Večera detí, ktoré nechcú piť mliečko. Čo im dávate?

severka222
14. aug 2008

Ahojte, ak máte dakto takýto problém, skúste napísať čo dávate deťom jesť ked nechcú mlieko. Konkrétne moja malá ma 10 mesiacov.

kasis
14. aug 2008

MAtko od 10 mes. nepije vecer mliecko, nechce a ani kase tak sme sa navymyslali. Celkom mal rad vlocky uvarene s postruhanym jablckom, polievky take hustejsie,som prisypala ryz.kase do misky,bananovy koktail zje,to je banan,piskoty a mlieko zmixovane 😉 jogurt s burizonmi a pod, teraz aj chlebik s maslom a syrom,sunkou, lekvarom, a zeleninkou

severka222
autor
14. aug 2008

kasis a ráno čo jete miesto mlieka ?

kasis
14. aug 2008

jogurty 😀 ,co ine ked mlieko nie a za jogurt by aj zivot dal 😀 , ale aj sem tam chlebik s niecim, tvarohove kremy ako je tvarohova Aktivia.
Ale posledne 2tt vypije rano 1dcl KM, aspon daco, UM mi nechcel ani vidiet 😒

katulienka1
14. aug 2008

ahoj severka, ani moja malá nechce kašičku,tak jej dávam chlebík s maslom alebo jogurt s piškotami.
inak celé doobedie kojim potom obedík,olovrant ovocie...

severka222
autor
14. aug 2008

katulienka1 a ked jedáva chlebík .. nemá tuhu stolicu ?

katulienka1
14. aug 2008

severka,ja top striedam,jeden den chlebik a druhý den activiu bielu a stolica si myslím že je v pohode.Však papá aj ovocie..
inak už druhý den vôbec nechce jesť obed iba cicu 😒

dariana263
25. sep 2013

zienky,ale co im davate jest/pit v noci?Kasu a aj mlieko odmieta tahat v noci z flase,ma sest mesiacov...Niekedy vypije to mlieko v polospanku,ale inokedy nie a az kvici od hladu...uz som bezradna ☹ co jej dat pit v noci...poradte prosim...

orchidea123
22. okt 2013

moja mala tiez nechce pit mliecko vecer ma najradsej polievky poradila mi to suseda robievam jej hustejsu a predstav si nam to zabralo vyskusaj.