Foto-epilácia alebo depilácia IPL v Námestove

gabibubliakova
6. nov 2020

Dobrý deň, chcem sa opýtať.. máte niekto skúsenosti s Foto-epilaciou/ Depiláciou IPL v Námestove?
Viem, že sa tomu venujú v Corrective - Mudr. Horeličan a taktiež aj v Esthetica - p. Kubiritová, ale nepoznám nikoho, kto by mal s týmto zákrokom skúsenosti ani v jednom štúdiu.
Alebo sa tomu venuje aj niekto další v okrese Námestovo?

Vopred ďakujem. 🙂

betka269
8. nov 2020

@gabibubliakova Ale uvedomuješ si ako veľmi to boli? 😂

gabibubliakova
autor
11. nov 2020

@betka269 všade píše bezbolestný zákrok. 🤷‍♀️

betka269
11. nov 2020

@gabibubliakova no jasne, bezbolestnú majú tak akurát v Tvrdošíne Gyn centrum, to chcem ísť skúsiť, ja som bola u p. V Esthetica a akože mega bolesť 😂

gabibubliakova
autor
11. nov 2020

@betka269 a pán Horeličan v Corrective? Neviete o niekomu, či má nejaké skúsenosti ?

betka269
11. nov 2020

@gabibubliakova nie to neviem naozaj, ja som bola 2x v Est...

gabibubliakova
autor
11. nov 2020

@betka269 Ja som si chcela kúpiť Philips Lumea a toto používať, ale odporučili mi, že keď už, tak radšej nech mi to niekto urobí, ale najst niekoho kto to urobí a aj to vydrží a hlavne to nebude bolieť nebude asi take jednoduché. 🤷‍♀️
Viem o jednom štúdiu v ZA, ktoré to robí a majú dobré recenzie, ale keďže treba kvôli tomu cestovať viackrát, neoplatí sa mi to.

betka269
11. nov 2020

@gabibubliakova no vieš, aby ti to zmizlo treba aspoň 5-8 absolvovať tu ipl....tak chápem, v tom Tvrdošíne je to bezbolestne ale o dosť drahšie ako u Esthetica napr

gabibubliakova
autor
11. nov 2020

@betka269 ak náhodou pôjdete, budem rada za spätnú väzbu 🙂

betka269
13. dec 2020

@gabibubliakova bola som v tom Tvrdošíne! A absolútne bezbolestne!

gabibubliakova
autor
14. dec 2020

@betka269 Ďakujem za odpoveď...koľko razy tam treba ísť? 🙂

betka269
14. dec 2020

@gabibubliakova minimálne 5x