Kde sa oplatí kúpiť baldachín?

michala123
19. feb 2011

ahojte mamicky prosim vas poradte mi kde sa najviac oplati kupit baldachin a vsetko co ktomu patri napr.aj polsku a ak mate z polskom skusenosti poradte mi kde presne ste boli daaaaaaaaakujem vam za radi 🙂

martina05
19. feb 2011

Ja som najvýhodnejšiu komplet sadu našla na pampyshop.sk... To bolo asi pred rokom 😅 😅

malinovka333
19. feb 2011

Ja sa chystám niekdy do Poľska do Noveho Targu, sestra tam bola minulý rok kúpila si krásny baldachýn,konštrukciu,hniezdo,obliečka na paplón a vankúš za 16€, a kopu iných vecí,čo som si všimla veľa vecí čo sa predáva na nete tak je to všetko tovar z Poľska tak sa tam asi aj oplatí ísť nakúpiť,aj plienky,zavinovačky.

kukujka
19. feb 2011

ja som kupila tu na mk v bazare krasnu desatdielnu supravu do postielky v super stave ale tiez som uvazovala nad polskom

stvura
19. feb 2011

Ja som baldachyn nekupovala...zbytocnost, len hltac prachu, nema ziadny ucel 😉

zuzul1310
19. feb 2011

Ja som baldachýn mala,pripadalo mi to krásne kým sa bábätko nenarodila, potom baldachýn po mesiacu putoval na najnižšiu poličku skrine a už som ho viac nevybrala. Je to zbytočnosť a len to zavadzia, nad postieľkou sme mali kolotoč s projektorom ale ani to by som pri druhom nekupovala.

lejlla
19. feb 2011

Ja som tiez kupila aj baldachyn aj vsetko k tomu,ale ked bolo treba maleho stale prekladat a pozerat,zbytocne mi to tam zavadzalo,takze som to vsetko odlozila a zostala som len pri tych mantineloch,aby si maly nebuchal hlavkou a ruckami o postielku... 😉

mata_murkova
19. feb 2011

ono je to pekne ja som tiez kupila ale nakoniec sme museli zostat u rodicov v jednej izbe docasne kym dorobime chlaupu tak ho nie je ani kam zavesit a odstupom casu uz aj ja tvrdim ze je to zbytocne ale na to si kazda maminka musi prist sama.. my sme kupili v ikee je tam za fajn cenu a da sa kupim aj cez mimibazar tam to niektore maminy posielaju

elenka.k
19. feb 2011

Tak aj ja som mala pri malej baldachýn a vlastne tam stojí doteraz, je to dobrá vec, my sme ho kúpili v obchodíku Anjelik v Michalovciach, je to dosť drahý obchod (pravdunapísať, vtedy som na cenu nepozerala, kedže sa to ponúkla kúpiť svokra, vlastne aj kompel celú postielku so všetkým!), poznám aj lacnejšie obch. kde to majú tu na východe, ale čo sme boli v Poľsku aj to tam mali a omnoho lacnejší. Samozrejme ho treba raz za čas strepať od prachu (ja som to robila. keď som menila prádlo malej) , ale aspoň si malá nebúchala hlavičku vo vnútri postelky, dobrá vec aj proti komarom, hoci sme máme všade sieťky sem tam priletel komár, ale sa k malej nedostal a ak náhodou, bolo ho vidno vďaka bielemu, čo vysí.A tiež teraz, ak vstávam k malému a zapínam lampičku, aj to stlmuje svetlo 😉 Aj tá vysiaca taška s plno vreckamy je fajn, môžeš si tam dať krémy.... čo budeš používať častejšie.

lagoonka
19. feb 2011

Ja som tiež presvedčený bojovník proti kadejakým "hltačom prachu", no baldachýn k nim určite nezaraďujem. No tak okrem posteľného prádla periem aj baldachýn... nerobí mi to problém. Naopak v slnečných dňoch je nepopierateľne tým najlepším tlmičom svetla, nehovoriac o tom, že keď už mám deti dve a pri staršom treba niekedy svietiť aj vnoci (chorôbka a pod. - tmy sa určite nebojí :o). Aj v čase, keď ide starší spať, mladší už je dávno v hajanoch a kým sa do spánku došušorí aj starší, mladšiemu baldachýn poskytuje také intímčo. Toť môj názor. V cenách poradiť neviem, ale nedalo mi nenapísať názor...