Detské jasle Rozprávkovo

gabriela_lr
12. mar 2023

Dobrý deň prajem
Prosím Vás, je tu niekto kto má dieťatko v detských jasliach Rozprávkovo v Námestove ? Ako Ste spokojní s pani učiteľkami, s vedením pani riaditeľky ? Aké máte skúsenosti? Ďakujem za každú úprimnú odpoveď 🙏🏻

simkaaaa
21. mar 2023

@gabriela_lr Moja dcérka navštevovala pár rokov dozadu, mega spokojnosť!

natalioncela
25. apr 2023

Dobrý deň, aj mňa táto otázka zaujíma, škoda, že je tak málo reakcií.

gabriela_lr
autor
25. apr 2023

@natalioncela čo konkrétne Vás zaujíma ?

bobonova1
25. apr 2023

@gabriela_lr Dobrý večer, starší synovia navštevovali Rozpravkovo.Je to síce pár rôčkov dozadu,ale za mňa maximálna spokojnosť.Chodili od 2 rokov až do predškolskej.Pani učiteľky sa im venovali,chodili veľmi často vonku, krásne vystupenia pre rodičov/starých rodičov.Za mňa to bola super škôlka a chlapci tam chodili radi.😉

natalioncela
26. apr 2023

@gabriela_lr som vo fáze, kedy potrebujem dať syna do jaslí od septembra... v Námestove je Žabka, alebo toto Rozprávkovo. A neviem, pre ktoré sa rozhodnúť 🙂... samozrejme, možno už bude aj naplnený stav a nepôjde nikde 😃...

betka269
27. apr 2023

@natalioncela každopádne si myslim že to už bude určite plne, ak ste chceli od septembra mali ste už v januári minimálne volať. Ale skuste

lorinet
3. feb 2024

Ahojte, prosím vás neviete ako to vychádza cenovo? Či už Rozprávkovo alebo žabka? Poprípade berú deti, (ak je voľný stav), aj počas celého roka?