icon

Akú sušičku na prádlo si vybrať?

avatar
catherin4
Dnes o 15:17

Ahojte, dosluhuje nám sušička a chcem kúpiť novú. Akú máte vy, ako dlho a ako ste s ňou spokojní? Ďakujem.

avatar
sasa1310
Dnes o 15:22

ja mám whirlpool od 2019 a perfektná je. Už moja druhá. Naši majú tiež whirlpool o rok staršiu

anonym_4eac0b
Dnes o 15:26

Bosch séria 6
asi 6 rokov.

anonym_1f76ad
Dnes o 15:27
@sasa1310

ja mám whirlpool od 2019 a perfektná je. Už moja druhá. Naši majú tiež whirlpool o rok staršiu

@sasa1310 Beko od r.2017 bez porúch

anonym_95e553
Dnes o 15:52

Pridám sa, riešim spotrebiče v novom dome. Mame ponuku na spotrebiče značky miele vrátane pračky a sušičky. Máte s týmito práčkami/sušičkami niektorá skúsenosti? Oplatí sa za tú cenu?

anonym_1db1d4
Dnes o 16:52

@catherin4 Beko a ide ako píla každý deň v zime aj 2x

anonym_def583
Dnes o 17:52
@anonym_95e553

Pridám sa, riešim spotrebiče v novom dome. Mame ponuku na spotrebiče značky miele vrátane pračky a sušičky. Máte s týmito práčkami/sušičkami niektorá skúsenosti? Oplatí sa za tú cenu?

@anonym_95e553 Miele sa berie ako TOP luxusná značka, takže asi to šmejd nebude ale nemam skusenosti. Ja mam radšej Bosch, ktorý je stále nadstandart. A a take Beko, to je lowcost. To ani netreba s tým uvažovať.

avatar
luccija
Dnes o 18:33

@catherin4 Bosch 11 r som spokojna

avatar
mirka1995
Dnes o 19:18

Elektrolux 11 rokov a je super dúfam, že ešte dlho poslúži

avatar
marca12
Dnes o 19:22
@anonym_def583

@anonym_95e553 Miele sa berie ako TOP luxusná značka, takže asi to šmejd nebude ale nemam skusenosti. Ja mam radšej Bosch, ktorý je stále nadstandart. A a take Beko, to je lowcost. To ani netreba s tým uvažovať.

@anonym_def583 Ten lowcost ti vydrzi takisto ako draha susicka.