spinkat 3 roky a snad aj jeho surodenec 3, tak preto

ivulatn
7. jún 2008

ja som taktiež kupovala postieľku aj so súpravou do postieľky na mimisk

katavinka
autor
7. jún 2008

Avanka: mimibazar zvyknem pozerať, ale keď to človek nevidí v skutočnosti, len z foto...to je o ničom. Matrac mám už kúpený, tiež s kokosovým vláknom, len keď vidím tie postieľky v obchodoch, drahé a stejne sú z Poľska, teda väčšina.
Ivulatn: tú stránku idem mrknúť, nepoznám ju...

zuzanat
7. jún 2008

takze cela postielka+baldachyn, hniezdo, paplon, poduska, 2x obliecky, plachta, stojan na baldachyn a matrac ma vysla 3000Kc. a som velmi spokojna, je to velmi pekne 😉

katavinka
autor
8. jún 2008

Zuzanat: prosím Ťa a aká to je postieľka? Nemáš náhodou foto? Inak som pozerala Tvoj album a chcem sa spýtať, ako si spokojná s kočíkom, dlho nad ním rozmýšľam, len som ho v skutočnosti ešte nikde nevidela.

zuzanat
8. jún 2008

postielku este nemam poskladanu, ale je to klasika, take blede drevo. a kocik je super, som s nim velmi spokojna, je lahucky a vdaka prednym otacavym kolesam sa s nim lahko manipuluje. uz som ho videla aj n aslovensku v obchode, teraz ho v polsku uz nemali, ale mali podobny, len sa inak vola.

katavinka
autor
8. jún 2008

A nemá príliš malú vaničku? A Ty si ho kúpila v Poľsku? Podobný je ešte Coneco Toledo v takej cene alebo X-lander XA, ale ten už stojí okolo 14tis. Už neviem kam ísť, kde by som ho videla... ☹

jankando
8. jún 2008

Baby a neviete poradit kde v anglicku by som mohla kupit pekne obliecky a baldachyn ..leb onejak sa mi tu nedari najst baldachyn...

ivulatn
8. jún 2008

Mňa to vyšlo komplet 3900,-

katavinka
autor
10. jún 2008

Ivulath: ďakujem za super stránku, som bola šokovaná, pretože presne tie isté baldachýny majú u nás za spomínaných 3000, tu 1250 celý komplet, už sú objednané, tak dúfam, že sa mi budú páčiť aj v skutočnosti, lebo inak nerada nakupujem cez net.

maso
10. jún 2008

Neviete mi poradit navliecky na taky podlhovasty vankusik? Ja som kupila navliecky v Auparku v obchode Acko a tiez aj vankusik a palon, len som si zavarila, lebo to nie je standardny rozmer vankusika 😒
DAkujem.

petruci6
23. jún 2008

ahojte, ja by som si rada objednala tuto sadu,len som este neprisla na to ako 😀
nema niekto z vas skusenosti s nakupom z tohto bazaru?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2489035

mofa
23. júl 2008

ahojte.mam jednu otazocku,mozno na nespravnom fore ale neviem kam mam ist🙂no ale snad budete vediet.na slovensku sa stale pouzivaju takete tie perinky ,co sa dietatko cele zavinie ked je este male?ja zijem v anglicku a tu to nikto nepouziva,ked sa rozpravam s mamou tak vravi,ze to musi byt,ze je to lepsie aj ked babtko zdviham a tak.
alebo sa to pouziva len v zime?vy ste to mali?
dakujem🙂

veronika13
23. júl 2008

je dobre použivať tie perinky, ja som toho názoru, hlavne pri tom zdvíhaní, návštevach, dieťa má rado "stiesnený" pocit, ako bolo naň zvyknuté v brušku. Moj síce nožičky vykopal asi po týždni, bol veľmi dlhý, ale spával v nej dlho, neskôr už len tak slabo previazaný, mál to rád 😉

katavinka
autor
23. júl 2008

mofa: môj názor je, že by sa to malo používať, nielen v Anglicku to nepoužívajú, už to dochádza aj k nám na Slov., nazývam také maminy moderné 😉 , keď sa bábo drží len tak na rukách, nie je to dobré, lebo má ešte slabé kostičky a všetko, v perinke je takpovediac "v bezpečí". Takisto vajíčka do auta veľa ľudí používa aj doma na kolísanie a pod., pritom by malo slúžiť len na prevoz, škodí to chrbátiku. Ja perinky určite používať budem.

mihanka
23. júl 2008

http://shop.evenit.sk/postene-supravy-evenit-su...
tu su nejake komplet supravy... a celkovo velmi dobry obchod, ja uz mam objednane aj plienky aj celu supravu... 😉

mofa, veronika ma pravdu... 😉 skus aj rychlozavinovacku...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3423288

mhas
23. júl 2008

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c...
mne to predvčerom došlo a som spokojná. je tam perinka aj vankúš s obliečkami, plachta, hniezdo, vreckár a baldachýn. v normálnom kamennom obchode vo zvolene to bolo o 400 korún drahšie.

skrecok
22. aug 2008

Ahojte,
viete mi poradit dobry a cenovo primerany obchod s postelnymi oblieckami (minimalne 4-dielna sada - baldachyn, hniezdo, obliecky na vankus a perinku) v BA a blizkom okoli? Dakujem.

anezena
22. aug 2008

baby mrknite sem:

http://www.babysen.sk/index.php?option=com_virt...

tu su az 11 - dielne sady a dobre ceny.

daduska
25. aug 2008

Ahojte mamicky.......chcela by som usit baldachyn, hniezdo a tak hladam niekoho kto to uz sil......chcela by som sa poradit...ak je tu taka dobra dusa...nech sa ozve cez IP..dakujem 😉

emjee
9. feb 2009

pepies • 1d • Dnes o 08:20
Babenky, kde mám kúpiť detskú postieľku? Máme už 5 mesiacov a malý spáva stále v prútenom koši, už sa tam pomaly ani nezmestí ....

veronikahel • 1d • Dnes o 09:33
pepies my máme z ikey Gulliver a sme spokojný...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/de...

pepies
9. feb 2009

veronikahel, kukala som to, paci sa mi, len sa mi zda strasne lacna, tie co som pozerala, stali cez 5.000 🙂 co mi len vyhovuje, len dufam, ze tam nie je nejaka zrada 😉
ale ma 2 polohy a tiez sa da dat prec ta predna cast + da sa pod nu dokupit aj ulozny priestor, takze mi vyhovuje..... a tiez farba mi vyhovuje - chceli sme bielu.
diky za radu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronikahel
9. feb 2009

je lacna, ale je to bez matracu, takže ešte plus ten...
a teraz mame uz aj tu listu proti ohryzaniu 🙂

pepies
10. feb 2009

takze matrac to je cca 1.000 Sk, to je v pohode......... celkom sa mi tie Ikea-postielky pozdavaju 😀

olise69
10. feb 2009

nemáte niekto skusenost s touto postielkou? Zdá sa mi až príliš lacná.
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0011...