Kto je ochotný objednať mi niečo v Nemecku?

karolinka1991
6. jún 2021

Ahojte, nie je tu prosim nejaka mamicka zijuca v Nemecku ochotna objednat mi nieco z nemeckeho kauflandu a zaslat na SR pri zaplateni vsetkych nakladov vopred na ucet??? Dakujem moc

lelkaformi
6. jún 2021

@karolinka1991 a čo také by ste chceli?

karolinka1991
autor
6. jún 2021

@lelkaformi Dobry den, potrebovala by som objednat taketo vesiaky do nasej malej predsiene, lebo na SR som nic vhodne nenasla a vsetko na mieru nam nacenili aj okolo 1000 eur, co si nevieme dovolit:

https://www.kaufland.de/product/346732161/?id_u...
https://www.kaufland.de/product/349920511/?id_u...

cicamaci
6. jún 2021

@karolinka1991
@karolinka1991 ahoj môžem ti objednať kľudne mi napíš

lenka466
5. aug 2021

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci sa najde niekto ochotny, niekto kto zije v Nemecku, kto by mi bol ochotny kupit a nasledne poslat jeden krem. Da sa objednat aj na Slovensko, ale postovne je 17 eur a to je teda riadna palka. Druha otazka - Neviete nahodou kolko moze stat poslat jeden krem v malom balicku alebo obalke na Slovensko? Neverim, ze sa to blizi k tej sume. Ak by sa niekto nasiel budem velmi vdacna. Potrebujem to kvoli ekzemu, nielen tak z rozmaru ...

natalkasimonka
5. aug 2021

@lenka466 kde ho predavaju?Moj manzel ide v nedelu do DE
@lenka466

lenka466
5. aug 2021

Samozrejme krem by som trebars objednala a zaplatila ja a dala poslat na nemecku adresu a potom by ho niekto len poslal postou na moju adresu na Slovensko. Popripade ak mate niekto skusenost, ze ste to uz takto robili - ako to urobit tak aby obe strany mali istotu, ze nepridu o peniaze? Dakujem pekne

lenka466
5. aug 2021

@natalkasimonka ahoj. Je to eshop netusim ci maju aj kamenne predajne. Posielam link https://www.myrto-naturalcosmetics.de/shop/en/b...

ceklis
5. aug 2021

@lenka466 existuje taká stránka že www.znemecka.eu, pošta určite nevyjde na 17eur. Ak to v rámci Nemecka doručia zadarmo, tak tu to vychádza podľa veľkosti. Skús pozrieť cennik. 🤷🏼‍♀️ Teda snáď sa niekto nájde, kto ti to kúpi a pošle. Držím palce

natalkasimonka
5. aug 2021

@lenka466 to ti nepomozem.Myslela som ,ze v lekarni tak by kupil ale objednavat cez net nie

lenka466
5. aug 2021

@natalkasimonka aj tak dakujem pekne za ochotu😊😉

lenka466
5. aug 2021

@ceklis super dakujem ti velmi pekne. Idem to skusit tam naklikat a som zvedava na vyslednu sumu...

ceklis
5. aug 2021

@lenka466 bude to 10eur :( nejakých 55czk za prijatie zásielky a 205czk za zaslanie dpd službou na Slovensku. To je asi tiež veľa 😵‍💫

lenka466
5. aug 2021

@ceklis fu to je tiez vela. Pri 25 EURovom kreme este + 10 eur. Ale uz som celkom zufala z toho ekzemu. Tak neviem. Uz si si davala posielat cez tu stranku, je to bezpecne?

simca06022011
5. aug 2021

@lenka466 tak samozrejme, ze jeden krem sa nikdy neoplatilo zo sveta objednavat. Objedanvam veci aj z usa, ale nie po 1ks... lebo ked to takto ratas, tak sa ti cena na kus predrazi. Obycajne postovne z de do sr, tiez nie je lacne... (naopak stoji list doporuceny do 500g cca 7-8eur??, tak predpokladam, ze z de to nebude nejak extremne lacnejsie).

lenka466
5. aug 2021

@simca06022011 rozumiem ti, no len ked nemam ten krem oskusany, je to pre mna nezmysel objednat trebars 3 ks za 75 eur a potom zistit, ze nepomaha a hodit ta 75 eur do kosa. Podla zlozenia a recenzii by to malo byt to co hladam, ale clovek nikdy nevie pokial nevyskusa...

simca06022011
5. aug 2021

@lenka466 jasne, tomu rozumiem, a nic ine co by si chcela asi v ponuke nemaju. Tak to mas, bud objednas jeden a priplatis, alebo budes hladat moznosti,a le myslim, ze velmi nijak na postovnom neusetris. Nasla som jednu stranku, nemecku, posielaju do sr, za cca 13eur, ale aj ten krem je drahsi u nich,cize to si potom na rovnako
https://www.medikamente-per-klick.de/bio-jojoba...

lenka466
5. aug 2021

@simca06022011 dakujem, ale je tam nedostupny a ano bolo by to aj tak cenovo rovnako cca. Asi to skusim cez tu dovoz z nemecka. Len dufam, ze su seriozni...

ceklis
5. aug 2021

@lenka466 určite sú seriózny. Nie raz som cez nich posiealala a to drahé kociky. Vždy úplne bez problémov.