Ambulancia MUDr. Petra Turňová - Námestovo

julkaaa1
7. feb 2023

Ahojte je tu niejaka zienka ktora chodí ku doktorke Turnovej? Najlepšie tehotná potrebujem sa niečo opýtať ak ano napíšte mi správu ďakujem pekne...

veronika06051990
8. feb 2023

@julkaaa1 bola som minulý rok pri nej tehotná ak pomôžem napíšte SS

lenkaagr
8. feb 2023

Je to aj moja doktorka, a práve dnes mi konci sestonedelie 🙂

vojtasova
14. feb 2023

Momentálne chodím k nej ja 🙂

viky12
20. jún 2023

Dobrý deň, keďže nemá pani doktorka dostupný cenník na nete chcem sa spýtať koľko u nej stojí morfologicky ultrazvuk v 2 trimestri a ako ste s ňou spokojné

lenkaagr
20. jún 2023

@viky12 ma platený a neplatený. Pri neplatenom popise všetko potrebné aj v 3D len sa za fotku platí 10€. Platený je 40€, fotka je v cene a môže byt prítomný partner

viky12
20. jún 2023

@lenkaagr čiže 30€ vyšetrenie + 10€ za fotku? Je to 3D fotka alebo 2D?

lenkaagr
21. jún 2023

@viky12 no tak nejako plus partner ale nemusí byt prítomný, fotka v 3D

viky12
21. jún 2023

@lenkaagr a skúsenosti s pani doktorkou máte aké?
Som k nej odoslaná kôli oligohydramnion

lenkaagr
22. jún 2023

@viky12 pani doktorku turnovu som prvý krát stretla pred 5 rokmi v nemocnici v Trstenej a vtedy som si povedala že ak si niekedy otvorí ambulanciu tak budem robiť všetko preto aby som sa k nej dostala. Je skvelá, mila, čo sa týka sonografie tak je odborníčka, ma rôzne certifikáty. Vždy všetko vysvetlí, navrhne postupy, odporučí najlepšiu liečbu. Len pozor v stredu ju zastupuje taká mlada pani doktorka meno neviem, a myslím že vo štvrtok pani doktorka meno si teraz nespomeniem😁 Ale sestrička sa pri objednávaní vždy pýta ku komu chcem ísť

viky12
22. jún 2023

@lenkaagr ďakujem pekne ☺️ som objednaná na piatok tak budem pri MUDr. Turňovej

maryetta
4. júl 2023

Prosim vas. Je mozne sak tejto Dr objednat iba na morfologicky utz?
Lebo čo som sa zatial informovala tak musi byt utz v 1./2./3. Trimestri.
Mne ide iba o morfologicky utz.

maryetta
10. júl 2023

@lenkaagr prosim ta. Ako si sa tam objednavala? Lebo uz volam treti den. Jedno cislo nedostupne. Dalsie neexistuje. Tretie mi aj niekto dvihol prepojil a nic.

maryetta
10. júl 2023

@viky12 prosim ta ako si sa tam objednala? Ma nejaky formular? Cislo? Lebo ako pisem vyssie hladam. Googlim cisla nerealne resp nedostupne ☹

lenkaagr
10. júl 2023

@maryetta +421 903 590 583 Volať treba po 11, skôr sestrička nezdvíha alebo zruší a zavolá neskôr. Alebo píšem email na ambulanciaturnova@gmail.com a sestrička mi buď odpíše alebo zavolá 🙂

lenkaagr
10. júl 2023
maryetta
10. júl 2023

@lenkaagr ďakujem. Zajtra skusim aj toto. Dnes som volala na 3rozne cisla. Skusim este toto. Ďakujem. Aj na fb som pisala… tam ale bez odozvy.

jajo335
18. aug 2023

Dobrý deň, prosím Vás, chcela Vás pani doktorka Turňová v pohode vypísať na rizikové tehotenstvo? Nemáte s tým niektorá skúsenosť?

vojtasova
18. aug 2023

@jajo335 pokiaľ žena ma problémy ;) a je riziko či matky alebo bábätko , a ste na udržiavaní tehotenstva , alebo máte skrátený krčok či sa otvárate alebo máte problémy vyhovie vám 🙂 je veľmi príjemná , a chapava 😍😇

viky12
20. aug 2023

@maryetta mňa objednala doktorka z nemocnice na jej odporúčanie